Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2008. szept. 16. 20:16
látom a többség a tapasztalatgyűjtés mellett van..lehet azt kellene...csak nem vagyok az a típus aki aki akárkivel akármikor..Pont az a baj a környezetemben is néha h egyesek csak buta cicababának tartanak..és nem is ismernek igazából..mert nem vagyok az és pont ezért nem gondolná rólam senki h még szűz vagyok..
2008. szept. 15. 19:47
Én viszonylag későn 17 évesen veszítettem el a szüzességem, egy iskola tornatermében. Akkor azt mondtam, hogy jó volt, ma már azt is tudom hogy mi valójában a jó. Az nem az volt. Eddig a páromon kívül, akivel 10. éve "nyúzzuk" egymást, 3 pasi volt az életemben, és így tudok tényleg különbséget tenni. Én is minden lánynak az ajánlom, mielőtt elkötelezné magát egy életre, azelőtt éljen egy kicsit és gyűtsön tapasztalatokat, de ne skalpokat.
251. laura_laura (válaszként erre: 246. - 5650ac3d03)
2008. szept. 15. 15:38
Szerintem annak a fiúnak mondd majd el, hogy még szűz vagy, aki a párod, akibe szerelmes vagy. Hidd el, inkább örüli fog neki, hogy kincset talált a személyedben.
250. 5650ac3d03 (válaszként erre: 247. - 5bb06a6572)
2008. szept. 14. 20:45
Lehet azzal van a baj h tényleg a tökéletesre várunk sokan..Igazából én is egy Valakire..És tényleg nem szeretnék 30 évesen ráeszmélni h mit szúrtam el..Talán más szemlélet kellene..?
249. Franc22
2008. szept. 14. 15:23
meg voltam fázva, a párom felajánlotta, hogy csin nekem teát. Kész is lett, de a tea megmaradt, az ágyban kötöttünk ki és egy szempillantás alatt már sehol nem volt! A végén sikálhattuk az ágyat
2008. szept. 12. 19:27
Nem figyeltem oda, s egy óvatlan pilanatban: huss, már meg sem volt...:-)
247. 5bb06a6572 (válaszként erre: 246. - 5650ac3d03)
2008. szept. 12. 19:07

Nővérem szűzességét a későbbi férje vette el ,neki tartogatta,mert szerelmes volt belé. Eltelt

10 év ,jött két szép gyermek, a sógor elkezdett

inni,kimaradozni,otthon csak"maszatol",nagy a csalódás ,jönnek az egyéb gondok.Nővérem már ki-

ábrándult belőle,és 30 évesen elmondhatja ,hogy

egy, csak egy férfi van,volt az életében !

Lányok ajánlom,hogy mielött férjhez mentek,ne csak a szüzességet veszitsétek el,hanem szerezettek tapasztalatot is,igy tudtok különbséget tenni férfi és férfi között,s 30-40 évesen nem azon agyaltok,hogy csak egy férfi van,volt az életemben.

2008. szept. 12. 18:25
20 éves leszek lassan és még mindig szűz..Nem akarom elsietni, de senkinek sem mondom hogy még sohasem..Népszerű, "jó" csajnak tartanak a környezetemben..ezért nem mondhatom h még szűz vagyok..nekem úgy tűnik hogy manapság csak a külső számít a pasiknál és irány az ágy..Irigylem akiknek jó volt az első, és szerelmesek voltak, nem tudom nekem mikor jön el..Ha el is jönne, félek h rájön h még nem voltam senkivel..De itt olvasgattam olyanokat hogy nem feltétlenül..Szerintetek mindenféleképpen észre lehet venni?
2008. aug. 28. 10:01
barátnőmék szülei nyaraltak, mienk volt a lakás. Már terveztük előtte, úgyhogy igazából meg volt szervezve. Romantikus volt, ügyetlen, és felejthetetlen...:)))
244. 236fe2f68e (válaszként erre: 242. - 3e1ba78eca)
2008. aug. 28. 09:54
Hu ez izgin hallatszik...akár egy wild westside film :) :D
2008. aug. 28. 08:30
Boocsi, elírtam a második bekezdést! Eset után!
2008. aug. 28. 08:29

Nekem a legjobb szó, az hogy bizar volt. Nem is szerettem őt, nem is igazán tetszett. Csak jó volt velee veszekedni. Egy lovas iskola egyik (rangidős) oktatója volt, amelett tulajdonos, én meg ott dolgoztam nyári munkán. Nem mondom nagyon jól nézett ki, de kifejezetten nem volt az esetem. Én akkor voltam 17 ő meg 28. Egyszer a szokottnál is csúnyábban összevesztünk, és már azt hittem felképel, mire megcsókolot és a szalmába lökött. Annyira meglepett a dolog, hogy szólni nem tudtam. Aztán megtörtént a dolog. Annak ellenére, hogy úgy hittem utáljuk egymást nagyon figyelmes és gyengéd volt. Nem tudtam mi vezérelt arra, hogy megtegyem, de nem bántam meg. Csak egy picit fájt, és nagyon jó volt. Egy örök emlék marad.

Az edet után mind a ketten rendbe szedtük magunkat, és némán fogadtuk meg a másiknak, hogy erről nem beszélünk. Azóta sem vagyok vele kapcsolatban, de párszor jöttünk már össze.

241. 236fe2f68e (válaszként erre: 244. - Fiatalember35)
2008. aug. 22. 19:30
:D köszi
240. 236fe2f68e (válaszként erre: 242. - Fiatalember35)
2008. aug. 22. 18:19

Igen ez igaz, igy gondolom valahol legbelül én is,

Képzeld egyik "barátnöm" azt tanácsolta h ne válogassak anyit mert egyedül maradok...s erre mondom h még szép h válogatok hisz a boldogságom mulik rajta, már jártam meg 2 fiuval h összejöttem velük de tudtam h nem az igazi s mégis összejöttem h adjak egy esélyt...hát kár vol!

Erre azt mondja a cajszi hogy: "jo Erika, de meglátod egy idö után nem fogsz válogatni mert rossze lessz egyedül, s lehete esetleg h szerencséd lessz te is kapsz valakit magadnak"


A röhögés folytogatott..gondolhatod...kicsit beképzelt a csajszi.. amugy is, mi értelme lenne annak h legyek valakivel csak azért h ne legyek egyedül?

239. 236fe2f68e (válaszként erre: 240. - Fiatalember35)
2008. aug. 15. 22:25
Remélem rátalállok arra a fiura akit tudnék szeretni s aki viszont szeret..már nagyon hiányzik az h valaki szeressen...s hogy valakit szerethessek...
238. LaRive
2008. aug. 14. 09:26
15 évesen,a saját ágyamban az akkori párommal..Egész jó volt,de utána..sokkal jobb:$
2008. aug. 13. 15:27
A hol még csak csak de a hogyant nem nagyon értem a kérdésben!
236. vikk00 (válaszként erre: 234. - 9df60c3431)
2008. aug. 13. 15:23
egyet értek pemetével! még ha pénzbe kerül is, erdemes lenne elmenni egy normális szakemberhez! erre nem lehet azt mondani, hogy, áá nem.. sok az nekem, nem fizetem ki, stb. mert egyrészt ugye rettentő élvezettől vonod meg magad is, és ezzel eggyütt a párod is:S:(, másrészt ha tényleg szervi probléma, akkor esetleg később nagyobb probléma is lehet, gondolok itt akár a gyermekvállalásra. ha ő nem talál semmit, akkor valószínű elküld egy szexuálpszichológushoz, aki a maga módján, a saját szakterületén szintén nagyon sokat tud segíteni!
235. pemete (válaszként erre: 234. - 9df60c3431)
2008. aug. 13. 14:43

Nem hiszem hogy a méret a probléma, hiszen egy nő hüvelye rettenetesen tágulékony dolog! Gondolj bele, ott jön ki a gyerek is:)

Tehát a lényeg a nő hüvely mindig alkalmazkodik a párja méreteihez.

Szerintem próbálj meg találni egy normális nőgyógyászt, még ha pénzbe is kerül, mert ezt nem hagyhatod, hogy ne élvezd azt a dolgot, ami az egyik legjobb az életben!!!

234. 9df60c3431 (válaszként erre: 233. - Vikk00)
2008. aug. 13. 14:27

Tényleg sok a csapnivaló orvos, főleg itt mifelénk.. Úgy kell kikönyörögni egy nyamvadt vizsgálatot.. :( A beteggel senki sem törődik.. Amikor én pár éve kórházban voltam, a legkedvesebb ember a takarítónő volt. Ezt komolyan mondom! Ő volt az akitől bármit kérhettem, megtette. Míg az ápolónók a tvt bámulták és vihorásztak.. az sem érdekelte őket ha a kisgyerekek ordítottak.. (gyermekosztály volt)

A modoruk pedig minősíthetetlen! Lenne mit fejlődni e téren az biztos. Tisztelet a kivételnek!


Én amúgy arra is gondoltam, hogy nem passzolnak a méreteink. Neki ugyanis elég nagy :(, nekem meg háát nem is tudom.. De remélem nem ez a gond, mert nagyon szeretem Őt, az első ember akiben maradéktalanul megbízom és nem akarom emiatt elhagyni :(

Ő sem akar engem, azt mondja inkább levágja tőből de nem hagy el emiatt. Olyan drága, imádom!!


Remélem valami más a probléma,és nem szervi. Lehetne még lelki.. De én csak tippelgetni tudok, azzal meg sokra nem megyek.

233. vikk00 (válaszként erre: 227. - 9df60c3431)
2008. aug. 13. 11:16
mivel nagyon fiatal vagy (mondom ezt én:D), és a nedvességgel nincs probléma (így valószínűleg, nem is a pároddal nem illetek össze e téren), szerintem valamit elnéztek az orvosok... engem is a nyáron félrekezeltek, igaz, nekem agyhártyagyulladásom volt, amit egy hét alatt kipihenhettem volna, most 2 hónpja vagyok beteg, mert figyelmetlen volt az orvos. teljesen más a két eset, de lehet, hogy nálad is ilyen történt. nem kellemes a nőgyógyász, tudom én is, de lehet keresned kéne valakit(kérdezősködj barátnőktől, keresztszülőtől), aki tényleg foglalkozik a problémáddal, mert 20 évesen nem kellene, hogy fájjon a szerelmeskedés!
232. pemete
2008. aug. 13. 09:29
Bár most már teljesen mindegy:)
231. pemete
2008. aug. 13. 09:29
Sziasztok! Én rossz emberrel, rossz helyen, de nem rossz időben. Az akkori szerelmem éppen elhagyott és gondoltam majd így jól bosszútállok. Hja sikerült is... saját magamon. Aztán visszajött a szerelmem és vele már tökéletes volt. Persze már nem vagyunk együtt, mert akkor még csak 16 évesek voltunk, és nagyon sok minden történt, de azt bánom, hogy nem azzal veszítettem el akivel kellett volna...
230. 236fe2f68e (válaszként erre: 229. - Kicsilány-)
2008. aug. 13. 09:15
Az nagyon joo. én is várom még a megfeleö partnert
229. kicsilány- (válaszként erre: 216. - 236fe2f68e)
2008. aug. 13. 00:13
Szia. szerintem nem ciki sőt!!! Én kifejezetten büszke voltam/vagyok magamra, hogy már 20 is elmúltam mikor megtörtént a dolog.Nem hagytam, hogy a barátnőim kedvéért bárkinek is odaadjam magam, érzelmek nélkül!!! Nem kapkodtam el megvártam és megtaláltam a megfelelő partnert, és azóta is ő a párom.
228. 236fe2f68e (válaszként erre: 222. - Fiatalember35)
2008. aug. 12. 20:30
Teljesen egyetértek veled! Néha persze fura, nem más miatt, nem konkrétan az fura h még szüz vagyok, ha öszinte vagyok nekem a szeretet, egy öszinte ölelés hiányzik és nem egyébb..egyébként nem tudom más hogy van vele, de én addig mig nem ismerek valakit, nem érzem h tisztel , megbecsül , és szeret, addig nem menne a dolog, persze ez mind kölcsönös kell legyen, mert hiába szeret ö ha én nem érzek az illetö iránt ugy...
227. 9df60c3431 (válaszként erre: 226. - Vikk00)
2008. aug. 12. 20:24

Semmi gond.

Igen, voltam már vele nőgyógyásznál, de nem talált semmit, csak egy sikosítót ajánlott.Pedig említettem neki, hogy a síkossággal semmi probléma. Ennyi volt a segítsége. Én kitapintottam valami rendelleneset a hüvelyem alsó harmadában a hasi oldalon. Olyan mintha egy kis "zseb" lenne, talán sipoly vagy ilyesmi. És van ott egy kis fájdalommentes gömb is. Nem tudom ezek okozhatják-e a fájdalmat, mert sajnos erről sem mondott senki semmit, pedig sokan láttak már "úgy". Gondolom észrevették volna ha valami nem stimmel. Vagy rosszul gondolom? :(

226. vikk00 (válaszként erre: 225. - 9df60c3431)
2008. aug. 12. 18:56

orvosnál voltál már vele? mert ha tényleg minden alkalom fáj.. lehet, hogy valami gond van.

(bocsi, ha indiszkrét vagyok!!!!) és ha így van, és tesz valamit a doki, lehet, hogy élveznéd az együttlétet. és szerelem- megbeszélés "ide vagy oda", a párod biztos örülne, ha nem csak akkor kerül a szeretkezésre sor, amikor már nem bírja!

225. 9df60c3431 (válaszként erre: 224. - Julis91)
2008. aug. 12. 10:53

Tudod, nem vagyunk egyformák. Nekem nem fontos egy kapcsolatban, és ha a párom ezt nem tolerálja akkor arra van az ajtó. ÉS akkor mi van?? Aki szereti csinálja, aki meg nem az ne.. Emiatt nem kell egymást megkövezni.

Nekem minden alkalom nagyon fáj, így talán érthető ha nem ugrálok örömömben ha arra kerül a sor. De nem kerül arra a sor, hála égnek. Próbálom elkerülni, mi megegyeztünk ha nem bírja szól.

De nálunk a szerelem sokkal fontosabb, soha nem hagynánk el egymást a szex miatt. Aki igen arról megvan a véleményem. Tegye ha neki az a jó én senkinek semmi beleszólása mit csinál vagy mit nem csinál a másik.


Most lehet piszkálódni! Bár jobban tennéd ha ehelyett tiszteletben tartanád mások véleményét!


17 évesen kicsit csodálkozom a véleményeden, a pasidén viszont cseppet sem. Nem tudom ő hány éves, de nem lep meg a véleménye. Ha nem lennél megérve rá,ő valószínűleg akkor is azt mondaná hogy mehet a dolog. Persze ez az én véleményem,de azért a korom dacára volt már alkalmam kiismerni néhány pasit.

Olyat még nem láttam aki ne lett volna benne egy gyors numerában, és nem mindegyiket érdekli ám a másik fél... Ez az elején még nehéz kiszúrni.

224. Julis91 (válaszként erre: 205. - 9df60c3431)
2008. aug. 12. 10:00
Ne haragudj nem leszólni akarlak de sztem a szex nagyon fontos egy párkapcsolatban.magamból kiindulva ha velem nem akarna szeretkezni a párom nem sokáig bírnám ki mellette.Pedig nagyon szerelmes vagyok.És én 17 éves vagyok de már annyira megérettem rá és a párom szerint is jó vagyok!Csak elmondtam a véleményem ami szerintem nem negatív.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook