Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idegesítenek a felvonulgató, hangos, önimádó motorosok. fórum

Idegesítenek a felvonulgató, hangos, önimádó motorosok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jún. 28. 18:00
Dettó.
42. Channa* (válaszként erre: 40. - Regin_a)
2023. jún. 26. 22:51

Írtam erről és most ide másolom;)

"Ha a motorosok is bőrtangában és egyéb női szerkóban brummogtatnák a mocijukat, ők is zavarnának."

41. VendrinerPiroska (válaszként erre: 17. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 26. 21:38
Nem kell se öregnek, betegnek vagy idegesnek lenni, hogy valaki ne legyen oda a dübörgő, városban 100 felett repesztõ motorosokért.Amit a Bükkben művelnek az szomorú.
40. Regin_a (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. jún. 26. 20:55
És a meleg motorosok zavarnak-e vagy sem?
39. Channa* (válaszként erre: 37. - Fc03b2622b)
2023. jún. 26. 11:55

Ja, esetleg felhívhatnák a tangások figyelmét, hogy ezzel lejáratják a normális melegeket.


Egyébként, még mindig nem értem, hogy miért van szükség a meleg felvonulásra. Ettől nem lesz elfogadóbb senki, sőt!

38. Channa* (válaszként erre: 37. - Fc03b2622b)
2023. jún. 26. 11:52

Voltam kint néhány ilyen felvonuláson, így láttam őket.

Lehet, hogy a többség normálisan öltözik, de akik a teherautókon vonaglanak, na azok gyomorforgatóak.


Bocs, ha te esetleg, meleg vagy és nem teszed ezt, nem volt szándékomban megbántani;)

37. fc03b2622b (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. jún. 26. 11:26

Mennyi az a "sok" férfi?


Ugye nem egy 20 évvel ezelőtti képpel illusztrálnád, amit rendszeresen hoznak a konzervatív sajtóban?


A túlnyomó többség normálisan vonul, nem tangában rázza a fenekét.


Ez olyan, minthogy a motorosok közt meg van olyan, aki direkt fülsértően bőgeti, de a többség meg normális. Őket sem az alapján ítéljük meg, hogy van néhány hülye.

36. dfc04c70e4 (válaszként erre: 33. - Fc03b2622b)
2023. jún. 26. 09:01
Nem érted. De nem baj. Amire reagáltál, abban elmondtam mindent. Nincs több mondanivalóm.
35. Channa* (válaszként erre: 33. - Fc03b2622b)
2023. jún. 26. 07:15

Engem is zavar a melegek felvonulása, de a motorosoké nem.


És én rögtön elmondom, hogy miért.

Azért zavar, mert sok férfi tangába és nőnek öltözve rázza a fenekét a felvonuláson. Mi szükség van erre? Tényleg azt hiszik, hogy elfogadóbbak lesznek az emberek, ha látják, hogy vonaglik tangában? Még véletlenül sem szemet gyönyörködtető ez a látvány.


Ha a motorosok is bőrtangában és egyéb női szerkóban brummogtatnák a mocijukat, ők is zavarnának.


És nem, nem azért, mert melegek, hanem azért mert közönségesek és gyomorforgatók az ilyen öltözködéssel és viselkedéssel...

34. Channa* (válaszként erre: 10. - Hold3)
2023. jún. 26. 06:57
Metróztak? És a motort hol hagyták? Honnan tudod, hogy motorosok voltak?
33. fc03b2622b (válaszként erre: 12. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 25. 23:53

Igen, nagyon jól értem, hogy zavarnak téged a melegek ha felvonulnak. A motorosok meg nem, azok vonulgathatnak.


Azaz: bajod van a melegekkel. Ha nem volna velük bajod, akkor ugyanúgy vonulgathatnának felőled, mint a motorosok vagy a hímzőszakkörösök, egyebek.

32. perzsacica (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 20:19
"Si tacuisses, philosophus mansisses."
31. aszparagusz (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 15:48

Így igaz.

Ahogy van motoros közösség, ugyanúgy van jó pár más közösség is.

Felvonulás nélkül.

2023. jún. 25. 14:46

Hagyjuk már ezt a motoros közösség kifejezést

A Harley felvonuláson a résztvevők nem ismerték egymást, max kisebb baráti társaságok. Segíteni ugyanúgy segizenek, mint az autósok vagy a takarítónők


Én határozottan irigylem őket, mert egész életemben motoroztam/is/

Kezdetben én is az utak királya voltam és tünjön előlem mindenki

Egyszer elnéztem egy jobbos ZIL-t, aki szerencsére megállt, máskor meg szabálytalanul kijött egy személyautó elém, motor eleje hátragörbült

Ezután nagyon gyorsan lenyugodtam

Az tény hogy hülyén bátrak

[link]


Talán évente van Alsóörsön/?/ motoros találkozó

Csoportosan mennek lefelé. A Gugli kiadja hány és milyen baleset volt a motorosok miatt az ilyen találkozók esetén

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
2023. jún. 25. 14:30
Rengetegen adnak vért, adakoznak és segítenek anélkül hogy ezt riportokban kellene híresztelniük hogy kompenzálják a sokakat zavaró hobbijukat :)
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Timycat)
2023. jún. 25. 14:26

Nem akarok politizálni, de azok is támogatják a családjukat :)

A jók is, a rosszak is jók a barátaikhoz, erre céloztam.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 25. 14:20

Az önimádó tényleg hülye szó. Inkább önelégültre gondoltam. Azért gondolom, mert olyan vastag bőr van a képükön, hogy több száz embert feltartanak és potenciálisan veszélyeztetnek.

A gyorsasági motorosok kevésbé zavarnak egyébként, mert azok általában egyesével vannak, és legfeljebb magukat veszélyeztetik.

26. 45e71ccc79 (válaszként erre: 22. - Timycat)
2023. jún. 25. 14:19

[link]


Ismerőseim, akik a Mátrában kénytelenek autózni, tudnának mesélni...

25. 45e71ccc79 (válaszként erre: 22. - Timycat)
2023. jún. 25. 14:18

Mivel az autó az emberek jelentős részének közlekedési eszköz. Csupán a legbiztonságosabb módon szeretnénk eljutni A-ból B-be. Ennyi, engem ugyanúgy zavarnak azok az autósok is, akik szabálytalanul közlekednek.


Igen, az autósok között van néhány, aki versenypályának használja az utakat (én is futottam már bele), míg a Mátrában a legtöbb motoros versenypályának használja az utat. Nagy különbség.

24. timycat (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 14:16

Nekem hiányzik hogy a szomszéd naponta 2-szer bepöccintse azt a 200 lovas versenymocit a szomszédban, rezonált tőle az egész ház, de ha meghallottuk tudtuk, hogy minden oké.


Sajnos gyengélkedik a bácsi, és amit érte megtesznek a motoros cimborák azért abszolút tisztelet jár. Ők tényleg egy család, egy jobbféle.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. jún. 25. 14:14
Gondolom ugyanezt el lehet mondani a kuklux klánról meg az újfasisztákról is. Nem csak a jóban lehet összetartani.
22. timycat (válaszként erre: 20. - 45e71ccc79)
2023. jún. 25. 14:12

Ahogy írja autósok is versenypályának használják, aztán őket mégsem.


Az M6 déli részén már 2-szer futottam bele autóversenybe, gyönyörű szép sportautók szaggatják délen az aszfaltot fényes nappal. Most tiltsák ki az autósokat az autópályáról már van néhány aki nem rendeltetésszerűen használja?


Vannak a motorosok, meg vannak a motorral csak közlekedők. Szerintem csak az előbbiek vonulnak.


A szomszédunkban él egy motoros, rajta keresztül látom a motoros közösséget, hogy milyenek egymással, másokkal és úgy egyébként. Őszinte döbbenet és ahogy írtam követendő példa.

2023. jún. 25. 14:12

Nem lakom Budapesten, az autópályán csíptük meg a hazafelé tartó motorosokat. Feltartottak mindenkit, torlódást okoztak, balesetveszélyesen a két haladó sáv között mentek, a leállósávot használták pihenőnek.

Ritkán látok normálisan kózlekedő motorost, és szerintem sokat elárul egy emberről, ha ilyen mértékben nem foglalkozik a közmegegyezésekkel.

És igen, engem zavar a teljesen indokolatlanul hangos motor is amikor egyébként képesek vagyunk egyre halkabb motorokat gyártani. Nyilván akkor sem fülhallgatóval hallgatná, ha lenne rá lehetősége, jól sejtem, igaz? ;)

20. 45e71ccc79 (válaszként erre: 19. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 25. 14:05

Én nem mondtam, hogy el lehet ítélni egy közösséget. Csak azt, nem véletlen:

[link]

Egyébként a Mátrában ugyanez megy. Amikor 200+-os tempóban elmegy az ember mellett egy gyorsasági motor, akkor nehéz tolerálni.

19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 18. - 45e71ccc79)
2023. jún. 25. 14:04

Nem tudom, konkrétan milyen helyre gondolsz.

De attól, hogy egy réteg ki lett tiltva, nem lehet általánosítani, és egy egész motoros közösséget elítélni.

Gondolom, hogy a nem közéjük valók (a felvonuló motorosokra gondolok) nem is lesznek a közösség tagjai.

18. 45e71ccc79 (válaszként erre: 17. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 25. 14:01
Nyilván az sem véletlen, hogy ki lettek tiltva egy helyről a motorosok.
17. dfc04c70e4 (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2023. jún. 25. 13:57

Jó, azért a fiad amatőr rádiós közössége az egészen más.


Vannak emberek, akik a zajra érzékenyen reagálnak. Mint ez esetben a motorosok által okozott zajra. Több oka lehet. Talán idősek, betegek, ingerültebbek az átlagnál.

Azt nem tudhatjuk, hogy a vallomástevőt miért idegesítik a motorosok. Csak gyanítom, hogy a hangok zavarják. De hogy miért tartja őket önimádónak - ezt nem értem.


A fiadnak sok sikert a rádiós találkozó szervezéséhez!

16. 55Judit (válaszként erre: 13. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 25. 13:49

Így van. Léteznek ilyen nagy közösségek, és ez inkább irigylésre méltó mint utálni való.

Fiam is tartozik egy nagy közösséghez, a rádióamatőrök közösségéhez. Ők is boldogan jönnek össze, vagy kitelepüléseken hatalmas versenyeket rendeznek, ki tud több kapcsolatot teremteni bizonyos idő alatt. Most fiam a Kanári szigetekre szervez egy kisebb rádiós találkozót. Csak néhány jelentkező van, de ez is egy boldog buli lesz. Most utáljam őket?😀

15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Józsibirka)
2023. jún. 25. 13:34
Azt olvastam, hogy vécépapírt szaggasson. 😄
14. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 25. 13:32

Egyszer csak kibírtad, kibíírod,,.


Szaggassá vizespapírt !

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook