Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Honnan tudják az e-mail címemet? fórum

Honnan tudják az e-mail címemet? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 13. 22:53

Meg lehet venni az e-mail címeket.

10-30 ft/db az áruk általában.

Ilyen a világunk...

8. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 7. - Jstefan)
2012. jan. 13. 22:50

Uhhh...:((((((

Köszönöm.

7. jstefan (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 13. 22:40
Adathalász vagy trójai programmal bárhonnan bármilyen emailcím levadászható! Ha valamilyen oldalon regisztrálsz ,és megadod az emaílcímedet akkor több területről is kaphatsz reklámanyagot,elsősorban ahhoz hasonlót amilyen oldalakat meglátogattál.Ha aznap azonos IP címet használtál akkor az összes netes honlaplátogatásod nyomonkövethető, és onnan várhatók további spam levelek. Ezért érdemes több emaílcímet 10-15 db ot nyitni és ami nem nagyon fontos azokat megadni a regisztráció alkalmával, és az oda érkező emaileket megnyitás nélkül törölni,mert trójai információküldő programocskát tartalmazhat.
2012. jan. 13. 10:34
Igen, kiadják. Egyébként tedd őket a spambe, iratkozz le róluk, ha le tudsz, a szűrőben állítsd be, hogy erről a címről ne kapd meg az emaileket.
5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. jan. 13. 10:26

Lehet, hogy adtam, de nem ezeknek a cégeknek.

Komolyan mondjátok, hogy kiadják másnak a címet?

Nem azért, nem nagy kaland, kitörlöm egy mozdulattal, csak elgondolkodtam.

Ugyanez igaz a telefonon történő megkeresésekre is, ez igaz, ritkább, de előfordul.

4. homern (válaszként erre: 1. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 13. 10:21
nem regisztráltál soha nyereményjátékra,fórumokra,rendezvények helyszínén nem adtál meg e-mail címet?
2012. jan. 13. 10:21
Bárhonnan, sajnos... Regisztráltál valahova, valamilyen oldalra, játékban megadtad az emailedet, azok meg kiadták ennek az áruháznak a címed.
2012. jan. 13. 10:21

Valahol megadtad.

Nyereményjáték vagy hasonló, ők pedig továbbítják másnak.

Általában a levél alján le szokták írni, hogy melyik adatbázist használják.

2012. jan. 13. 10:18

Naponta legalább 2-3 e-mailt kapok, melyben egy áruház vagy szolgáltató cég megkeres valamilyen reklám-, vagy akciós ajánlattal.

Kicsit ki vagyok akadva, mert nem álltam velük sosem kapcsolatban, honnan tudják akkor az e-mail címemet?

Van valakinek ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook