Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincsen karácsonyi hangulatom. fórum

Nincsen karácsonyi hangulatom. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 18. 02:01
van ido addig meg s megjohet!
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 15:33
Nekem sincs, de szerencsére elutazunk holnap és inkább élményeket szerzünk a karácsonyi hűhó helyett :D
14. Bichi (válaszként erre: 5. - Myra)
dec. 17. 15:31
Attól mondjuk nekem előbb lenne idegrángásom, mint karácsonyi hangulatom :DDDD
dec. 17. 15:26

Miért pont ünnepek alatt? Minden tömve van és minden drágább.

Életem egyik legjobb wellness pihenése január első hetében volt, voltunk vagy nyolcan összesen a hotelben.

Szerintem csak az nem jön össze, amit az ember nem akar eléggé. Ha nagyon szeretnél jövőre wellnessezni, nézd meg a megfizethető lehetőségeket és kezdj rá gyűjteni.

Nem muszáj a csillivilli hotelbe menni, jó egy airbnb is a közelben és onnan szépen átsétálsz a fürdőbe. Ha nem csúcsidőben akarsz menni, akkor minden olcsóbb.

12. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 15:11
Egyelőre nekem sincs. Lehet, hogy a sütögetés meghozza, de ha nem, az sem zavar. Előre örülök, hogy hazajönnek a fiamék - valahogy ez hoz ünnepi hangulatba, nem a karácsony. :)
dec. 17. 15:05
Nekem sincs, de nem is hiányzik.
10. tumbo2 (válaszként erre: 7. - K-né Zsóka)
dec. 17. 13:50
nekem sem.olyan nap,mint a másik.csak több munkával.
dec. 17. 13:34
Nekem se, de az élet attól még szép. Meg napos. Jó az idő is. Mehetnénk már előre a tavaszba. Nem szeretek idebenn.
8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - K-né Zsóka)
dec. 17. 13:31
Nagyon igazad van.:))
7. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
dec. 17. 13:19
Jézus születésnapja van, nem is kell ünnepelni annak, akinek nem jelent semmit. Ha a szívedben nincs karácsony, akkor a sok sallang úgysem ér semmit.
6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - K-né Zsóka)
dec. 17. 13:00
Nekem sem jelent semmit, sima hétköznap. Tegnap voltam a belvárosban, semmin nem hatódtam meg, pedig vásár, zene, forgatag volt.
5. Myra
dec. 17. 12:54
Hat hallgass karácsonyi zenét.
dec. 17. 12:45
Nekem is csak tegnap lett, mikor lemostam a bejárati ajtót, és feltettem az ajtódíszt. Ma meg már a fényfüggönyt szereljük fel, és ellenőrzöm az égősorokat, nehogy megint a fadíszítésnél derüljön ki, hogy egyik sem világit. Hétfőn favásárlás, aztán indul a sütögetés.
3. hpetra22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 17. 11:58

Még nem is kell, épp elég, ha 24-én megérkezik.


Amivel lehet segíteni, ha szeretnéd már érezni:

- ajándékcsomagolás

- sütisütés

- lakás karácsonyi dekorálása

- karácsonyi zenék hallgatása

- elmenni valami karácsonyi helyre, karácsonyi vásárok, Karácsonyház, kivilágított karácsonyi kertek

dec. 17. 11:20
Ha nincs, akkor nincs! Ne erőltesd, legyen számodra közönséges hétköznap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook