Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hörcsög tulajok fórum

Hörcsög tulajok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
2009. máj. 15. 18:40
Sziasztok újra itt! Sajnos nincs jó hírem. A hörikénknek valami daganata lett kb. 3 hete a bal combjánál. Nem tudom mitől lehet, de folyamatosan nő neki. Azóta sokat alszik, de lehet a koránál fogva is több az alvásigénye. Most másfél éves, de nem szeretnénk még elveszíteni. Nagyon hozzánk nőtt. Volt valakinek hasonló a hörijével?
2009. máj. 13. 08:04

NAgyon jó a kucsatax oldala, tényleg érdemes átböngészni!

Vrony! Üdv itt nálunk, köszöntjük a nagycsaládot:-)))

2009. máj. 13. 05:51
Nekem nem törpe hanem sima normál hörcsögöm van.Egy fiú és egy lány.A fiamnak vettük szülinapjára.És 3 hete nagycsaládosok lettünk mert 14 pici lett!Olyan édesek,már nyitva van a szemük,esznek mindent és tegnap bunyóztak is!:-)
403. Bici
2009. ápr. 23. 14:57
Sajnálattal hallom a gyászhíreket!Most,bár az én két és fél éves Dudukám újra egészséges, eszik és teker,megint újdonsággal rukkolt elő: olyan mintha csikorgatná a fogait.Bár rágicsál,de nem annyit mint ezelőtt és ha a fülemhez teszem őkelmét, hallom hogy néha "kocorognak"a csöpp fogai.De más kórosat nem produkál,nem reszket,nincs rajta duzzanat meg ilyesmi.Csak mintha próbálgatná rágási képességeit.És a papírtörlő tekercset sem szedi szét, pedig azelőtt hetente ledarált egyet, miszlikbe.Talán yugdíjazta magát,de továbbra is imád kézben lenni.
2009. ápr. 22. 09:44
Tegnap este az egyik ismerősöm hörikéjét elaltatták. Már nagyon rossz állapotban volt szegényke, látszott rajta, hogy levegőt venni is nehezére esik...
401. J.K. Itza (válaszként erre: 397. - 89b99f816e)
2009. ápr. 21. 20:05
Sajnálom!
2009. ápr. 20. 11:59
Az én dzsungáriai hörijeim másfél évesek, illetve az egyik most lesz 1 éves. Remélem azért még relatíve sok időt tölthetünk velük együtt.
399. 89b99f816e (válaszként erre: 398. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 20. 11:18
Öreg volt.. Már látszott, h nincs sok hátra neki. Kihullott itt-ott a szőre, lesoványodott, megöregedett :( 2 éves volt.
398. ea9bff1b44 (válaszként erre: 397. - 89b99f816e)
2009. ápr. 20. 11:14
Szegényke:-(
2009. ápr. 20. 10:57
Petikém ma meghalt :(
396. J.K. Itza (válaszként erre: 395. - Mogyigirl)
2009. ápr. 18. 13:46
Szivesen! Ha bármiben tudok még segíteni, csak szólj!
2009. ápr. 17. 19:45
Köszönöm nagyon sokat segítettél!
394. J.K. Itza (válaszként erre: 393. - Mogyigirl)
2009. ápr. 17. 18:43
Semmi bibi! Nem tudom, hogy jó-e az emberi sampon, csak ami nekem van a macskasampon, az gyógynövényes. Nem volt túl drága, 570 ft-ba került az állatkereskedőnél. A neve panzi pet o.k. de kérdezd meg az eladót, hátha tud Neked adni hörcsögre való mást esetleg. Én kedden megint megismétlem a fürcsit, akkor telik le az egy hét. Szerintem sokat javult. Majd írd meg, ha sikerül szerezned valamit.
2009. ápr. 17. 17:39
bocs bénáztam nem akartam elküldeni csak el akartam menteni és közbe bedilizett a gépem!
2009. ápr. 17. 17:38
Szerintem fürdesd meg. Kézmeleg víz kell és csak a hasáig érjen, hogy ne féljen benne nagyon. Nekem macskasampont adott az állatkereskedő. Jól átitattam a bundácskáját és bedörzsöltem a samponnal, aztán jól leöblítettem és egy textilpelenkába csavartam, míg megnem száradt. Addig fogtam és melengettem. Nagyon cuki volt és tűrte. Mára már egyáltalán nem olyan sebes a hasa. Szépen szárad neki. Ha úgy látom, hogy nagyon száraz ott a pucér részen, akkor bekenegetem egy kis vajjal. Azt le is nyalogathatja, mert mást is lenyalna magáról úgy is. Szerintem ezt Te is megcsinálhatod a tiéddel.
2009. ápr. 17. 17:35
kössz a tippet J.K. Itza de szerinted emberi samponnal is jó?
390. J.K. Itza (válaszként erre: 389. - Mogyigirl)
2009. ápr. 16. 20:55
Szerintem fürdesd meg. Kézmeleg víz kell és csak a hasáig érjen, hogy ne féljen benne nagyon. Nekem macskasampont adott az állatkereskedő. Jól átitattam a bundácskáját és bedörzsöltem a samponnal, aztán jól leöblítettem és egy textilpelenkába csavartam, míg megnem száradt. Addig fogtam és melengettem. Nagyon cuki volt és tűrte. Mára már egyáltalán nem olyan sebes a hasa. Szépen szárad neki. Ha úgy látom, hogy nagyon száraz ott a pucér részen, akkor bekenegetem egy kis vajjal. Azt le is nyalogathatja, mert mást is lenyalna magáról úgy is. Szerintem ezt Te is megcsinálhatod a tiéddel.
2009. ápr. 16. 19:54

Sziasztok!!!


Mogyinak kihullott a szőre a hátán lehet hogy a hangyák miatt van de vakarózik és csúnya a szőre.

Bementünk oda ahol vettük és azt mondta hogy vigyük el állatorvoshoz holnap elvisszük.De szerintetek mivel kenjem be???

388. J.K. Itza (válaszként erre: 385. - Bici)
2009. ápr. 15. 19:39
Ez jó hír. Akkor lehet, csak túlette magát és "diétázott" :)
387. J.K. Itza (válaszként erre: 386. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 15. 19:38

A miénk is jó étvágyú, csak ez a vakarózás aggaszt. Remélem a fürdetés sikerrel járt. Egy hét múlva megismétlem.

Jó ötlet, ha megtudsz valamit ezzel kapcsolatban, tedd fel.

2009. ápr. 14. 21:16
Mazsolámnak is pucér a hasa, kicincálta onnan a szőrt. Ezen kívül semmi baja nincs, nem vakarózik, jó étvágyú, élénk. MAjd utána nézek, miért hullott ki ott a szőre. HA valami okosat megtudok, felteszem ide is:-)
385. Bici
2009. ápr. 14. 21:03
Szióka!Nagyon köszi a tanácsokat,de a picurkám most megint a régi.Arra ébredtem hogy hajnalban ismét ezerrel tekeri a kerekét,és tele voltak a "táskái" maggal.Azóta folyton kunyerál valamit és jóval élénkebb.Tudom hogy sok mindenre már nem számíthatok, tekintettel a korára,de azért fura hogy a félájult,kótyagos kis barátom ilyen hamar összeszedte magát.Esküszöm,megint kezdi kitöltei a bundáját,nyújtózkodik hogy vegyem fel,fél napja meg már a sírhelyét is kinéztem a kertben.Remélem még azért lesz egy kis ideje nálam. Nagy űr fog maradni utána.Pusszantás Mindenkinek!
384. 89b99f816e (válaszként erre: 381. - Bici)
2009. ápr. 14. 16:47
Sajnálom, de ez már végelgyengülés..És sajnos ilyen hamar jelennek meg a tünetek...18 éve vagyok höri tulajdonos, jelenleg is van anyukámnál egy Petim, ő roborovszki, és hasonló cipőben jár...Tudom, hogy lassan elmegy...Fájdalmas, de ilsen rövidke az életük, ezzel számolni kell :((
383. J.K. Itza (válaszként erre: 381. - Bici)
2009. ápr. 14. 16:34
Szia! Állítólag a törpehörik is ugyanúgy, mint az aranyhörik kb. 2-3 évig élnek. Sajnos. Mint olvastam, a Tiéd is 2 és fél éves, tehát már nem fiatal. Sajnos számolni kell, hogy lassan elmegy. A miénk másfél éves, de most nincs túl jól. Levakarta a hasáról a bundát. Ma fürdettem meg. Nagyon jól tűrte. Remélem még sokáig velünk marad és Neked is kívánom, hogy még jódarabig veletek legyen.
382. SDitti (válaszként erre: 381. - Bici)
2009. ápr. 14. 09:48
Passzolok! Hogy van most?
381. Bici
2009. ápr. 13. 11:55
Sziasztok!Törpehörim 2 és fél éves,eddig a napig sosem volt semmi baja.Honnét lehet látni,hogy beteg, vagy csak öreg szegény?Tegnap este óta mintha leadta volna a súlya felét, elveszik a tenyeremben,lassan,kicsit kóvályogva mozog.Eddig dagi volt,most meg horpasza van, a bőr is lóg rajta.Átaludta az éjszakát, holott eddig állandóan hajnalig "dolgozott".Pedig eszik és iszik is.Mi lehet a baj?Mi változhat ennyit rajta fél nap alatt,úgy hogy körülötte semmi nem változott?
380. SDitti (válaszként erre: 379. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 9. 10:12
Persze!
2009. ápr. 9. 10:05
Az enyémek nem ketrecben, hanem terráriumban vannak. De szerintem, ha nem lenne nekik elég a nedvesség, amit a zöldségekből gyümölcsökből, joghurtból nyernek, észrevenném rajtuk.
378. SDitti (válaszként erre: 377. - Ea9bff1b44)
2009. ápr. 9. 10:03
Nekünk járt itató is a ketrechez. Ez egy olyan itató, aminek van műanyag tartálya, a másik végén egy fém cső, a végén egy golyóval. Amikor iszik, akkor ezt a kis golyót nyomja be a nyelvével és ez szabad utat enged a víznek.
2009. ápr. 9. 09:53
Az enyémek külön nem isznak, többször próbáltam, de csak kiborították. Tavaly nyáron viszont amikor 40 fok melegek voltak, időnként elkaptam a grumáncukat, és szemcseppentőből csepegtettem a szájukba. NA ez azért nem volt ellenükre. Nagyon sok zöldet megesznek, még jó, hogy összehaverkodtam a szomszéd zöldségessrácal:-))
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook