Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Idei karácsonyi hangulatom egyenlő volt a nullával kb. fórum

Idei karácsonyi hangulatom egyenlő volt a nullával kb. (beszélgetős fórum)


20. Hajni0128 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 27. 00:17
Tudom, nem vigasztal, de nekem is olyan volt ez a három nap, mint a többi átlagos hétvége. Bár nem vagyok egyedül, nagyon hiányzik, hogy üljenek emberek az asztalnàl, hogy ne úgy teljen el, mintha semmi nem lenne. Talán 6 éves lehettem, amikor utoljára volt igazi karácsonyom. Most 33 éves leszek, azóta nem tudom milyen, amikor együtt eszünk és ajàndèkozunk, beszèlgetünk. Úgyhogy mindig várom, hogy vége legyen ennek a három napnak.
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Timycat)
dec. 26. 21:35
A lényeg, hogy tudsz nevetni a történteken!🙃
18. timycat (válaszként erre: 17. - Channa*)
dec. 26. 21:29

Nálunk az egész család problémás, meg akik "belerondítottak" egy-egy eventbe igazából meg sem voltak hívva, vagy nem így, nem arra a napra, nem ilyen felállásban.


Na mindegy, az idei kari minden napjára emlékezni fog minden résztvevő, meg az is aki ott se volt.

17. Channa* (válaszként erre: 16. - Timycat)
dec. 26. 21:22

Hát persze, de az is csak akkor ha hagyja, hogy valaki elrontsa;)


Sosem karácsonyozok olyanokkal, akikről tudom, hogy problémások;)

16. timycat (válaszként erre: 14. - Channa*)
dec. 26. 21:03

Vagy amit a család csinál belőle 😂 náluk volt 1-2 váratlan fordulat, örök emlék marad az tuti.

Mondjuk én röhögtem az egészen.

15. Channa* (válaszként erre: 12. - Ghost👻)
dec. 26. 21:02
Örülök neki!😍
14. Channa* (válaszként erre: 9. - K-né Zsóka)
dec. 26. 21:01

Pontosan!

Mindenki karácsonya és egyéb ünnepe olyan, amilyet teremt magának;)

13. globus (válaszként erre: 11. - Papája)
dec. 26. 11:52
Jaj, jobbulást! 🍀
dec. 26. 11:30

Èletem legjobb ès legszebb karácsonya volt.

Pedig az az igazi karácsonyi hangulatom egy grammnyi sem volt.

dec. 26. 11:18

Ötből öten betegek lettünk, 3 felnőtt nagyon lázas a gyerekek jobban viselték. Ez a karácsony nem az ünneplésről szólt.

Mellesleg a karácsonyt már rég nem szeretem, meguntam, fáraszt stb...

10. Sirga
dec. 26. 11:12

Igazi karácsonyi hangulatom nekem sem volt, de várakozás bennem igen, mert hazajöttek a fiamék. Emiatt éreztem boldognak magam. :) Aztán anyósomék bejelentették, hogy nálunk karácsonyoznak - persze, úgy, hogy menjünk értük, aztán meg vigyük őket haza -, úgyhogy a boldog várakozás pillanatok alatt átadta helyét a feszült tehetetlenségnek. :/

Végül azért csak sikerült meghitté, boldoggá tenni az ünnepet - igaz, csak az anyósék nélkül töltött időszakban. :D

dec. 25. 20:07
Ez a nap olyan amilyenné teszed :) Ha neked semmit nem jelent, akkor olyan nap mint a többi, nincs ezzel baj.
dec. 25. 19:57
Igen, az enyém is, ráadásul az egyik kaja amit rendeltünk (francia sali) romlott lehetett, mert akik ettünk belőle iszonyat hasmenésünk lett. El lett cseszve az amúgy sem túl jó hangulatban induló karácsonyom. 🥺
dec. 25. 19:36
Nekem is! :(
dec. 25. 19:28
Valójában vegyes hangulattal voltam,volt jó pillanat is,plusz finomat is ettem.
5. Sütikee (válaszként erre: 4. - Amaunet)
dec. 25. 19:26
Ez azért nem olyan egyszerű, hogy elmúlt, vége. Én végigsírom ezt a karácsonyt.
dec. 25. 19:20

Milyen klassz fórum. Csupa pozitív, előre mutató gondolat...

Nem ám a múlton siránkozunk, aminek már annyi, elmúlt, vége!

dec. 25. 18:55
Nem vagy egyedül. Ráadásul nálunk mindenki beteg lett. Fel a fejjel!
dec. 25. 18:39

Holnap vége, nyugi.


Szilveszteri hangulatod lesz? Pezsgő, álarc, paróka, konfetti, virsli, malacsült, dinsztelt káposzta meg van?


Nekem az utóbbi kettő nincs, a többi igen.


BUÉK!

dec. 25. 17:57

Ez is egy olyan nap mint a többi.

Hiányoznak a régi karácsonyok,de ez mind már csak emlék marad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook