Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol hibáztam?? fórum

Hol hibáztam?? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. febr. 25. 18:53

Hát persze, amíg nem a saját gyerekünk addig az ember "elfogadó" és csendben hallgat...jó esetben.


De azért a fene sem tudja...hát én sem szakadtam volna meg a röhögéstől ha a 17 éves lányom közli, hogy egy 36 éves férjes asszonyba szerelmes, ezek szerint nem akárhogy. Vagy a 17 éves fiam, hogy egy 20 évvel idősebb pasiba. Amíg nem vagyunk a másik cipőjébe nem tudhatjuk.

Az anyuka próbálta tűzzel-vassal "megfogni" a lányát. És igen, persze éljen inkább leszbikusként boldogan mint boldogtalanságban heteroként. De ehhez azért idő kell, bizony ezt meg kell emészteni. Ebbe bele kell törődni és biztos sokan bele is törődnek és elfogadják az idő múlásával mert mégis csak a gyerekükről van szó.


Egyébként nálam is "elmebaj" kategória lenne mint Enissanál. Sokként érne az bizonyos.

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 18:51

Margó, ne rágódj a múlton. Muszáj elfogadni, meg nem történté nem tudod tenni. Te élsz, muszáj élni az életedet, ne keresd mit tehettél volna. Elmúlt. Fáó, hogy így, de 1000 okot találva sem változik a helyzet.


Fordulj orvoshoz, vagy keress olyan csoportot, ahol hasonló tragédia történt, próbáld meg velük együtt feldolgozni, ami szinte feldolgozhatatlan örök seb. :(

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 18:46

Oké, igazad van. Ettől még nem dőlök a kardomba, a pszichológia álláspontját, akkor fogadom el, ha nem gyerekről van szó, aki egy felnőttnek van kiszolgáltatva. A felnőttől már patológiai eset, sőt büntetendő is.


Te elfogadod, én nem.


Elfogadtam volna, ha másik gyerekbe szerelmes. Egy mindenhájjal megkent felnőttel nehéz felvenni a harcot, aki még szívtelen is, a gyerek halála után , röhögő jelet küld a gyászoló anyának. Elmebeteg az ilyen.

24. Smirnoff (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 18:36
Oké, nem írta, hányszor voltak ott. És igen, tudta, kibe szerelmes a lánya. A pszichológia álláspontja szerint igazam van. Se a heteroszexualitás, se a 20 év korkülönbség ilyen elosztásban nem patológiás eset.
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 18:30

"13 éves koraóta minden rendben volt ,aztán egy nap közölte ö Szerelmes egy 36 éves Férjes Asszonyba "


Ezt írta, tehát tudta, hogy kibe lett a gyereke szerelmes.


Azt meg, hányszor vitte el, nem írta le.

22. a.manus (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 18:29
Bocs, legközelebb hallgatok.
21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - A.manus)
2018. febr. 25. 18:27

Amit leírtál, egyetértek vele, de a mostani fórumon egy kétségbe esett anyába ne rúgjunk már bele, aki a mai napig nem tudta feldolgozni ezt a borzalmas tragédiát.


Néha okosabb hallgatni, ha változtatni nem tudunk.


Egy fórumot lehet nyitni erről a témáról, mit tehet a szülő ilyen esetben, de még meg is forgatni benne a recéskést nem ésszerű.

20. Smirnoff (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 18:23
Azért vitte az anyja pszichológushoz a 17 éves lányát, mert szerelmes lett. Egyáltalán nem biztos, hogy együttműködött (nem válaszolt, vagy válaszolt, de direkt megjátszotta a normálisat); ha pedig igen, és ez volt a téma, nem biztos, hogy feljött olyasmi, amiből észlelnie kellett volna a lány problémáit. A pszichológus meg a pszichiáter sem tud a másik ember gondolataiból olvasni. Egy találkozás alapján meg főleg nem elvárható, hogy kiismerjen egy problémás elmét.
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 18:23

Nem ismersz, ne akarj olyannak láttatni, ami nem vagyok!!!


A véleményem rólad, hogy kötekedni próbálsz velem, pedig lehet, hogy én érzem így csak.


Egyet kérek, ne forgasd ki a szavaimat. Próbáld úgy elfogadni, ahogy leírtam, ne láss bele többet!

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 18:19
Azért, ha egy 37 éves nő, a lányával szinte egyidős "gyerekkel" kezd ki, az nálam már elmebaj. Attól még számodra lehet elfogadható, tiszteletben tartom a véleményed, addig, amíg te is tiszteletben tartod az enyémet.
17. Smirnoff (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 18:17
Elfogadó vagy, de a fejedben a homoszexualitás betegség. Szép...
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Lapbarna)
2018. febr. 25. 18:15
Köszönöm. Tudom, de nem olvastam vissza, hogy pszichiáter, vagy szpichológus . A tényen nem változtat, ha nem vette észre a problémát,és nem irányította orvoshoz, az is gáz.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 18:10

Ha valaki elfogadó, az én vagyok. Annak ellenére nem hiszem, hogy XXI. század ide, vagy oda, hogy a szülő repesne eleinte, ha a gyermeke ezzel a betegséggel küszködne. Nyílván aztán elfogadja a többség.

És nem is biztos, hogy beteg volt, lehet egy beteg elme játszadozott az érzelmeivel.

Az Édesanyát már nem hibáztatnám, nyugodjon meg, valószínű azt tette, amit a legjobbnak vélt akkor.

Nem változik már semmi sajnos, ha esetleg kövekkel dobálná is bárki. Elég baja van, hogy elveszítette azt, akit a legjobban szeretett, és valószínű a legjobbat akarta neki.

14. Smirnoff (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2018. febr. 25. 18:02
Ha az volt a reakció, hogy irány az agyturkász, nem csodálom. Akinek a családjában nem elfogadott az ilyesmi, nem fog (könnyen) coming outolni.
2018. febr. 25. 18:01
Adtam témát, hogy szétszedjetek:), de mindentől függetlenül egy perverz, primitív, szexista baromnak ez a véleménye.
12. a.manus (válaszként erre: 10. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 17:59
Hát jah, én most is azt nézem, hogy a gyerekeim boldogok legyenek, hogy ki-kivel meg hogy ha egyszer csak ott van, úgysem lehet semmit tenni, maximum elmarni a gyereket a szülői házból. Százszor inkább éljen boldog leszbikusként vagy mittudomén, mint kakául heteroként. A következmények tükrében az is kérdés, hogy ugyanúgy járna el az anya...Egy anya-lánya kapcsolatot nem erősít, ha anya elviszi a gyereket turkászhoz, elveszi a telefonját...szóval nem akarok senkit megkövezni ,de egy 17 éves lány tisztában van az identitásával. Nem volt elégséges a kommunikáció anya és lánya között, ha ez addig nem bukott ki, hogy a lány a lányokhoz vonzódik. Minek túlzottan hibáztatni a 36 évest, hiszen a lány időzített bomba volt, persze a befejezés másképpen is történhetett volna, talán ha az anya megértőbb, a lány hazafele veszi az irányt. Amikor kijön a xar a gatyába/bugyiba azt ugyanoda visszatolni nem lehet, a xarból kell gazdálkodni. Szomorú történet, bármelyikünk gyerekével előfordulhat, ezért kell mindig az életkornak megfelelően beszélgetni a kölkökkel és nem arról faggatni állandóan ettél-e?, hazaértél-e?, ittál-e?, tanultál-e? blablabla...
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 17:33

Én sok mindent nem értek a sztoriból. Nem tudtad a 17 éves lányodról, hogy a saját neméhez vonzódik? A pszichológus diagnózisa is csak annyi volt, hogy normális az idősebbekhez vonzódni?


Tíz év telt el, nem lesz elég a feldolgozáshoz, hogy idegenek véleményét meghallgatod. Szakemberre van szükséged, kérj segítséget!

10. Smirnoff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 17:26
A XXI. században történt az eset! A homoszexualitásról rég tudjuk, hogy nem az ördögtől való és nem is betegség, amiből ki lehet vagy ki kellene gyógyítani bárkit is :O Oké, a nő jóval idősebb volt, de ez sem elmebaj.
9. lapbarna (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2018. febr. 25. 17:14
A pszichológus nem orvos.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Smirnoff)
2018. febr. 25. 17:05

Azért nem igazán természetes, hogy saját neméhez vonzódik, aki jóval idősebb is nála.

A szülő részéről érthető az aggodalom, ami be is igazolódott, hogy valami nincs rendben. A gáz az, hogy az orvos nem vette észre, hogy baj van.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 17:00

Amit tehettél megtetted, amit akkor a legjobbnak véltél, már ne rágódj ezen, változtatni nem tudsz rajta.


Őszinte részvétem!

6. a.manus (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 16:59
A lány hátterében vannak bajok...
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 16:54
Őszinte részvétem:(
4. Smirnoff (válaszként erre: 1. - Margo5611)
2018. febr. 25. 16:50

Még ha egy szemét dög is volt a nő, nem ő tehet róla, hogy a lányod öngyilkos lett. Valami más nem volt rendjén a fejében :(


A történetben teljesen érthetetlen számomra, hogy pszichológushoz vitted azért, mert szerelmes lett.

2018. febr. 25. 16:40
A lanyod egy felelotlen, valoszinuleg rengeteg mentalis gonddal kuzdo ember aldozata lett. Nem tehettel tobbet, mint amit akkor tettel. Nyugodjon bekeben Móni! 😢
2018. febr. 25. 16:34
Menj el pszichológushoz.
2018. febr. 25. 16:31
Sziasztok!Voltam már tag de akkor nem volt lelkieröm leirni ezt!Nem tudom mit de valamit elrontottam!Marc 13-án lesz 10 éve ,hogy meghalt a 17 éves lányom egy Nö miatt! :(((Egyedül neveltem 13 éves koraóta minden rendben volt ,aztán egy nap közölte ö Szerelmes egy 36 éves Férjes Asszonyba ,hát köpni nyelni nem birtam ,aztán kértem felejtse el hisz családja van meg 36 éves,nem értettem mit akar egy 36 éves Nö az én kislányomtól (a Nönek akkor 13 éves volt a lánya)!A Lányom meg változott csak az a Nö volt a témája,elvittem pszichológushoz aki azt mondta ,hogy ebben a korban ez normális,hogy idösebb emberben szeretnek bele a tinik!Elkeseredtem,egy modott választottam nem adtam zsebpénzt,hogy ne tudjon sms-t irni a lányom Annak a........erre meglopott a lányom, hogy tudjon irni neki,majd eljött a március közölte a lányom,hogy a Nö férje és lánya hosszú hétvégre mennek és nö randira hivta öt,mondtam neki meg tiltom,hogy elmenjen persze megszökött,irt egy sms-t elmentem utállak,délután mikor haza értem kezdtem hivogatni ,hogy oda ért -e nincs -e baj nem vette fel......Soha többet nem vette fel! :(Éjjel kopogott két rendör akik elmondták a lányom meghalt!:(((((((((( Azt hittem tréfa és Móni mindjárt kiúgrik a liftböl de nem meghalt a vonat elé ugrott!Késöbb meg tudtam Móni barátaitól,hogy nekik megirta,hogy a nö irt neki ,hogy ne menjen mert más lánnyal van már!!A Nö számát megszereztem irtam neki sms-t hogy mit tett ,egy röhögö jelet kűldött vissza ,gondoltam feljelentem de egy 1db bizonyitékom nem volt a barátnök se tanúskodtak volna!Késöbb kiderűlt ez nö 15-16-20 éves lányokkal szórakozik,amikor meg találkozó van lelép!Ti mit tettek volna?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook