Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség, megcsalás fórum

Hűtlenség, megcsalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
3964. csikil4ny (válaszként erre: 3962. - Egykerdes)
2017. nov. 27. 16:38

Remélem nem ő kezeli a közös kasszát. Kezdj el tartalékolni!


Miért írod, hogy mintha kettős személyisége lenne? Mióta ilyen amilyen?

3963. gribedli*** (válaszként erre: 3962. - Egykerdes)
2017. nov. 27. 15:52

Ez szörnyû:(

Hogy tud 12 órát játszani, munkanélküli?


Mennyi idôsek a gyerekek? Azért gyes alatt is dolgozhatsz és ha kilépnél a kapcsolatból, egyedülálló lévén sok dolog ingyenes is lenne, más meg kedvezményes, és ha tudod, hogy miatta pazaroltok anyagilag is és te jobban tudnál spòrolni, ha egyedül lennél, én nem zárom ki, hogy ennél, ami most van, csak jobb lenne neked.


Persze, megijeszt az ismeretlen, de akiket ismerek elváltakat, akik kicsi gyerekkel, gyerekekkel váltak, mind azt mondta, hogy csak az elsô év volt nehéz, de nyugalmuk akkor is volt.

3962. egykerdes
2017. nov. 26. 21:47

Tomoren:

Internetes jatekfuggo napi 8-12 órában játszik.

Orditogep

Mimden ezen kívüli pillanata a kaja korul forog

Nem lehet vele komoly dolgokrol kommunikalni- gondokrol sem

Iszonyatosan undoritoan karomkodik ami a szomorú, hogy a gyerekek elott is.

Belesullyedt a sajat depresszojaba es rajtam éli ki a problémáit persze csak szóban de utana úgy csinál mintha semmi sem tortent volna én meg egy napig rágom a lefét a sértegetései miatt. Allandoan a foldbe dongol mintha egy értelmi nulla lennék. Nem így mondja de kirohog minden érdememet holott foiskolam nyelvvizsgam es mesterdiplomam van.

Neha ugy erzem az egyetlen ok hogy egyutt vagyunk a gyerekek.

Kicsit sem erzem hogy szeret.

Szeretkezezrol szo sincs csak dugasrol.

Néha faj az egesz kapcsolat. Folyton probalom keresni a jot a kapcsolatban de egyre kevesebbet talalok.

Számára a szeretet a kaja és a vásárlás holott a béka segge alatt élünk. Nekem a szeretet az olelés és a bátorítása a masiknak.

Vannak jó pillanataik is persze de nem ez a számottevő és szerinte minden rendben van köztünk.

Mintha 2 személyisége lenne.

Én most nem dolgozom a kicsik miatt ezert félek egyedül maradni. De ha nem változik a helyzet nem tudom hogy lesz a jövő.

3961. gribedli*** (válaszként erre: 3959. - Egykerdes)
2017. nov. 26. 16:54

Leírnád kicsit bôvebben?


Ennyi alapján, amit leírtál, csak azt tudom mondani, hogy "mi lesz"? Semmi különös nem lesz, az élet megy tovább:)


Nagyon sok ember a második, harmadik, ki tudja hányadik házasságában él, vagy éppen szingli, de jobban érzi magát, mintha benne maradt volna egy elromlott házasságban. Rendszerint vannak gyerekeik is mert ugye az élettel gyerek is jár és mégse lett semmi bajuk, hogy kiléptek egy rosszból. Van, aki úgy lép ki, hogy nincs semmije, de utána újra összeszedi magát.


Azért kíváncsi lennék, hogy mi a baj, bôvebben, ha nem vagyok túl indiszkrét. Addig is, fel a fejjel;)

3960. csikil4ny (válaszként erre: 3959. - Egykerdes)
2017. nov. 26. 16:10
Írd ki magadból itt vagy titkos naplóban, aztán összeszeded magad és küzdesz. Van két kisgyereked, tehát kutyakötelességed összeszedni magad és megteremteni, ami a felnevelésükhöz szükséges. A többi nem számít! Van élet egy válás után is, sőt lehet, hogy boldogabb élet!
3959. egykerdes
2017. nov. 26. 15:47
Le akartam irni hogy mi a gondom de az a baj hogy még névtelenül is nehéz pedig semmi leírhatatlan nincs a mondanivalómban egyszerűen csak elegem van. Nem igazán tudom megfogalmazni, hogy a kapcsolatom melyik resze nem működik. Egyszeruen azt érzem hogy tehetetlen vagyok mert itthon vagyok 2 aprósággal. Sok nehézség van de nagyon sok a csalódás és a lelki gyötrés. Nem tudom mit csináljak. Nem tudom mit mondjak. Nem tudom mit kérdezzek, milyen tanácsot fogadjak el. Nem értek a férfiakhoz. Mindegyikkel befürödtem egész életemben. Ez karma vagy igazi ''töketlenség''? Mi den esetre totálisan elegem van. És nem tudom hogy kezeljem. Mi lesz ha kiadom az útját. Mi lesz ha ő mondja itt a vége. Mi lesz a gyerekekkel. Mi lesz a jövőnkkel a terveinkkel. Mi lesz velem.
3958. gabesz55 (válaszként erre: 3951. - Jázminka.)
2017. szept. 19. 12:23
Ha szünet van miért ne!
3957. gabesz55 (válaszként erre: 3895. - Spacewagon)
2017. szept. 19. 12:21
Ezt mondják mindig!
3956. Piroska52 (válaszként erre: 3955. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 17. 15:31
de az
3955. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 3951. - Jázminka.)
2017. szept. 17. 14:05
Nem te vagy a párnás kislány?
3954. jázminka. (válaszként erre: 3952. - Csikil4ny)
2017. szept. 17. 13:50
Sokat veszekszünk, megbántjuk egymást, de végül mindig visszatalálunk a másikhoz. Inkább se veled-se nélküled kapcsolat.
3953. massalhangzo (válaszként erre: 3951. - Jázminka.)
2017. szept. 17. 13:49

ha egy masfel eves kapcsolatban mar tobb szunet van, abbol nem lesz semmi. keress magadnak mast


azt sem ertem, ha meg randizni se randiztal, miert gondolsz rogton a szexre? nyilvan ha "szunet" van, a baratod sem fog kidobni egy jo not az agyabol, hiszen ha veled akarna lenni, akkor veled lenne

3952. csikil4ny (válaszként erre: 3951. - Jázminka.)
2017. szept. 17. 13:37

Hogy szeretitek egymást, hogy szüneteltek és mások felé nyitasz?


Ha ő lefekszik mással elfogadható számodra?


A kérdésedet tedd fel neki, neki kell elfogadja, ha tudja, akarja!

2017. szept. 17. 13:30

Sziasztok!

A barátommal másfél éve vagyok együtt, de annak ellenére, hogy szeretjük egymást, nem jövünk ki jól, ezért volt pár hosszabb-rövidebb szünet, amikor elkezdtem másokkal chatelni, volt, aki megtetszett, de nem történt semmi, találka sem volt. Ha egy szünetben lefeküdnék valakivel, az elfogadható? Nyilván segítene eldönteni a fejemben kavargó kérdéseket, de tudom, hogy nem szép dolog a megcsalás.

3950. júliusi (válaszként erre: 3948. - Csikil4ny)
2017. febr. 19. 10:05

Erről a meglátja megkívánja-ról az jutott eszembe,meglátok egy szép tortát a cukrászda kirakatában,csorog a nyálam, de azért nem verem be a kirakatot érte..

Azért mérlegelni kell a dolgokat.Van e családom, neki van e,megéri e szétrombolni,mert "rámjött a kívánás"...ártok e vele valakinek...stb.

De tudom a legtöbben nem így gondolkodnak sajnos..

3949. júliusi (válaszként erre: 3946. - Tyúkocska)
2017. febr. 19. 09:54
Ez nagyon jó,gratulálok!!
3948. csikil4ny (válaszként erre: 3944. - Tyúkocska)
2017. febr. 19. 07:33
Ezzel nem értek egyet. Van olyan is, hogy meglátja, megkívánja és nincs erkölcsi gát. Persze van, olyan is amikor kihül a kapcsolat és szeretetet keres egy másik embernél. Meg olyan helyzet is, ahol a párok egy kicsit sem illenek össze és nem is kívánnak összecsiszolódni, legalábbis az egyikük...
3947. massalhangzo (válaszként erre: 3943. - Csengu)
2017. febr. 18. 20:57
szerintem olvasd el meg egyszer, hogy mit irtal, marad egyaltalan barmi kerdes, hogy mit tegyel? komolyan szulni akarsz meg egy gyereket egy olyan kapcsolatba, ahol a pasid vegig csajozik, ezt tudod, de most fogsz padlot, mert lebukott konkretan? a tarskereso oldalakon csajozas ezek szerint full termeszetes egy kapcsolatban :D
2017. febr. 15. 18:21
Én is sokkal éberebb lettem, ami nem is gond, mert alapjáraton egy nagyon naív természet vagyok. Azóta sokat változott a kapcsolatunk jó irányba, én is odaadóbb, figyelmesebb lettem. Bár moat ismét van egy hullámvölgy, de úgy hiszem ez természetes. Igyekszünk ezen az akadályon is együtt átküzdeni magunkat, hogy megerősödve, közösen menjünk tovább.
3945. júliusi (válaszként erre: 3944. - Tyúkocska)
2017. febr. 15. 08:06
Kilenc eve tortent a megcsalas? Milyen nehezseget okoz?Sokat olvastam errol,azt irjak,sok ido kell,h helyrealljon a bizalom,de nem ilyen sok.Nalunk 6,5 eve volt...de mindig bennem lesz a kisordog..
3944. tyúkocska (válaszként erre: 3943. - Csengu)
2017. febr. 15. 05:53

Szia! Csak most léptem fel erre a fórumra évek múltán. Jártam hasonló cipőben. Mivel minden kapcsolathoz két ember kell, így valószínű valami megromlott köztetek, vagy ellaposodott, és ezért keresett a férjed mást. Ez nem menti fel, sőt! A kapcsolat alapja a beszélgetés. Mindketten mondjátok el érzéseiteket, vágyaitokat a másiknak, ez nekünk is nehéz néha, a pasiknak meg főleg.

Érdemes segítséget kérni, egy jó pszichológus sok dologban tud segíteni kérdéseivel, még akkor is, ha már úgy érzitek, hogy megtaláltátok a folytatás útát.

A bizalom visszaépítése nagyon nehéz, ha egyáltalán lehetséges teljes mértékben. Nekem is vannak még nehézségek e téren, így 9 év után is.

Remélem válaszom még nincs későn!

És egy megjavított kapcsolat, ahonnan együtt másztok ki közös erővel a gödörből, még jobb tud lenni, mert benne van a küzdés! Sok sikert, és írj bátran, igyekszem feljönni sűrűbben!

3943. csengu
2017. jan. 6. 08:58

Sziasztok!

Én nem tudom mit kezdjek a helyzettel.

December elején tudtam meg, hogy a páromnak van egy szeretője akivel akkor két hónapja tart a viszony! Állítólag mikor lebuktattam be is fejezték az egészet

De én már nem tudok hinni neki, több éve csajozott társkereső oldalakon, de most először bizonyosodott be hogy megcsalt.

Ki tudja az évek alatt mennyi nővel megcsalhatott?! :( Most áprilisban lennénk együtt 10 éve, és van egy 7 éves kislányunk is. Most tervezgettük hogy kistesót adunk a lányunknak, és veszünk egy közös lakást! (eddig albérletbe voltunk) Erre tessék!

Fogalmam sincs mit csináljak!? :(

3942. Idhikai (válaszként erre: 3940. - Massalhangzo)
2016. aug. 23. 13:50

A gyerek csak a zavart érzékeli, ettől lehetnek problémái akár mentálisan, akar magatartásbeli. De nem, nem fogja azt mondani, hogy anyuka mással kefél. Apukák szeretnek ilyenkor látványosan szenvedni a gyermek előtt... elsírni a bánatukat, hogy anyuka mással kettyint, és ő ezért milyen bánatos...sőőőt, sokszor tovább is elmennek. A gyerek pedig ösztönösen az mellé áll, aki szenved... itt aztán újabb zavar...


Én pedig jól belezavartam ebbe a fórumba, mert nem ez a téma! :))

3941. massalhangzo (válaszként erre: 3939. - Legnano)
2016. aug. 23. 12:13
nyugi, a faszi korabban arrol forumozgatott, mennyire ra akarja venni anyucit, hogy szexeljen massal, mert o keves hozza. kitalalt itt mindenfelet, hogy palit szerzett neki, kameraval felvette a szexeleseiket stb. nem kell komolyan venni
3940. massalhangzo (válaszként erre: 3937. - Idhikai)
2016. aug. 23. 12:12
persze, a gyerekek megerzik a szulok kozotti feszultseget. de egy gyerek sem fog arra gondolni, hogy mert anyuci hamarabb hazajott, tutira kefelt valaki massal
3939. legnano
2016. aug. 23. 12:02

Bocsánat,hogy szemtelenül belepofázok,de a bicska kinyílt a zsebembe.

3 gyermek,akik érzékelik,hogy az Anyjuk a tilosba jár,de nem szólnak,mert ez a szülőkre tartozik.

Egy feleség+ anya maradjon a seggén,mert épp elég dolga van a munka mellett.Egyszer IGENT mondott,hogy jóban-rosszban hűséges lesz.Hol az adott szava?Elszállt mint a madár??Azt írod nincsenek anyagi gondjaitok,talán ez is baj,hogy mindent megkap,amit kiejt a száján.

Azt mondta befejezi,de mikor?Egyáltalán miért kezdte el?Attól,hogy kevés időt töltöttetek együtt,mert dolgoztok,azért összelehet bújni,talán de nem biztos,hogy akkor nem történik meg,hogy kívül keresi a BOLDOGSÁGOT nem a párjával.A hazugság nyomot hagy maga után és már nem fogsz tudni hinni neki.

Biztos vagy benne,hogy ha lezárja ezt a kapcsolatot nem kezd egy másikba?Sok mindent fel kell tenned saját magadnak,hogy tudsz-e még hinni a szavának és nem kell megfigyelned,hogy mivel tölti az idejét.Én tapasztalatból tudom,hogy az egyik kapcsolat jön a másik után és a lavina elsodor téged.Bocsánat,de a gyerekeknek sem jó,mert jobban észreveszik,mint te.Elnézést,hogy kirohantam,de te rajtad van a súly,mit bírsz el te tudod.

3938. spacewagon (válaszként erre: 3937. - Idhikai)
2016. aug. 19. 10:15
Én ezt tudom.Itt a hozzászólók közt viszont van aki nem tudja.Lehet hogy nincs is gyereke és nem is volt ilyen helyzetben,de nem is kívánom neki.
3937. Idhikai (válaszként erre: 3931. - Spacewagon)
2016. aug. 19. 10:06
A gyereknek jók az antennái... előbb megérzi a gondot, mint a házastárs. Más dolog, hogy sokszor nincs rá szava, szorong, hogy mit tegyen... szóljon, ne szóljon (bármi más téma is okozhatja, nem feltétlenül a megcsalás). Lényeg, hogy sokkal érzékenyebbek, mint a felnőttek.
2016. aug. 17. 08:32
Atya gatya...dől az IQ... a véleményre így reagálni...
3935. spacewagon (válaszként erre: 3933. - Gyöngy:))
2016. aug. 16. 21:50
A kérdés jó, csak nincs pontosan megfogalmazva.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook