Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség, megcsalás fórum

Hűtlenség, megcsalás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4114. birebora (válaszként erre: 4111. - Soldier40)
2018. szept. 24. 18:11

Ott maradtál a feleségeddel aki 4 éve megcsalt és azóta semmi nincs köztetek. Az új nővel csak a hosszú hétvégék meg néha hétköznap is. De te írtál neki és két hónap semmi kapcsolat nem volt köztetek. De táncikálni elmentél nélküle arra volt időd. Komolytalan az egész. Mi ez óvoda?

Ne haragudj, de férfi létedre ez elég kevés. Ez semmi. Miért maradsz a feleségeddel? Mert ő fél a devizahitel miatt? Nem értem az egészet:)

4112. 124637ff9b (válaszként erre: 4111. - Soldier40)
2018. szept. 24. 18:10

Fura lenne, ha Ő lenne álmaid nője.

Lexartad volna a hitelt, mindent megtettél volna, hogy együtt legyetek, közös életetek legyen, kerestél volna megoldást a hitelre. Persze, hogy bizonytalan volt benned.

És úgy tűnik, hogy a mai napig bizonytalan, maga se tudja, kit mit akar, csak sodródik, keresi a helyét a pasik közt, párhuzamosan is.

Mindkettőtök hibás.

Nekem se kéne így.

4112. 124637ff9b (válaszként erre: 4111. - Soldier40)
2018. szept. 24. 18:10

Fura lenne, ha Ő lenne álmaid nője.

Lexartad volna a hitelt, mindent megtettél volna, hogy együtt legyetek, közös életetek legyen, kerestél volna megoldást a hitelre. Persze, hogy bizonytalan volt benned.

És úgy tűnik, hogy a mai napig bizonytalan, maga se tudja, kit mit akar, csak sodródik, keresi a helyét a pasik közt, párhuzamosan is.

Mindkettőtök hibás.

Nekem se kéne így.

4111. Soldier40
2018. szept. 24. 17:48

Látom eléggé kihalt ez a topik is..

pasi vagyok 41 és már szingli.. :(

Az én történetem, nem rég kezdődött. 2 éve ismertem meg álmaim nőjét, sajnos az én hibámból külön éltünk mert én még az exemel laktam külön ingatlanban mivel ő nehezen tudtam volna fent tartani a nagyon magas devizás hitelt.Próbáltam vele dűlőre jutni de mindig elodázta mert félt.. De hozá kell tegyem amióta megcsalt, ez kb 4 éve egy újjal nem értem hozzá. Amióta meg ismertem a barátnőm, annak ellenére hogy ilyen szar helyeztben éltem mindig igyekeztem a legtöbbet látni,és vele tölteni sok sok időt. de álltalában a hosszú hétvégék maradtak és persze mikor ráértem a hétköznapokból is pár nap. Egyszóval igyekeztem. bemutattam neki a lányom is voltak közös csavargások, stb sőt már a testvéreim is ismerte. De mégse érezte úgy hogy fontos lenne nekem. Többször mondta hogy már szeretne velem lakni. Nem rég történt hogy valamin össze kaptunk és egyikőnk se kereste a másikat. Ez kemény 2 hónapig tartott Mikor én már nem birtam feélre tettem a makacsságom,ráirtam. akkor találkoztunk, volt békülős szex,stb. Rá pár napra látott egy szórakozó hely honapján oylasmi képet ahol én táncolok egy hölgyel,pedig még a kezét se fogtam neki sőt meszebb is ált tőlem,és itt nektek elárulom semmi közöm nem volt a hölgyhöz.. de ezt ő ugy állitotta be hogy én biztos már találtam mást.ekkor újra ráírtam,mert már nem bírtam idegekkel,és mondtam átmegyek beszéljünk de erre ő azt mondta utazik el az apukájával a rokonokhoz.Én végig irtam neki irjon ha megérkezett minden renden ve e stb.. ő azt irta igen minden rendben van. Fel ajánlottam elmegyek majd értük, vasárnap és elhozom ne keljen buszozni. azt írta nem kell köszönöm. Eltelt a hétvége hétfőn ráirtam hogy van mikor érkezet meg stb.. irta hogy nem rég de apukája ott maradt.. és el kezdtünk beszélni izgultam sikerü e a neki a jogsi stb.. másnap már irta hogy sikerült és dobálta a mosolygós fejeket messengeren. Utána már azt hogy szeret és nagyon hiányzok neki.. Átmentem lefeküdtünk és mikor kiment az udvarra megnéztem a telóját.. :( a lényeg hogy kiderűlt hogy egy sráchoz utazott le Németországba tehát mikor már 1 hete amikor voltam nála akkor is vele írogatott. állitása szerint nem volt semmi szimpi volt neki a srác de m,ár lefele menet megbánta hogy bele kezdett mert igy akart engem feledni mert azt hitte 2 hónap irkálás szünet után, már tovább léptem. többször kértem árulja el volt e szex.. azt mondta nem nem és nem! persze meg is esküdött.. késöbb persze egy kis cselnek közsönhetően kidderült hogy volt.Arról nem is mebszélve ráirtam a srácra aki elárúlt pikáns dolgokat,amit persze szintén tagad mondván a srác találja ki. Most voltam nála esküdözik hogy már mindent elmondott. és szeret,sír és beszéljük meg,. A kérdésem tőletek csajoktól az hogy lehet neki hinni? létezik ilyen? hogy okkal csalt meg vagy egyáltalán megcsalás volt ez? 2 hónap szünet után? egyáltalán miért keresett meg 2 napra rá miután eljött a sráctól? és feküdt le velem is ? ez nem undorító? azt mondta nekem a srác eléggé béna volt nem élvezte,és ott is és facebookon is elmondta neki nem egyezik semmilyen téren vele, és tiltotta is.. ő szeretne engem vissza kapni, de nekem egyenlőre nem megy.. főleg hogy nem tudom igaz e a pikáns sztori vagy sem. mert ha igaz nekem az életbe nem kell. Irjátok nyugodtan,én is hibás vagyok. de szerintem le kellett volna engem zárni mikor megy le a sráchoz és nem keresni utána nem?

4110. PöttyösPanka (válaszként erre: 4108. - 31bc25d879)
2018. júl. 18. 06:26

Ez régi trükk. Nyilván az ember a szeretőjét nem úgy menti el, hogy "Csajom".


Egy férfi ismerősömhöz jár egy hölgy takarítani, akinek a telefonjába az ismerősöm úgy van elmentve, hogy "Szilvike férje". Simán a nevén nem meri elmenteni, mert a férje a telefonkönyvben lévő összes férfinévre féltékeny lesz.

2018. júl. 18. 06:24
Sosem hagytak el.Kétszer én szakitottam és békében váltunk el.A mostani kedvesemmel való kapcsolatot min.25 évre tervezzük./ mosoly /Hűséges tipus vagyok.
4108. 31bc25d879 (válaszként erre: 4096. - Guruljka)
2018. júl. 18. 05:39
Na igen. Egy régi kollégám mesélte, neki férfi néven van elmentve a telóján a barátnője.
4107. 31bc25d879 (válaszként erre: 4104. - Amaunet)
2018. júl. 18. 05:36

Véletlenül sem akartalak "röhögtetni". De mivel ez egy nyilvános fórum ahová te írtál van az úgy ám, hogy az embernek a hozzászólásokra van valami reakciója. Beezony még a tiédre is. De ha ez ennyire hihetetlen és sérelmezed a továbbiakban ignorállak:)

Egyébként meg a te gondolatodat folytassa a fene, ismétlem a sajátomat tettem hozzá.

Nem baj ha nem érted:)

4106. Amaunet (válaszként erre: 4103. - Dominós)
2018. júl. 17. 23:18

Ha azt hiszed, hogy egy átlagos és általában példa értékű kapcsolatban a harmadik fél a hibás a csalásban, akkor az nagy tévedés.

Ezek a csábítások (nő/férfi) a kapcsolat előtt és kezdetén is léteztek.

Vajon mi az oka, hogy egy kapcsolat alatt ezeken a csatornákon keresi a megértést, az izgalmakat, a boldogságot?

4105. 124637ff9b (válaszként erre: 4103. - Dominós)
2018. júl. 17. 23:09

Ilyen alapon gyűlölhetnéd a hoxat is meg úgy egyébként betiltathatnád az egész világhálót.

Nem ezen múlik szerintem egy ember becsülete.

4104. Amaunet (válaszként erre: 4072. - 31bc25d879)
2018. júl. 17. 22:40
Az enyémet? Ne röhögtess! Honnan veszed, hogy tudnád folytatni?
4103. dominós
2018. júl. 17. 22:31

Az se mindegy, ki talált meg kit. A férjed akart-e izgalmakat, s elméleti síkon nőzött, vagy a kis fiatalka kacérkodott a férjeddel, s hülyítette??? Mert a férfi egy sincs fából.

Gyűlölöm a FB-ot, a messengert, a vibert és társait! Mert egy nagy csapda, és sokan beleesnek. Nem élnek, hanem visszaélnek vele. Otthonról, titokban "lépnek félre", s még szaros gatyát se kell tisztára cserélni a csábításhoz, elég csak összevissza hazudozni. :(

4102. 124637ff9b (válaszként erre: 4099. - Amaunet)
2018. júl. 17. 21:51
Ja, azt nem tudom, mire képesek a nők egy tök hétköznapi telefonbeszélgetésből 😁
4101. 124637ff9b (válaszként erre: 4099. - Amaunet)
2018. júl. 17. 21:49

Ezt kérdezem/mondom én is.

Meg hozzatettem a tisztelethianyt oda-vissza.


A hűtlenség/megcsalás lerágott csont, száz ilyen fórum van, én Cumo2 esetebe kapcsolodtam bele.

Bár ez a telefonos kukucskálas úgy kapcsolódik a fórum témájához, hogy Cumo2-nek volt oka megnézni: tudta, hogyha keresni fog, akkor találni is fog. Nehéz lehet így bízni a másikban meg magában.

4100. Amaunet (válaszként erre: 4095. - Csikil4ny)
2018. júl. 17. 21:46

Az ilyen hívásokra, és a magánélet megőrzésére használják a céges telefonokat.

Abba már csak nem nyúlkál bele az asszonyka, és nem hiszem, hogy partnerkeresésre használná az alkalmazott.

4099. Amaunet (válaszként erre: 4094. - 124637ff9b)
2018. júl. 17. 21:42

De miért néz bele?

Mert eleve nem bízik a másikban, vagy önmagában.

Ne nézzen bele soha, még ha azt nem tudja meg a másik akkor sem! Ha megteszi, az már bizalomhiány, és innentől kezd begyűrűzni az egész, mert a nők képesek egy tök hétköznapi telefonbeszélgetésből tragédiát nevelni.


A fórum témája nem Cumo2 esete, hanem a Hűtlenség, megcsalás.

4098. Guruljka (válaszként erre: 4097. - Csikil4ny)
2018. júl. 17. 21:41
Sajnálja is az ember azt a nőt, aki olyan idegállapotba kerül, hogy ilyen méltatlan tettekre ragadtatja magát. Ugyanakkor idegességünkben is nevetünk rajta.
4097. csikil4ny (válaszként erre: 4096. - Guruljka)
2018. júl. 17. 21:40
Nem tudom, azóta nem hallottam róluk. De hirtelen azt sem tudtam, hol vagyok, hogyan reagáljam le egy vadidegen nő féltékenységi rohamát. Nem volt kellemes élmény.
4096. Guruljka (válaszként erre: 4095. - Csikil4ny)
2018. júl. 17. 21:28
Aztán lehet, az a bizonyos női szám pont mondjuk Sörös Józsi néven volt elmentve...
4095. csikil4ny (válaszként erre: 4078. - Cumo2)
2018. júl. 17. 21:23
Egyszer engem is felhívott egy féltékeny feleség éjjel a férj telefonjáról. A szám el volt mentve, mint xy cégtulajdonos, mikor rájött a csaj, hogy ki vagyok sűrű bocsánatkérés közepette tette le a telefont. Jót kacagtam a dolgon, mert a férfi feledékenységből, vagy nem törődömségből, vagy épp féltékennyé akarta tenni a feleségét, csak a keresztnevemet írta be a telefonba. A dolog érdekessége, hogy a pasival egyszer találkoztam valami civil ügyben, azóta sem beszéltem vele telefonon sem. A feleség minden nőt felhívott a férj névjegyzékéből...
4094. 124637ff9b (válaszként erre: 4093. - Amaunet)
2018. júl. 17. 20:59

Lehet ez kis kíváncsiság is, a kisördög mindenkiben ott bujkál, ha bevallja, ha nem.

De ha mondjuk belenézek, és nem találok semmit, akkor nincs okom gyanakvásra, hogy állandóan lesegessem, meg állandó kétségek között éljek.

A "ha találok valamit" már valaminek a folyamodványa.


Fórumnál maradva pedig: nem túl nagy ártatlanságra vall, ha írja a férj az amerikai nőnek, hogy "legalább egyszer", ha már eddig nem is, pedig számtalan alkalom volt ...

4093. Amaunet (válaszként erre: 4092. - 124637ff9b)
2018. júl. 17. 20:54

És az a "ha találok valamit" vajon miből fakad? Eleve nem bízik a másikban, ha belenéz a telefonjába, táskájába, és nem mosás alkalmával a ruházatának zsebeibe.

És ha már nem bízik, akkor az már féltékenység. Nem beteges, de idővel azzá válhat, mert minden apró dologban igazolni látszik majd a vélt gyanúját.

Nehéz lesz tőle megszabadulni, és még nehezebb a párjának, akinek az ártatlanságát kell majd örökösen bizonyítania.

.

4092. 124637ff9b (válaszként erre: 4091. - Guruljka)
2018. júl. 17. 20:43

Van a beteges féltékeny, meg a "ha találok valamit", mert talál, és ezért oka van nem hinni.

A bizalom nagyon könnyen odavész, és nagyon nehéz visszaszerezni.

4091. Guruljka (válaszként erre: 4087. - Cumo2)
2018. júl. 17. 20:31

Minden féltékeny ezt mondja. Hogy a szerelem, a szeretet jele.

A másik meg reszkethet egész életében, mikor "követ el" véletlenül valami gyanúsat.

4090. 124637ff9b (válaszként erre: 4088. - Cumo2)
2018. júl. 17. 20:21
Ki :D
4089. 124637ff9b (válaszként erre: 4087. - Cumo2)
2018. júl. 17. 20:20

Hát ha már zárolja, nem is kell sárkányként őrizni, akkor már jól el is van dugva előled :)


Senkinek nincs joga belenézni a másikéba.

Se zsebbe, se táskába.

Nincs jogunk kutakodni a másik után, mert ezzel nem tiszteljük a másikat (és magunkat sem), és sértjük a magánszféráját.

Ezt kellett volna már 20 éve tisztáznotok.


Rossz lehet belenézni, és sejteni, hogy találni fogsz valamit, majd tanakodni ,hogy ez a szereteted jele-e, hogy rákérdezz :/


Szerintem beszéljétek meg, hogy holnaptól nem zároljátok a telefonotokat és nem néztek a másikéba :))

4088. Cumo2 (válaszként erre: 4085. - 124637ff9b)
2018. júl. 17. 20:15

Ez meg valahogy olyan,hogy ahany haz,annyi szokas.

Baratnom elvalt,egyedul el,megis ott a pin-kod.

(Na ezt is kimagyaraztam😎)

4087. Cumo2
2018. júl. 17. 20:12

Bocsanat,veletlenul elkudte...szoval nekem is pin koddal van zarolva a telefonom es neki is.

Nem ugy kell elkepzelni,hogy sarkanykent orzi.O se nezhet bele az enyembe pl.

Nincs rejtegetni valom,de nem esne jol,hogy olvassa amiket a baratnoimmel beszelunk pl.

Tudom.Akkor nekem sincs "jogom" belenezni az ovebe.Igaz,mea culpa.

De ha belenezek es talalok valamit szerintem termeszetes,hogy rakerdezek vagy meg akarom beszelni vele....ha egyaltalan nem erdekelne,az nem lenne fura?

Ugy kepzelem akkor nem torodnek ezzel,ha mar nem szeretem ot.

4085. 124637ff9b (válaszként erre: 4084. - Cumo2)
2018. júl. 17. 20:10

Értem én.

Nekünk nincs szükségünk jelszóra itthon, bárhova letehetjük a telefont, munkahelyen meg nem tesszük le bárhova.

A jelszavazás csak fölösleges macera, ha nincs titkolnivaló.

4085. 124637ff9b (válaszként erre: 4084. - Cumo2)
2018. júl. 17. 20:10

Értem én.

Nekünk nincs szükségünk jelszóra itthon, bárhova letehetjük a telefont, munkahelyen meg nem tesszük le bárhova.

A jelszavazás csak fölösleges macera, ha nincs titkolnivaló.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook