Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idősek otthonában élők és hozzátartozóik segítsetek fórum

Idősek otthonában élők és hozzátartozóik segítsetek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
6. elbb
2014. aug. 15. 17:31
Én is azt ajánlom, hogy próbálj meg előtte személyesen körülnénzni. Akár vele, akár nélküle. Én messze ismerek jót, de oda sajnos nem lehet Pestről hetente lemenni.
2014. aug. 15. 17:20
ha lehet légy mellette ne válasz se milyet fogd meg a kezét mosolyog naponta erre és nem idegenre van egy idősnek szüksége
2014. aug. 15. 17:18
olyat valassz, amelyben te magad is szivesen elnel
3. mmacus (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2014. aug. 15. 17:16
A döntés előtt keressétek fel személyesen, Édesanyáddal együtt az otthonokat, nézzetek szét, beszélgessetek ott dolgozókkal, lakókkal. Erre mindenütt van lehetőség, megkönnyíti a döntést.
2014. aug. 15. 17:10
Ismerek valakit, aki ilyen helyen lakik, de most nem elérhető.
2014. aug. 15. 17:08

Édesanyám (84 éves )úgy döntött , hogy az idén idősek otthonába költözik. Egyelőre önellátó, de egyedül lakik, ami az egészségi állapota miatt, és egyébként sem biztonságos. A döntést közösen hoztuk meg. Én és a párom segítünk neki a lehető legjobb otthont ,megtalálni, ahol kulturált,igényes körülmények között egy egy szobás apartmanban lakhat. Önállóságát megőrizve -ha kívánja társaságban - a lehető legjobb egészségügyi, szociális, ápolási feltételeket nyújtó intézményt keressük. Az Idősek Otthona Közvetítő Iroda, a kívánságaink és anyagi vállalásunk figyelembevételável már ajánlott öt otthont. Napfény Otthon Alapítvány Idősek Otthona, Érd, ill. Budapest,Illés utca,Nyugdíjas ház Solymár,C.A.T Idősek Otthona BP.III.ker., Bartos Szeretetotthon ,Albertirsa.

Óbudán lakom, szeretném tömegközlekedéssel is megközelíthető otthont találni.

Megköszönöm, ha valaki sezmélyes tapasztalatairól tudna beszámolni,és ezzel segíteni ebben a meglehetősen nehéz választásban.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook