Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség, megcsalás fórum

Hűtlenség, megcsalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
3934. spacewagon (válaszként erre: 3932. - Massalhangzo)
2016. aug. 16. 21:50
te meg 1 fasz
3933. gyöngy:) (válaszként erre: 3925. - B598e4912b)
2016. aug. 16. 21:43
Jó a kérdés!:)
3932. massalhangzo (válaszként erre: 3931. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 21:42
ja, biztos egy 12 eves gyerek arra gondol, hogy ha hamarabb indul anyuci dolgozni uj ruhaban, akkor felrekefel. te beteg vagy
3931. spacewagon (válaszként erre: 3930. - Massalhangzo)
2016. aug. 16. 12:38
Lehet hogy neked van igazad és meg is érdemlem.Az pedig nekem nem tudom miért szégyen, ha a fiam 12 évesen észreveszi hogy az anyja másképp öltözködik és hamarabb indul munkába vagy ér haza mint szokott!Hogy te elhiszed-e vagy nem nem annyira érdekel engem.
3930. massalhangzo (válaszként erre: 3929. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 12:32

ha igy gondolkozol, akkor meg is erdemled, ami van. az meg mindkettotok szegyene, ha a gyerek tud rola, de innentol meg valahogy mar nem hiszem el, hogy ez igaz


mastol meg azert kaptad a kerdest, mert mintha az agybajos forumokat folytatnad egy uj nevvel es sztorival

3929. spacewagon (válaszként erre: 3928. - Massalhangzo)
2016. aug. 16. 12:23
Igen volt 1 randi és még most sem biztos hogy befejezi.Habár ő ezt mondta.A gyerekek előtt nem ez a példa, habár a nagy az tud mindent sajnos.Bele alázkodni sem akarok, azért van az utolsó esélye. Ha nem él vele akkor megváltoznak a dolgok.De mérlegelnem kell a gyerekeket mert az sem nekik sem nekem nem jó ha nem maradnak együtt! Az meg hogy megváltoznak a dolgok nem feltétlen jelenti azt hogy el kell válni.De lehet hogy rosszul gondolom.
3928. massalhangzo (válaszként erre: 3926. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 12:15

ahhoz kepest, hogy azt akarod, most fejezze be, azert lezavartak tudtoddal egy randit, es meg most sem biztos, hogy vege, nem?


en nem akarnam, hogy a gyerekeim elott ez legyen a pelda, sem bealazkodni nem akarnek a gyerekek miatt

3927. spacewagon (válaszként erre: 3925. - B598e4912b)
2016. aug. 16. 12:00
nem teljesen értem a kérdést?
3926. spacewagon (válaszként erre: 3923. - Massalhangzo)
2016. aug. 16. 12:00
Te valamit nagyon félreértettél! Pont ezt írom hogy nem akarom kivárni meddig randizgatnak. Azt akarom hogy most fejezze be! De azért a 3 gyerek az komoly dolog! Nekem többet ér az ő boldogságuk és nyugalmuk, a sajátomnál.És arról nem beszélve hogy amit eddig elértünk az sem akarom eldobni.Nálunk ezért nem megy könnyen a cucc pakolás :) De az biztos hogy ez az utolsó esélye arra hogy befejezze mert utána már nem tudok úgy tekinteni rá mint ez előtt.Igazából már most sem de az valószínűleg elmúlik.
3925. b598e4912b (válaszként erre: 3924. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 11:56
nem te szerezted ezt az ifjú titánt a nejednek?
3924. spacewagon (válaszként erre: 3922. - Ht keksz)
2016. aug. 16. 11:53
Az esély meg van adva és de meg is volt már. Pont ez a baj hogy már több is volt.Reméljük most tényleg komolyan gondolja!
3923. massalhangzo (válaszként erre: 3920. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 11:37
nem ertem, milyen hazassag az, ahol ki kell varni, hogy a masik randizgat-e meg massal vagy sem. ha megtudnam, hogy a parom massal talalkozgat, pakolnam ossze a cuccait es kesz. nemhogy varjak, vajon meddig randizgat. ha befejeznek a randizgatast, attol mi valtozna? mert egyertelmu, hogy koztetek nagyon nem stimmelnek a dolgok, es ha folytatta, akkor nem is akarna helyretenni
3922. ht keksz (válaszként erre: 3920. - Spacewagon)
2016. aug. 16. 10:56

A csalódás sokmindent képes másképp láttatni veled.

Ahogy mondják is,"megváltoztak a dolgok".

Ha azt látod rajta, hogy őszintén , nyíltan beszél veled, esetleg megbánást tanusít és kész lezárni azt a kapcsolatot,adni kell neki egy esélyt.

Ha mindketten ezt szeretnétek.

Lehet változtatni bizonyos dolgokon is, ami javítja a kettőtök kapcsolatát,itt azoknak a hibáknak a kijavítására gondolok, amit téged zavarnak benne.(Te ugye már írtad,megtettél bizonyos dolgokat)

Idővel eldől, helyrehozható-e vagy sem.

Reméljük, hogy igen!!

3921. spacewagon (válaszként erre: 3917. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 12:07
És szokásom szerint nem mindig adok teljes választ,ezt most pótolom.Dolgozik egy gyárban mint operátor.
3920. spacewagon (válaszként erre: 3918. - Ht keksz)
2016. aug. 15. 12:05
Hát veled is egyetértek,de azért hónapokat én nem fogok várni hogy észre térjen, mert az sem az igazi már.Most megint átbeszéltük a dolgokat és azt mondta hogy tényleg lezárja vele a kapcsolatot.Csak viszont történt bennem valami aminek nagyon nem örülök! Olyan dolgok, gondolatok kavarognak bennem ami eddig nem volt.Egyre többször veszem észre a hibáit, mind testi és egyéb dolgokban.És sokszor nem vagyok már biztos benne, hogy ha tényleg lezárja a kapcsolatukat, akkor sem biztos hogy meg tudom neki bocsájtani!Ez 1 kicsit engem is megijeszt.
3919. spacewagon (válaszként erre: 3917. - Sanyinak)
2016. aug. 15. 11:59
Azért volt autó típus mert ez volt mostanában de lehetett volna a példa más is.Hát én is gondoltam már rá hogy kapnia kellene legalább 1 pofont az élettől és másként gondolkozna.
3918. ht keksz (válaszként erre: 3912. - Spacewagon)
2016. aug. 13. 20:43
Nem vagyok benne biztos,hogy abbahagyná csak amiatt,hogy rajtakapnád.Ahogy irtad is,saját dõntésébõl kéne megtennie .Ugy hiteles lehetne...Ugy gondolom,egy 3 gyerekes anyukanak van veszíteni valója,nem véletlenül tagad.
3917. sanyinak (válaszként erre: 3915. - Spacewagon)
2016. aug. 13. 10:35

Erdekes, h autotipusokban vazolod a konfliktust.... :)


Talan tenyleg kellene a felesegednek egy pofon az elettol, h ne tartsa unalmasnak es ertekelni tudja az eletet...


O dolgozik? Mivel foglalkozik?

3916. 2c5f60da64 (válaszként erre: 3915. - Spacewagon)
2016. aug. 13. 10:35
A kényelem biztos nagy összetartó erő... ha amiatt van veled, úgysem fogja bevallani. Soha.
3915. spacewagon (válaszként erre: 3914. - 2c5f60da64)
2016. aug. 13. 10:05
Hát igen de az a kérdés hogy miért fontos? Esetleg miattam, vagy a gyerekek miatt, vagy csak a biztonság miatt? Mert nem mondom hogy gazdagok vagyunk, de szerencsére a mindennapos kiadásokon felül is marad elég pénzünk mindig.Ez is furcsa dolog hogy sokszor az emberek jó dolgukban nem tudják hogy hol tartanak! Tavajvettünk neki egy Peugeot 206-ost, most kitalálta hogy venni akar magának egy Dacia Duster-t.Ez sem okozna gondot szerencsére.
3914. 2c5f60da64 (válaszként erre: 3913. - Spacewagon)
2016. aug. 13. 09:55
Nem gondolom, hogy veled akar maradni vagy nem akar.. nem tudom. Az biztos, hogy ha tagadja, hogy van szeretője, akkor még fontos neki a kapcsolatotok, mert ha nem lenne fontos, az arcodba vágná, hogy igen, van valakim stb.
3913. spacewagon (válaszként erre: 3910. - 2c5f60da64)
2016. aug. 13. 09:50
Te miből gondolod hogy velem akar maradni? Csak annyiból hogy tagadja hogy van szeretője?
2016. aug. 13. 09:42
A feleségem 36 éves. Őszerinte nem mondtam elégszer hogy szeretem és nem törődtem vele eleget.Hogy 3 gyerek mellett nem kacsintgat ki ezt meg kellene értenie magától. Én mondogatom neki hogy ha van még valami amit nem mondott el akkor inkább most tudjam meg tőle, minthogy később derüljön ki,mert nem tudom hogy legközelebb hogyan fogok reagálni a dolgokra. Ha ezt nem fejezi be hamar akkor én nem tudok vele maradni, mert megértő és segítőkész vagyok de hülye nem.Számomra az lenne a legjobb ha magától abbahagyná, ha ezt nem teszi akkor úgy érzem hogy nem tudok tovább várni és rajtakapom őket.De az már nem ugyan az,nem tudom hogy ha amiatt lenne vége kettejük között a kapcsolat akkor meg tudnám-e bocsájtani.És még az aggaszt hogy ha ezt sokáig halogatom akkor esetleg annyira elmélyül az ő viszonyuk, hogy már nincs visszaút!
3911. sanyinak (válaszként erre: 3909. - Spacewagon)
2016. aug. 13. 09:11

3 gyermek mellett tenyleg eleg csekely enyhito korulmeny, h a felesegedet ostromolja egy fiatalabb pasi.

Hacsak nem bantal vele szemet modon, tudnia kellene az asszonynak, h van egy csaladja is, amit ezzel lerombol...

2016. aug. 13. 08:22

A feleséged hány éves? Egyszer jó lenne azt megtudni tőle, hogy miért nem érezte magát nőnek, mi az, ami hiányzott neki. Ezt kellene megbeszélni. Szerintem veled akar maradni, mert tagadja, hogy a szeretővel van bármi is.


Ezen kívül meg kellene értenie, hogy a 3 gyerek mellett nem kacsintgat ki, hanem próbálja megoldani a házasságában felmerülő olyan dolgokat, amik számára problémát jelentenek.


Egyébként mindenkivel csak azt lehet megcsinálni, amit elvisel a másiknak, amit hagy, hogy a másik megtegyen vele.


Azt tudnia kell, hogy téged ez zavar és ha így marad, nem tudsz vele maradni. Vagy igen? A szerető mellett is lennél neki otthon?

3909. spacewagon (válaszként erre: 3907. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 23:14
megint kimaradt 1 kérdésre a válasz, mégpedig hogy van-e motivációm. van az hogy visszakapjam a feleségem és hogy ha lehet akkor tovább éljünk nyugodtan együtt 5-en mert hogy van 3 gyerek is.
3908. spacewagon (válaszként erre: 3907. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 23:09
fent tudom tartani mert nem csak miatta teszem hanem magam miatt is mert nekem is jobb így. de ha ilyen találkozók történnek továbbra is akkor nehezebb lesz minden.lehet hogy túlzottan megértő vagyok de olyanra is gondoltam hogy annyit zaklathatta a fiú hogy esetleg azért engedett a csábításnak. persze ez sem jó csak talán enyhítő körülménynek tekinthető
3907. sanyinak (válaszként erre: 3906. - Spacewagon)
2016. aug. 12. 22:59

Az vicces es megalazo is lenne ha te faggatnad a szeretot a felesegeddel kapcsolatos celjarol...

8 nap alatt azert nem igazan lehet megvaltozni.

Ez inkabb csak kiserlet ra.

Kerdes h fenn tudod- e tartani ezt az allapotot, van- e tartos motivaciod?

3906. spacewagon (válaszként erre: 3904. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 22:55
odafigyeltem az öltözködésemre, arra hogy ne csak tiszta legyek hanem illatos is, elkezdtem edzeni ,leszoktam a cigiről odafigyeltem hogy pl: mikor hazajön munkából vagy éppen én megyek haza reggel akkor rögtön fogat mossak hogy nehogy kellemetlen legyen a szájszagom :) mivel 24 órás szolgálat után megeshet.és a szexre is másképpen viselkedtem.
3905. spacewagon (válaszként erre: 3902. - Sanyinak)
2016. aug. 12. 22:51
azt kifelejtettem megválaszolni hogy a szerető mit akarhat. nem tudom de ha oda állnék és megkérdezném nem hiszem hogy igazat mondana.( de elképzeltem ezt a helyzetet hirtelen és elég vicces lenne) de igazából mind 1 is mert engem az érdekel hog a feleségem mit akar tőlem
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook