Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez az idézet csak a nőkre lehet érvényes? fórum

Ez az idézet csak a nőkre lehet érvényes? (beszélgetős fórum)


jan. 8. 13:44
Azt azért nem nevezném erénynek, ha nem mindenkivel volt dolga, csak úgy tízből kilenccel. De lazulnak az erkölcsök. Régen csak az a lány számított erényesnek, akinek senkivel sem volt dolga. Úgy látszik ma már az is elég, ha néha azért párat kihagy az ember lánya.
jan. 7. 01:13
"Mindig ott jar az esze, ahol masnak a *síp*sza."
6. lolita2112 (válaszként erre: 4. - Srcrss)
jan. 7. 01:01
igazad van!tokre egyetertek veled!
jan. 6. 13:25

Elsőrorban EMBEREK vagyunk: aztán nők v, ff. ak.

Ma egészen másak az elvárások akár még a nőktól is.

Példának okáért pár évtizede még szűzen mentek férjhez , persze voltak kivételek akkor is.

Hozzá teszem ma is a ff.ak 90%-a elvárná ezt.

DE ma már a nők addig tanulnak jobb esetben, hogy akár saját lábukon megélljanak.

Nem várható el a mai világban, hogy valaki "eltartson"

És legyen meleg családi fészek, mint anno.

Aztán a frissen végzett egyetemista állást keres, minál jobbat, bedolgozza magát .

És akkor áll talán készen: mondjuk 26-28 évesen.

Testileg érett és lelkieleg is régen igényli a sexuális kapcsolatot.

Az más kérdés, ha valaki boldog , boldogtalannal lefekszik 1 buli után.

4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 13:07
Hááát... az a helyzet, hogy nem tudhatjuk senkiről 100%, hogy kivel volt dolga, és kivel nem, mert nem tartottuk a gyertyát. Egy biztos: a nő, akitől származik a poszt, különlegesebbnek akar tűnni, mint a többi... 🙄 Nem, nem várható el senkitől.
3. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 12:25
Én meg azt nem értem, hogy te mit nem értesz. Ez az erkölcsi megállapítás mindenkitől elvárható.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 12:03
Ha zavar, írd a kép alá te!
jan. 6. 11:49

Egy nő legnagyobb erénye, ha tudod, hogy nem volt dolga mindenkivel, és soha nem lesz dolga akárkivel . Ezt egy nő tette ki képel

ez egy férfi részéről is elvárható nem értem a nő társamat ezt miért nem írta a kép fölé

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook