Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Húsbolti eladó vagyok és lenéznek a munkám miatt. :( fórum

Húsbolti eladó vagyok és lenéznek a munkám miatt. :( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
42. yeti70
febr. 18. 01:59

Mekkora hülyeség lenézni egy hentest.Tök normális munka,

van egy hentesbolt ahova ezer éve járok, már az apám is oda járt. Minden eladót ismerek, szoktam lacipecsenyét kajáli ott.Az a hentesüzlet része az életemnek, imádom.

jan. 26. 09:16

Húspoltosok dicséretére írom :

évek óta napi 10-15 dkg csirkemellet veszek a macskának, ő is minden nap frisset eszik, nemcsak mi.

MUnkámból adódón nem tudok minden reggel elmenni a spárba, és ha későn, akár este is érek haza, elteszik a

macskának a napi cs.mell adagot. Hetente 1-2 szer fordul elő, de még sosem hagyták ki.

40. VDSz (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 25. 21:41
Az eladók meg lenézik a fizikai munkásokat.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Epresturmix)
jan. 25. 21:20
Nem, szerintem a munkás ruha volt vicces ahogy kinéztem benne. Teljesen érthető, sőt ami olyan én csípőből le is beszélem a vevőket. Azért aki a pult mögött van csak jobban érzi és látja mi a szitu. Én meg segítek nekik (mondjuk a munka társak örülhetnek, de nem érdekel) romlott kajával nem fogok átverni senkit, de am se szeretek.
38. Epresturmix (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 24. 23:56
Lehet azt beszélik, hogy rohadt drága a hús, vagy nem szép amit látnak?! Mondjuk én simán közlöm, ha a pultból nem tetszik. Van-e esetleg friss vagy csak ez? Nem vagyok szívbajos. A büdöset is visszaadom, vagy ha otthon veszem észre, viszem is vissza! Csúnya öregasszony leszek tudom.😊
37. a6e86abb96 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 22:35
Miért nem kérdezed meg? Többet biztos nem sutyorognak majd.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Bichi)
jan. 23. 21:45
Akkor mi miatt? Vagy ennyire ronda lennék? Sutyi=sutyorog
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - L.luiselotte)
jan. 23. 21:44
Áruházban
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Epresturmix)
jan. 23. 21:43
🩷
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Libikóka)
jan. 23. 21:43
Nem képzelem be.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - L’Engel)
jan. 23. 21:42
KÖSZÖNÖM!
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Globus)
jan. 23. 21:40
Nem mindenki ilyen jó lelkű.
30. Amaunet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 17:11
A romák minden magyart lenéznek. A saját fajtájukat is, ha az munkával keresi a kenyerét és nem segélyből vagy lopásból (terjesztésből) él.
29. globus (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 16:30
Szinte biztosan félreérted. Ha mégis előfordulna, valami más miatt lehet. Hidd el, a hentessel mindenki jóban szeretne lenni, ki ne örülne a legszebb húsoknak?
28. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 16:22

Szerintem ezt csak te képzeled be, én sem tudom elképzelni a szituációt. Ha meg mégis lenéznek, hidd el, az nem a munkád miatt vagy.

Amúgy mit jelent a "sutyiznak"?

jan. 23. 14:23

Te is tudod, hogy ez butaság. Édesanyám korosztályában (nagyváros, középosztály )az volt az elterjedt, hogy a háziasszonyok kifejezetten kedveskedtek hogy a hentesnek és a húsbolti eladónak, ezen én ki is voltam akadva. Indokuk : hogy szép húst kapjanak, engem is erre biztatott. De én nem járok húsboltba, a spárban mindent be tudok szerezni, úgy látom hogy a vevők jó , szinte baráti nexusban vannak az eladókkal..


Írtad már, hogy önálló húsboltban dolgozol vagy áruházban ?

jan. 23. 13:30
Szerintem is túldimenzionálod kicsit, persze te tudod. A legfinomabb falatokat eszed, vigasztaljon ez és ne búslakodj butaságokon.
25. rockcica (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 12:52
Egy úri hölgy nem néz le senkit... aki igen az egy hülye agyrakós qrva...romákkal ne foglalkozz, a többsége sajnos buta mint a segg, egy gyerekkel meg mit foglakozol?
jan. 23. 12:20

Semmilyen becsületes munkát nem kell szégyellni,legyen az fizikai,vagy szellemi!

Aki lenéz emiatt elég csekélyértelmű lehet. 😏

jan. 23. 12:08
Gyári munkás vagyok már ezer éve. Persze, èn is éreztem néha, hogy ennyit néznek ki belőlem, de annyira régóta vagyok a “szakmában”, hogy már rég szándékosan észre sem veszem. Egyszerűen hidegen hagy! Dolgozni muszáj. Tőlem a sültgalamb vàrása nagyon messze van, gazdag palit meg elengedtem anno…úgyhogy…😃
jan. 23. 12:05

Gondolom nem hentes vagy.

Ettől függetlenül én is azt tudom mondani amit a többiek,,eszembe sem jutna ilyesmi.

Tőled kapják a kaját,,ha nem csak beképzeled,,akkor talán más az ok.

21. L’Engel (válaszként erre: 18. - Channa*)
jan. 23. 11:28
Lehet, hogy nem pont ott, hanem a tágabb ismeretségi körében. Ilyennel azért találkozni.
20. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 23. 11:26

1. Minden tisztességes munka becsülendő. A tied pedig az.

2. A hentes és a húsbolti eladó igen fontos szerepet tölt be nagyon sokak mindennapi életében. Én is hetente többször, akár minden nap látom és igénybe is veszem őket. (:


Ne foglalkozz olyan kicsinyes és buta emberekkel, akik emiatt lenéznek.

19. srcrss (válaszként erre: 18. - Channa*)
jan. 22. 23:43
Elképzeltem a jelenetet. 🤭
18. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 23:09

Kérnek 1 kg karajt, majd kiröhögnek?

Nem csak beképzeled?

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
jan. 22. 21:50
Mit ilyen nehéz ezen elképzelni. Ki röhögnek a szemembe gúnyosan meg sutyiznak. Hidd el ha tehetném én is irodába lennék de tapasztalat hiány miatt nem vesz fel senki meg túl fiatal vagyok és sorolhatnám. Szóval megtudom különböztetni mikor néznek hülyének.
16. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 20:40

Mármint ők néznek le emiatt?

Mondták neked, hogy milyen ciki hetesnek lenni?

El nem tudom képzelni ezt a szituációt...


Romáknál, sokan közülük is fizikai melós.

Gyerekek? Ezt tudom legnehezebben elképzelni.

Én proli vagyok, de irodában dolgozok. Még a takarítónőkkel is jókat szoktam beszélgetni.

Úri hölgyek? :DDDDDD Úri hölgyeket nem ismerek.

15. VDSz (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 22. 20:36
Romák? 😊 Ez komoly? Jelentős részük funkcionális analfabéta.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
jan. 22. 20:34
Romák, gyerekek, úri hölgyek pl.
13. Channa* (válaszként erre: 11. - VDSz)
jan. 22. 20:32

Azért ez nem így van!

Soha nem néztem le a fizikai munkásokat, ellenben a tahókat igen. Tahó pedig, van mindenhol, nem csak a fizikai munkások között.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook