Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet feltölteni Telekomos telefont? fórum

Hol lehet feltölteni Telekomos telefont? (tudásbázis kérdés)


10. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 5. 10:23
a helyi dohányboltban feltöltik,de végszükség esetén a lányom is a húgomnak,mikor kórházban volt.én odaadom a telefonszámomat,aztán kész is.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Icuska538)
febr. 5. 10:07

Eddig a spárban vettem kártyát vagy postán az értékcikkeknél, de mindkettő megszűnt. Az utóbbi 3 alkalommal családtag utalta, de magam szeretném intézni.


Mindenkinek kösz a tippeket, a közeli coopban sincs, de a dohány boltban vagy a benzinkuton megpróbálom, lottózóba nm járok. A helyi postán sincs, pedig nem kisvárosban lakunk.

febr. 4. 08:49
Posta, lottozó, automata, mol kutak, coop boltok.... Miért nem tudod feltölteni.?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
febr. 4. 07:25
Igen, újabban ez van, de ez nem megoldás.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 23:21
Akár megkérhetsz valakit, akinek van számlája, hogy töltse fel, és odaadod kp-ben.
febr. 3. 23:03
Köszönöm a válaszokat.
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 22:42
Bármelyik benzinkúton,vagy saját applikációban
3. Freya2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 22:41
Coop, dohánybolt,mi ott szoktuk.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 22:10

MOL, SHELL?


Múltkor a lottózóban előttem töltette fel valaki a kártyáját. Mondjuk azt nem tudom Telekom volt-e

febr. 3. 22:04
Régebben fel tudtam tölteni a postán.vagy a sparban is. Most csak átutalni lehet, de nincs kártyám

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook