Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hova tart a világ? fórum

Hova tart a világ? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hova tart a világ?

1 2 3 4 5
119. Porcica (válaszként erre: 93. - Zebra25)
2012. aug. 10. 08:37
Sajnálom, hogy félreértettelek.... Pedig elolvastam rendesen az írásokat!
118. Gavrilo1 (válaszként erre: 107. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 10. 07:04
Spártában ledobták a szakadékba a betegen született gyerekeket, most megpróbáljuk meggyógyítani, néha a már az anyaméhben. Ők elfogadták, hogy rövid a létrájuk, de most már egy jó sebész pl. megtoldja egy szívműtéttel.
117. Gavrilo1 (válaszként erre: 96. - Pepperoni_9)
2012. aug. 10. 07:00
Jaj de jó hogy valaki végre megérti a cikk lénygét!!!
116. newlife101 (válaszként erre: 63. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 23:03

Köszi, hogy felhívtad a figyelmem gonoszkodó hozzászólásaidra ...


Fogalmam sincs, hogy te szülő vagy-e vagy sem (én nem nézegetek mások után hogy milyen klubban vannak)...ha igen, akkor az elég gáz, mert egy szülőben mindig van sok-sok empátia, amit írtál ennek a lánynak, az nem erről tanúskodik.

Szomorú ilyeneket olvasni.


Laboratóriumi termék? Bolond vagy...

Az én gyermekem nem egy termék, hanem egy hús-vér ember, aki azért lett mert két ember szereti egymást, és mert a természet!!! végül így döntött!!! még ha ez neked olyan hihetetlen is.

115. 6bd83f61cd (válaszként erre: 114. - Newlife101)
2012. aug. 9. 21:15

Hova tart a világ? 64. (Egyéb babás témák) 2012-08-09 12:41


"Én nem teszem, más meg teszi. Ha jól tudom, ez itt nem parlamenti szavazás, ahol másokról döntenünk kell, hanem egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét." Vladimira

114. newlife101 (válaszként erre: 111. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 20:48

Lehet, hogy kiforgattam, viszont te meg az elfogadás szót határoztad meg saját magadnak és mások számára is.


A halál eljön, nincs mese el kell fogadnunk, van aki nem bírja elfogadni, de akkor is meg fog halni..

Viszont semmi jogunk megmondani, hogy mikor, hogyan fogadja el az illető, ha egyáltalán el akarja fogadni...

Az emberek lelki lefutásai különbözőek, és nem én mondom meg valakinek, hogy majd ő mit fogadjon el és mit nem, meg hogy mikor

113. KHajni79 (válaszként erre: 112. - KHajni79)
2012. aug. 9. 20:18
Bocsi szólnék :))
112. KHajni79 (válaszként erre: 100. - Newlife101)
2012. aug. 9. 20:17

Szia csak annyit szónék ehhez


És semmilyen más betegségünk nincs, a természet itt is jelen van, mivel nem fog bentmaradni a női testben, ha nem odavaló!!!!


hogy ebben igazad van !! Nekem így van az iker terhességel második terhességem iker volt a fiam maradt meg tavaly novemerben egyik sem szintén 1lány-1fiú volt és egy Professzor akiről azt gondolom nem hülye azt mondta,hogy az én szervezetem akármit is kap erősítésnek sosem lesz képes ikerterhességet kihordani, mert kilöki ami nem odavaló! Szó szerint.

111. 6bd83f61cd (válaszként erre: 109. - Newlife101)
2012. aug. 9. 19:51

Persze hogy másról beszélünk, mert kiforgattad az elfogadás fogalmát.

Szerencsére te mindent tudsz, de a te végtelen tudásodra nem tartok igényt.

2012. aug. 9. 19:45
Egy dolgot visszaszívok, a valószínű szavamat átírnám igenre, azt rosszul fogalmaztam meg.
109. newlife101 (válaszként erre: 106. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 19:43
Fogalmad sincs miről beszélek.....
108. newlife101 (válaszként erre: 107. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 19:43

Mielőtt ész nélkül írogatsz azért megnézed, hogy mire mondod ezeket nekem?


Nap mint nap látok, olvasok csodákat pl. őssejt terén, hogy gyerekek gyógyultak meg a halálból...ha a tudósok azt mondták volna alacsony a létra, akkor nem élnének, és még sok dologra írhatnánk ezt.

Plusz nem tudnál itt okoskodni sem nekem, ha nem találták volna fel a netet :D

107. 6bd83f61cd (válaszként erre: 105. - Newlife101)
2012. aug. 9. 19:37
Te fuss nyugottan a falnak, hátha egyszer sikerül áttörni, én meg inkább nem mászok be, ha alacsony a létrám.
106. 6bd83f61cd (válaszként erre: 104. - Newlife101)
2012. aug. 9. 19:31

Miközben egy ici-pici porszem vagy, elég nagyképűség az egész rendszert leminősíteni, amit igazából át sem látsz, de ettől még megteheted. :)


Azt pedig, hogy nekem hol van az elfogadható határ, majd nélküled döntöm el.

105. newlife101 (válaszként erre: 103. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 19:30
nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember....
104. newlife101 (válaszként erre: 103. - 6bd83f61cd)
2012. aug. 9. 19:22

Valószínű, hogy erősebb mindannyiunknál, de sokszor nem teszi a dolgát a dicső természet.


Majd ha beteg leszel fogadd el, ne vegyél be gyógyszert kérlek....az olyan mű dolog. Fűben-fában van az orvosság!

103. 6bd83f61cd (válaszként erre: 101. - Newlife101)
2012. aug. 9. 19:16

Az elfogadás nem egyenlő a tunyasággal.

A természettel meg lehet dacolni, de hidd el, te fogod a rövidebbet húzni.

2012. aug. 9. 18:52
Amúgy a cikk jópofa :D
101. newlife101 (válaszként erre: 50. - Csgybzs)
2012. aug. 9. 18:49

Ha az emberek mindent csak úgy elfogadnának, akkor nem lett volna a világon fejlődés semmiben!


Küzdj az álmaidért.......


Ja, meg a természet....


Azt a természetet kéne tisztelni, ami dohányosoknak, drogosoknak meg még mit tudom én kiknek gyermeket ad? Ennyit a nagy természetről.

100. newlife101 (válaszként erre: 85. - Andus80)
2012. aug. 9. 18:45

Hagyd Andus ;)))

Nem tudják miről beszélnek.


Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

Sok-sok éve én is azt mondtam, hogy lombik áá fúú nem, én olyat soha...

aztán megesett velem is, hogy egy korábbi felfázás miatt csak így lehet.

Elmentünk hát, mert nagyon szerettük volna...jól pofán csapja az élet azt, aki előre ítélkezik és okoskodik, úgy ahogy engem is pofán csapott!!!


És semmilyen más betegségünk nincs, a természet itt is jelen van, mivel nem fog bentmaradni a női testben, ha nem odavaló!!!!


Fejlődik a tudomány, beteg géneket képesek vizsgálni, hogy ne menjen tovább.....

És ott vannak az őssejtek is, ami nagyon jó dolog.


Nem szabad mereven elzárkózni.

99. Banyaci (válaszként erre: 98. - Bluee)
2012. aug. 9. 16:52
Igen ez szerintem egy olyan dolog mint puding. Márpedig annak az evés a próbája. Remélem, hogy tudsz és szeretsz is majd szoptatni.
98. Bluee
2012. aug. 9. 16:45

jaaj egyébként a cikk nagyon vicces bár remélem nem jut ide a világ...


egyébként tőlem is megkérdezte a védőnő,hogy szeretnék-e szoptatni kapásból mondtam,hogy nem.

aztán ideadta az anyatej magazint.. Remélem tudok majd:) Igazából szerintem tényleg arról szól az egész, hogy benne kell lenni adott helyzetbe és csak utána lehet dönteni...:)


köszi a cikket

97. Bluee (válaszként erre: 50. - Csgybzs)
2012. aug. 9. 16:40

a világért nem szeretnék vitatkozni meg nem is fogok de azért ezek nagyon durva szavak....


Mi nem terveztük a kisbabát még, de úton van. Örülök neki és hálás vagyok amiért nem kellett küzdenem érte, de értem a szüleim küzdöttek több mint 10 évet és köszönöm nekik mert élhetek, és minden rendben van velem. Olyan problémájuk volt amit 35 évvel ezelőtt nem tudtak megoldani 26 évvel ezelőtt 3 injekcióba került és megszülethettem sőt utána az öcsém is. ha ma lehetőség van arra, hogy lombikkal vagy bárhogy egy nő anya lehessen az nem fogadhatja el hogy nekem nem lesz.


nem olvastam végig hogy van-e gyereked de ha nincs és esetleg nem lehet remélem eltudod fogadni,hogy annak oka van...

2012. aug. 9. 16:18

Atyavilag! Szamomra tok erthetetlen, hogy egy vicces, csoppet ironikus es akar cinikus cikkben is van, aki kepes a negativat latni... Ez egy kifigurazott jovokep, szerintem nem tobb es nem is kevesebb. A mu dolgokat tobbsegeben en is elitelem, de nem a tapszert, vagy a mesterseges megtermekenyitest. Van azoknak a noknek eppen eleg bajuk, akik nem tudnak termeszetesen teherbe esni, mint hogy meg azon elmelkedjenek, hogy ez mennyire helyes, helytelen, etikatlan, vagy eroltetett-e. Ugy gondolom, hogy a cikk iroja senkin sem kivant elcelodni! Nyilvan valo, hogy aki regota kuzd a teherbesessel, vay keptelen volt anyatejjel taplalni a babajat, az magara veheti, de szerintem csak ok csak annyira ki vannak elezve a temara, hogy ugranak minden ketes megfogalmazasra.

En a kisfiammal igen hirtelen es" kesobbre vartan" estem teherbe, de annyira megorultem neki, hogy leirhatatlan. A mai napig szoptatom, (masfel eves), nem mondom, hogy neha nem teher, de ilyenkor mindig az jar a fejemben, hogy a legjobbat adom neki, amit tehetek. Viszont a teso mar bo fel eve nem akar jonni, mar orvosnal is jartam, most az ovulaciot kell tanulmanyozni. Nem is ez a lenyeg... Hanem az, h ha egyszer vegre sikerul es megszuletik a kisteso, akkor is azon leszek, hogy szoptatni tudjam ot is. Igaz, az mar maratoni szoptatas lesz 2 gyerekkel... Ha megsem jonne ossze, akkor maradna a tapszer.

Azzal viszont egyet kell ertenem a cikk irojaval, hogy ha gyermeket vallal valaki, szeretettel varja, nem kell visszamennie azonnal dolgozni, tehat feltehetoleg otthon lesz vele 1 evig, akkor hogy dontheti el mar akkor, h o nem hajlando szoptatni, mielott meg sem szuletet a gyermeke??? Termeszetesen nincs jogom beleszolni, nem is teszem, csupan a velemenyemet mondom el a dologgal kapcsolatban. Ha valaki mindennel jobban varja a szuletendo kisbabajat es a legjobbat akarja megadni neki, sot meg a tejtermeles is beindul, akkor milyen indittatasbol vonja meg egy EDESANYA a gyermeketol azt, ami fontos lenne neki. Termeszetesen ha valakinek nincs leetosege szoptatni, az mas teszta, az teljesen mas kalapba trtozik.

Ezzel nem azt akarom mondani, h aki onszantabol nem szoptat meg 4-5 honapot sem, hogy az rossz anya, csak szamomra felfoghatatlan a dolog...

A cikken pedig - kello humorerzek es cinizmus birtokaban - igen jot kacarasztam! :D Koszonom! :)

2012. aug. 9. 15:48
Én meg arra írtam, hogy akkor mesterséges megtermékenyítés se legyen, hogy valaki előttem azt írta, hogy "ezt" mármint ami a cikkben van, a természetnek kellene elrendeznie.
94. winny
2012. aug. 9. 15:47

Gratulálok!

Jókat derültem ezen a szuper íráson.

93. Zebra25 (válaszként erre: 91. - Porcica)
2012. aug. 9. 15:39

Ha egy kicit jobban elolvastad volna a hozzászólásokat akkor azonnal rájöttél volna, hogy azért írtam a terhesség alatti dohányzás és társai beszüntetését mert valaki szerint be kellene szüntetni a mesterséges megtermékenyítést

erre válaszként

szóval ha azt beszüntetnék akkor már ezt is kellene

mert az aki a mesterséges megtermékenyítéssel és az semmivel nem rosszabb mint aki bagózik a várandósság alatt

akkor nehogy már tőle vegyük el a lehetőséget

erre céloztam volna

92. KHajni79 (válaszként erre: 88. - Zebra25)
2012. aug. 9. 15:15
Szia Én erre azt szoktam válaszolni, hogy gyereket egy egészséges gyereket szeretnénk :) persze sokan kiakadnak de hülye kérdésre hülye válasz :)
2012. aug. 9. 14:42

Te jó ég! Szerintem írj regényt, gondolom népszerű lesz....


Egy csomó hülyeséget olvastam itt össze a kommentekben (is).

Milyen hülyeség az, hogy a lombik program káros? A lassú spermamozgás csak az egyik oka lehet a megfoganás hiányának egy pár életében. És a lassú spermamozgást is csak olyan mértékben fogja örökölni a születendő gyerek, mint bármi mást, amit örökölhet 7 nemzedékre visszamenőleg az összes feljebbmenőjétől.

Miféle hülyeség az, hogy meg kellene tiltani a dohányzást, az alkohol-, vagy drogfogyasztást a terhes nőkné? Tévedés ne essék, én is ellene vagyok természetesen! De ha már ezt központilag szabályozzuk, akkor pont afelé terelgetjük a világot, ami felé a cikkíró kalauzolt. Szabályozás mindenben? Mi köze a kormányzatnak, vagy bármiféle szervnek az én hálószobámhoz, életehez, dohányzási szokásomhoz a magánéletemben (nem dohányzom!), az otthonom falai között?

És hogy jön ahhoz bárki is, hogy kijelentse, a szoptatás az egyetlen helyes út? Vagy hogy a szoptatás nyilvánosan természetes dolog? Nem az! Ha az utcán sétálnék a gyerekemmel, én is az előre lefejt anyatejet adnám neki üvegből, mert nyilvánosan szoptatni szerintem nem helyénvaló. Az (bensőséges) magánügy, és nem mutogatni való! Amúgy honnan tudod, hogy az anyukája a kicsinek nem anyatejet ad üvegből az utcán?

Na sorolhatnám még, de elfogyott a cérna ezeket a dolgokat végigolvasni...

Nem szoktam olyan helyen kommentelni, ahol nem tetszenek a dolgo. De ez olyan m értékig nem tetszett, hogy muszály volt. Akinek nem inge nemveszi magára! De gondolkodjatok már el egy percre azon, hogy miket írtok össze...!

90. Banyaci (válaszként erre: 89. - F799cac10e)
2012. aug. 9. 13:57
:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook