Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Idegen helyen pisilés - ráülni vagy fölé guggolni? fórum

Idegen helyen pisilés - ráülni vagy fölé guggolni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. Napsugár8 (válaszként erre: 77. - Channa*)
2023. júl. 26. 09:39

Nálunk még anno úgy szólt a felirat:

"A WC-kefe nem díszítő-elem, hanem használati tárgy!"

80. ,zumba (válaszként erre: 45. - Kisj)
2023. júl. 26. 09:07
Nem guggolok, akrobatikázok a csésze szélén, a padlón állok....semmit nem pisilek össze!
79. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Libikóka)
2023. júl. 26. 08:21
nehéz ügy lenne,fölfelé,ha lenne mibe kapaszkodni,de ki szed le?
78. globus (válaszként erre: 76. - Libikóka)
2023. júl. 26. 08:12
Nálunk még nem tört, de láttam már töröttet, tényleg éles a széle.
77. Channa* (válaszként erre: 72. - 69fcad429e)
2023. júl. 26. 08:01

Munkahelyi wc-be ezek vannak kiírva:

A lehúzó mellé: hosszan nyomd!

Az ajtóra: Nézz vissza, hogy lement e minden, tiszta e, a wc?


Nőknek!

76. libikóka (válaszként erre: 74. - Globus)
2023. júl. 26. 07:58
Eszembe nem jutna hogy eltörhet,,pedig néha én is felallok onnan törlöm az elszívót🙆
75. Channa* (válaszként erre: 61. - Utolsó betyár)
2023. júl. 26. 07:57

Nem szoktam padokra se leülni, ha megteszem, akkor terítek magam alá valamit;)



Mindegy is. Nem érted.

A férjem egy pillanatig sem szokott problémázni azon, ahogy csinálok dolgokat.

A szeme sem rebben, amikor leterítem a padra a táskámból elővett törölközőt vagy bármit, ahogy azon sem, ahogy a közös wc-t használom;)


Tudja, hogy milyen vagyok, látja otthon a wc-nket, látja, hogy miért teszem azt, amit. Megszokta, elfogadja, még akkor is ha szerinte ez hülyeség.


Ja, és nem azért, de a kollégáim is tudják, hogy mennyire háklis vagyok ilyenre, így ha a munkahelyen a wc-ben büdös van, ott hagyott valaki valamit, stb., akkor mindig mondják, hogy ha tervezted, ne ebbe menj!

74. globus (válaszként erre: 58. - Libikóka)
2023. júl. 26. 07:23
Vízvezetékszerelő mondta, hogy a porcelán szélére soha ne álljunk fel. Látta, hogy felugrottam a wc fölötti polcról levenni valamit 😀 egy kollégája alatt eltört, és úgy elvágta a lábát, mentőt kellett hívni. Nem tudhatjuk, hogy milyen műszaki állapotban van a fajansz...
73. birebora (válaszként erre: 51. - Utolsó betyár)
2023. júl. 26. 07:12
Sikerült;)
72. 69fcad429e (válaszként erre: 45. - Kisj)
2023. júl. 26. 06:48
Pontosan, de hogy letakarítsa maga után a h.gyot, azt már nem tanította meg neki "anyuci" 🤬
71. timycat (válaszként erre: 62. - Epresturmix)
2023. júl. 25. 16:36
Pedig milyen jó hand made kari aji lenne 😂
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Kisj)
2023. júl. 25. 16:33
Azt amúgy én se értem, hogy hogyan. Oké hogy nem olyan könnyű, mint a férfiaknak de azért nem is olimpiai szám beletalálni 😂😂
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Libikóka)
2023. júl. 25. 16:31

Hát nekem nehezen fér a fejembe, hogy valaki így értelmezi a guggolást :D De tényleg ahogy Channa írta az ilyennek nem mutatta meg az anyukája kicsi korában?

Lehet hogy a fölé guggolás nem a legjobb kifejezés de te hogy neveznéd? Vagy más a módszered? 🙃

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Channa*)
2023. júl. 25. 16:29
Se a combunkra, se a padlóra 😂😂
67. Utolsó betyár (válaszként erre: 66. - Epresturmix)
2023. júl. 25. 11:33
Vagy, éppen lehetnék Utolsó betonkeverő is, ha mondjuk Építők boltjának a tulajdonosaként regisztrálok és így szeretném a vásárlók tudtára adni, hogy fogyóban ez az eszköz.
66. Epresturmix (válaszként erre: 64. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 11:28
Annyit láttam belőled: Utolsó be….szerinted? Lehetsz utolsó bestia is, ha nem kattintok a profilodra.
65. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Bichi)
2023. júl. 25. 11:27

Egyszer kovid idején, a Vérellátó Központba rohantam be, mert nagyon kellett. A biztonsági őr kizavart (volna) mondván csak akkor mehetek el, ha ott van dolgom. Oké. —>Kismama vagyok, beengedne kérem? Menjen!!!🤣

Ezt rohadt sokszor előadtam már. Sajnos. Komolyan, annyira nem tiszteljük a másikat, hogy egy mosdóba elmehessen? Én ezen ki vagyok akadva mindig.

64. Utolsó betyár (válaszként erre: 62. - Epresturmix)
2023. júl. 25. 11:27
Ezzel a névvel van egyáltalán olyan, aki nőnek gondol?
63. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2023. júl. 25. 11:23
Dettó! Ahol csak lehet elmegyek. Sose tudni…😃
62. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 11:22

Gusztustalan

Nem tudok kötni

Te tutira nem vagy nő és nem jött még ràd olyan hirtelen a pisilés, hogy majdnem…sokszor erre nincsen idő.

61. Utolsó betyár (válaszként erre: 57. - Channa*)
2023. júl. 25. 10:17

Majd este elmegy az ember sétálni, miközben vesz egy fagyit. Leül a férjével/ feleségével egy padra, hogy azt nyugodtan elnyalja. Csak azt nem tudja, hogy azt megelőzően a padon egy olyan ember ült, vagy feküdt, aki már jó ideje nem fürdött, és a ruhája a bokájától, a gallérjáig fekáliás volt.

Persze az ember figyeljen a higiéniára, ne üljön olyan budira, amibe már valaki korábban felépítette a Bábel tornyát és nem húzta le maga után. Vagy látjuk, hogy a takarítónő azt a fajanszot utoljára még valamikor a középkorban takarította. De az sem sokkal higiénikusabb mikor valaki próbál egyensúlyozni a nagy porcelán paripa fölött és az áradat -főleg nők esetében- megy amerre lát. Így a fajanszról visszacsapódva, telefröcsköli az épület legkisebb helyiségének a padlózatát, falát.

60. Channa* (válaszként erre: 58. - Libikóka)
2023. júl. 25. 09:34

Van olyan hülye, aki a wc deszkára felállva guggol le?

Hát nem tudom. Ezt el nem tudom képzelni. Honnan veszi, hogy így kell csinálni?

Az ilyennek nincs anyja, hogy megmutassa?

59. libikóka (válaszként erre: 58. - Libikóka)
2023. júl. 25. 09:30
hallottam
58. libikóka (válaszként erre: 57. - Channa*)
2023. júl. 25. 09:30

Van módszerem igen,,csak az nem guggolás:DD Már hogy feláll a "deszkára" és leguggol.

A kérdés onnan jött hogy halottam már akciózni szomszédos rötyiből,,meg nem fejtettem mit trappol.

Gondoltam talán valaki tényleg így:)

57. Channa* (válaszként erre: 55. - Libikóka)
2023. júl. 25. 09:25

Jaj, hát biztos érted miről van szó.

WC deszka felnyitva, nadrág le vagy szoknya fel és a wc fölött egyensúlyozni, hogy ne érjünk semmihez. Se a bőrünkkel, se a ruhánkkal, illetve figyelni, hogy a wc-be menjen minden és ne a bokánkra;)

56. Channa* (válaszként erre: 35. - Timycat)
2023. júl. 25. 09:23
Nekem azért vannak gátlásaim, de sokszor volt rá példa, hogy pl. céges csapatépítésen olyan kriminális volt már a helység is, hogy nagy ívben elkerültük, így igen, mi is inkább egy bokros részt választottunk, és amíg mi pisiltünk, addig a fiúk sorfalat álltak:DDDD
2023. júl. 25. 09:21
Csak most néztem ide,,ezt a fölé guggolást ,,szószerint?😮
54. Channa* (válaszként erre: 51. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 09:20

Nem, nem volt az, de semmi gond. Férfi vagy? Ha igen, akkor fogalmad sincs arról, amiről beszélünk.


Egy férfinak sokkal egyszerűbb megoldani egy pisilést, mint egy nőnek.

53. ,zumba
2023. júl. 25. 09:20
Nincs ülőke takaróm sem.
52. ,zumba
2023. júl. 25. 09:19
Sosem ülök idegen helyen. Kibélelem, így a visszacsapódás is elkerülve. Munkahely: persze hogy elmegyek, nem fogok sok órán át szomjazni azért, mert ott nehogy menni kelljen. Eddig a percig semmiféle húgyúti problémám nem volt, mert nem ülve végeztem a dolgom.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook