Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Húsvétig 8 kiló minusz fórum

Húsvétig 8 kiló minusz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
11. szlv
2010. jan. 19. 09:39
Köszönöm hogy ennyien itt vagytok, kaptam máris egy nagy adag lendületet. Szerintem húsvétig nem sok 8-10 kiló. Ha jól számoltam addig még 10 hét van. Heti egy kiló pedig nem olyan vészes. Ha meg mégsem sikerül ennyit csak a felét én már attól is happy leszek. Legalább elindul valami. A hóval a zsír is szépen elkezd olvadozni.:-)
10. Kék
2010. jan. 19. 09:38
Én is szivesen csatlakozom,nekem is 8 kg a felesleg,és nagyon szomorú vagyok miatta,mert régen csak úgy olvadtak le a kilók,most pedig még a levegő is hizlal!Pajzsmirgyes vagyok ,de most éppen rendben van és mégis jönnek a kilók!
9. szlv (válaszként erre: 3. - Gbetti87)
2010. jan. 19. 09:35
Nekem is a terhességek alatt mentek fel a kilók. A folyadék nagyon fontos lenne azt mondják ha megiszod az a mennyiséget ami kell nem kivánod annyira a kaját sem mert eltelít. Sajna nekem ez nagyon nehéz. Nincs valami nagy folyadékigényem de meg kell próbálnom.
8. csacsa (válaszként erre: 6. - Andimax)
2010. jan. 19. 09:34
En is jovohet hetfore terveztem az elso fogyinapot :D
2010. jan. 19. 09:34
En benne vagyok! Igaz en csak 4-et szeretnek fogyni husvetig. 180 vagyok es 68 kg
2010. jan. 19. 09:32

sziasztok!

április első hétvégéje húsvét, szerintem nem sok addig lefogyni 8-10 kilót! Én hétfőn kezdtem fogyózni, mert magamhoz képest 24 kg plusz van rajtam!!! Igaz én ma szültem 3 hónapja, de lelkileg nagyon megvisel, undorodom magamtól! Soha nem volt egy modell alkat de nekem a 60-62 kg bőven elég!!! Tornázni még nem tornázom, de az is terve van véve:))))

5. szlv (válaszként erre: 2. - 98a882c496)
2010. jan. 19. 09:32

A weight watchers-rő olvastam itt. Elég jónak tűnik. Szerintem tartható. Minden kajának pontértéke van de nem olyan Norbis féle. Azt is próbáltam már de nekem nem jött be. Te mivel fogyózol?

A mozgást kellene még valahogy beiktatnom. Itthon van szobabicaj de ha elkezdek tekerni tuti hogy a gyerekeknek 5 percenként kell valami és állandóan fel-le annak nem sok értelme van.

4. oliv
2010. jan. 19. 09:28

Csajok ez nekem nagyon soknak tűnik hirtelen (olyan sok fogyás április elejéig).


Méregtelenítetek előtte?

3. gbetti87 (válaszként erre: 1. - Szlv)
2010. jan. 19. 09:28
Szia! Én 175 magas és jelenleg 89 kg vagyok. 3. hete diétázom, és tornázom. Már lement 3 kg. Én az update módszert csinálom, és hozzá próbálom a saját szabályaimat betartani. Nézem a kalóriatartalmakat, este 6 után nem eszem, és sok folyadékot iszom, ami nem mindig sikerül...:(Tornázom napi 20 percet. 9 hónapja szültem, akkor híztam meg,74 kg-al lettem terhes, és 100 kg-al mentem be a kórházba, 87-el jöttem ki, és szoptatás alatt 94 lettem. :( Nyárig szeretnék 74 kg lenni,nagyon elszánt vagyok. És igen, én sem szeretnék tovább elhízott anyuka lenni, nem szeretném ha a fiamnak így kellene nyáron látnia...
2. 98a882c496 (válaszként erre: 1. - Szlv)
2010. jan. 19. 09:26

Szia, szívesen csatlakozom :) most épp fogyózom, 10 kg kellene lemenjen....

Febr. végéig akartam elérni, de lebetegedtem s a doki azt mondta, hogy a fogyi miatt kaptam el a hûlést. Emiatt visszakell fognom magam és eltoltam az idõpontot :)

Húsvétig meglesz nekem is, na meg neked is!

Milyen diétát követsz?

1. szlv
2010. jan. 19. 09:20
155 cm magas vagyok és 66 kiló. Szeretnék megszabadulni legalább 8 kilótól. Sokszor és sokféleképpen próbáltam már fogyókúrázni de eddig nem sok sikerrel ha le is adtam valamennyit az mindig visszajött. Úgy döntöttem adok még magamnak egy esélyt és némi időt és belevágok. Jó lenne ha találnék valakit aki ha csak itt a fórumon is de segítene. Úgy gondolom ha az ember nem egyedül csinálja és látja hogy másnak sikerül az motiválja. Jó lenne ha valaki csatlakozna. A módszert még nem igazán tudom és a weight watchers-re gondoltam. Sokat olvastam itt róla úgy gondolom ez elég betartható, de nyitott vagyok mindenre. Nem akarok tovább elhízott anyuka lenni.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook