Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsvéti díszítés fórum

Húsvéti díszítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Húsvéti díszítés

2009. ápr. 28. 09:03
én nem nagyon díszítettem a lakást. Tettem be vázába aranyesőt, csináltam egy kis kosárkát a nappaliba az üveg asztalra és kiraktam pár tojást és nyuszi figurát és nyuszi csokit.
2009. ápr. 11. 00:51
Ügyes vagy, az én kezem ehhez "nehéz".
7. Dorka29 (válaszként erre: 6. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 10. 14:32
Köszi! Olyan van is itthon, mindjárt ki is próbálom.:)
6. ea9bff1b44 (válaszként erre: 3. - Dorka29)
2009. ápr. 10. 14:29
Sima kenőfejes ragasztót használtam. Nem kentem be egyszerre az egész tojást, csak mindíg egy-egy csíkot körbe. A száraz részén meg is tudtam így fogni, amikor meg már a betekert rész volt a nagyobb darab, akkor ott fogtam meg.
2009. ápr. 10. 08:20

Ezek nagyon jó ötletek:)

Főleg a tejfölös pohár védőfóliája.A kreatív ember minden tárgyból varázsol valamit.

Ügyes vagy.

2009. ápr. 9. 21:47

Ma körülnéztem festett tojás ügyben...sehol sem találtam csak ilyen müanyag tojást!ma ki is mentem a piacra...szoktak árulni öregnénikék kézzel festett tojásokat...ma egyet sem találtam.

Csokitojás..is alig volt már..itt Csepelen.

Holnap még azért körülnézek..tojásügyben....ha van valakinek ötlete..szivesen veszem!!!

:-)

2009. ápr. 9. 21:26

Megírnád, hogy milyen ragasztóval kened be a tojást, mielőtt cérnával körbetekered? És hogy fogod?


Vannak itthon kerámiatojásaim, azokat szeretném kicsit felújítani:), ha van esetleg más ötleted, azt is szívesen fogadom.


(Persze az utolsó pillanatban, ahogy szoktam..:)

2009. ápr. 9. 19:49
Arra gondoltam, hogy itt is összegyűjthetnénk néhány jó húsvéti receptet, vagy lakásdíszítési ötletet.
2009. ápr. 9. 17:03
Szinte még alig vagyunk túl a Karácsonyon, s leszedve az arany-ezüst díszeket, máris azon kell gondolkodnunk, mivel tehetnénk szebbé, színesebbé otthonunkat a tavasz beköszöntére, illetve másik nagy ünnepünk, a Húsvét tiszteletére.

Ugrás a teljes írásra: Húsvéti díszítés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook