Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan zajlik a HSG vizsgálat a kistarcsai Flór Ferenc Kórházban? fórum

Hogyan zajlik a HSG vizsgálat a kistarcsai Flór Ferenc Kórházban? (tudásbázis kérdés)


7. BaMaHa (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2019. jan. 14. 14:27
Köszi! És is :)
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 5. - BaMaHa)
2019. jan. 14. 14:00
Nincs mit. Remélem minden rendben lesz :)
5. BaMaHa (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2019. jan. 14. 12:41
Nagyon köszi a részletes beszámolót! Nagyon izgulok, ma kapok időpontot, de gyanítom a napokban megcsinálják, mivel ebben a hónapban meg kell lennie és ma vagyok a 10. napomon.
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - BaMaHa)
2019. jan. 14. 12:01

Bementem, lent adtak matricát, fent a nővérpultnál jelentkeztem, beküldtek egy kórterembe, hogy öltözzek át és várjak. Egyszer jöttek, hogy menjek át a műtőbe. Ott felfeküdtem az asztalra. Olyan volt, mint egy nagyon rossz nőgyógyászati vizsgálat. Aztán áttoltak a röntgenbe, ami másik emeleten van. Eléggé fájt, de kibírható. Aztán visszatoltak a kórterembe, és ott kellett maradni megfigyelésen talán 2 órát. Nekem csak aznap vérzett. Készülj betéttel.

Normális volt mindenki. Enni is hoztak.

Úgy másfél éve voltam.

3. BaMaHa (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2019. jan. 14. 11:20

Szia!

Magára a folyamatra. Bemész reggel, sorra kerülsz, mi történik, fáj-e, kedvesek-e, meddig kell bent maradni ha egyáltalán bent kell?

Ilyesmikre, bármire, akármire :)

Neked mikor volt?

Köszi :)

2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - BaMaHa)
2019. jan. 14. 11:06

Szia!


Nekem ott volt. Szentágotai csinálta, de úgy tudom, már nem ott dolgozik. Mire vagy kíváncsi?

2019. jan. 14. 11:03

Sziasztok!


HSG tapasztalatokat írnátok kérek?


Volt valakinek esetleg Kistarcsán a Flór Ferenc Kórházban HSG vizsgálat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook