Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol szeretnél lakni, ha nem ott ahol éppen élsz?!:) fórum

Hol szeretnél lakni, ha nem ott ahol éppen élsz?!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2009. aug. 5. 10:32
Igen... Ausztria se egy utolsó.És mennyivel jobban élnek ott az emberek.:S:)
2009. aug. 5. 10:32
Mindenképp külföldön.Párizs, Amerika, Németország....:)
6. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Roslyn)
2009. aug. 5. 10:32

Kazincbarcikáról Tardonára....minden álmom teljeseülni fog:)Imádok ott lenni:)

Írország nagyon jó hely,nem voltam még,de ha tehetném biztos el látogatnék oda is.

Pest...az nálam is kényes téma, maximum blizni mennék fel.:D

2009. aug. 5. 10:31

Szia!


Mi jelenleg Bp.-en lakunk, de szívesen elköltöznénk egy közeli helyre (pl.Budaörs, Érd és társai). A lényeg, hogy viszonylag könnyen bejussunk a városba.

2009. aug. 5. 10:30

Ha tehetném én Ausztriába, Salzburgba költöznék... :) Vagy Németország München.....

Na jó, ha már német nyelvterület és hegyek vannak a közelben, már jöhet :)

2009. aug. 5. 10:30

egy másik országba:mondjuk Írországba.

Ha pedig itthon,akkor valami nagyobb városba,mert falun lakok,és nincs valami nagy élet itt,de pl:Pestet nem bírnám ki.Az a levegő...csoda,hogy még élnek az emberek ott...És te Bucóka20 honnan költöztök?

2009. aug. 5. 10:29
Az én álmaimban egy közvetlen Balaton parton álló ház a főszereplő:-) Az csodás lenne,ha a párom a partról lógathatná a ... pecáját én meg a lábam:DDD Éltem már a fővárosban,de ahol most élek az sokkal kellemesebb(Velencei tó)
2009. aug. 5. 10:27

Éppen költözőfélbe vagyunk, városból költözünk egy közeli faluba.:) Már nagyon várom.

Ti hova költöznétek,ha megtehetnétek?:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook