Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol vehetnék alkalmi ruhát kisgyereknek? fórum

Hol vehetnék alkalmi ruhát kisgyereknek? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 24. 23:17
nagy ruhapiacon
2009. okt. 29. 11:10
A Katerina Szalonban a Párizsi utcában egyes alkalmi ruhák kölcsönözhetőek is... szépek vannak...érdemes szétnézni...
5. Ekka
2009. aug. 10. 15:02
Én pl. tegnap a Tescoban láttam, aranyos kis alkalmi ruhákat, és nem is mérik aranyárban:)
4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2009. aug. 10. 14:50

Bababoltban felesleges lenne egy alkalom miatt kidobni értük a pénzt.

A nagyobbik lányom tavaly koszorúslány volt, 20 hónaposan, én a neten (online aukciós oldalon) vettem neki organza ruhát, valami csodaszép volt benne! (Az már más kérdés, hogy az esküvő előtt csúszdázott benne és egy pocsolyában landolt.:()

3. mel81 (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2009. aug. 10. 09:58

Én karácsonyra és húsvétra is angol használtruhásnál vettem. Mivel ezek alkalmi ruhák, a használtak is teljesen új állapotban vannak. Persze nektek ez csak akkor jó, ha nem egyformába akarod őket öltöztetni.

Ha igen, és nem akarsz sokat költeni, vegyél nekik egyszerű nyári ruhát (most mindenhol kiárusítás van), és inkább kiegészítőkkel tedd ünnepivé az öltözéket, Pl. egy szép hajpánttal, fodros zoknival. Így a ruhák egyrészt kényelmesek lesznek, másrészt később is felvehetik. Lehet olyat is találni, ami alá ősszel hosszúujjút adva, harisnyával, kardigánnal is felvehetik a lányaid.

Amúgy szerintem a legszebb, legtrendibb ruhák, amik megfizethetőek a H&M-ben és a Tescoban vannak, és ezeknek a minősége is nagyon jó. Nekem nem tetszik, ha gyereket egész napra selyemruhába öltöztetnek, mert nem érzik benne jól magukat, és nem élvezik az ünneplést. Egy trendi pamutruha ugyanolyan jól mutat, csak sokkal kényelmesebb.

2009. aug. 10. 09:47
Esküvőre vagyunk hivatalosak, hol vegyek alkalmi ruhát 19 hónapos ikerlányaimnak! Csak egy alkalomra kell!
2009. aug. 10. 09:46
Hol vehetnék alkakmi ruhát kisgyereknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook