Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan viselkedik a férjed veled, ha beteg vagy? fórum

Hogyan viselkedik a férjed veled, ha beteg vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
21. Katinkaboszi (válaszként erre: 15. - Buhu bahu)
2010. szept. 5. 23:38

eleinte félt az én párom is, főleg a főzéstől, de azért 5 percenként kérdezett legalább :DDD

ha a szülei kizavarták a férfiakat a konyhából, még a közelébe sem engedték, akkor nem csoda, hogy ilyenek.

20. terek (válaszként erre: 15. - Buhu bahu)
2010. szept. 5. 23:37
sajnálom :( jobbulást!
19. buhu bahu (válaszként erre: 11. - Csilla80)
2010. szept. 5. 23:36

Hanyadik honapban vagy Csilla?

SOk szerencset, es egeszseget, remelem rendben lesz minden, bar abszolut nem tudok rolad, hogy mi a baj.

Legjobbakat neked is es a babocanak is!

18. terek
2010. szept. 5. 23:36

2 hete együtt voltunk betegek férjemmel. én láttam el a gyerekünket, a háztartást és éjjel kocsikáztam neki ügyeletes gyógyszertárba mert az ő náthája halálos volt ;D

de mikor meggyógyult, kaptam egy napot, hogy pihenjek :)

2010. szept. 5. 23:33
A férjem a gyerekeket rendezi ,és ha van ideje akkor főz nekem egy teát :),a többit az anyósom vállalja ilyenkor .
16. Bcicus
2010. szept. 5. 23:29
AGgódik. Teát főz, kaját csinál, elkísér a dokihoz, ellátja a kutyáim. Ahogy azt normális emberek szokták és fordítva is természetesen ha eteg akkor én ápolom őt.
15. buhu bahu (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2010. szept. 5. 23:28
koszonom! bar csak 1 nap kellene h atmenjen rajtam.1 napot fekudnek betakarozva, teat innek, es elmulna..dehat ez ugylatszik luxus!
2010. szept. 5. 23:25

már mindkét karomat eltörtem, és olyan ügyesen segített mindenben, még vasalt is :)

főzni egyre jobban tud, mert jó ideje segít a konyhában is, bár a házasságunk elején még a konyhát sem találta, csak ha éhes volt :))))

13. buhu bahu (válaszként erre: 10. - Nkriszti)
2010. szept. 5. 23:22

nem tudom miert ilyen bunkok a ferfiak..

Egyebkent a ferjem mult heten beteg volt, lazas volt, tole kapta el a kicsi, en meg a kicsitol.Nem kelt ki az agybol, tea, kave, etel mindent a feneke ala raktam ami csak kellett neki.

Errefol ugy veszem eszre, h ha en beteg vagyok, akkor folcseszodik..Semmit nem segitene meg veletlen se...

12. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - Buhu bahu)
2010. szept. 5. 23:22

gyógyulj hamar :)

igyál sok teát, lehetőleg gyógynövényekből és nem filterest :)

citromot, mézet vele együtt és sok gyümölcsöt egyél

2010. szept. 5. 23:20

Hala Istennek mindenben segit.

Ket honapig tobbet voltam agyban es a wc fole gornyedve,mint nomal allapotban, (a masadik babankert kuzdok,mert problemas terhes vagyok,ahanyszor kimentem setalni,mindig vereztem,4-szer hittuk,hogy ot is elvesztettuk) de mindenben segitett. De nem csak akkor segit,ha beteg vagyok. Imadom!

2010. szept. 5. 23:17
Meg se kérdezi, hogy vagyok, mi van velem... :-(( tömören ennyi. Persze, ha ő kicsit köhög, már halálos beteg, bebújik az ágyba és egyből méri a lázát...
2010. szept. 5. 23:14

Csak annyit mond,hogy hmmmmmmmmmmm

Látszik rajta mennyire tehetetlen,toporog,nem találja a helyét.

De ház én tudom,hogy csak éhes,és olyankor még a hűtőt se találja meg.

2010. szept. 5. 23:09
Még nem a férjem,de pl.ma nem voltam túl jól és reggelit kaptam sőt még el is mosogatott.
2010. szept. 5. 23:08

elvisel :DDD


viccet félre téve, ha látja, hogy állok a lábamon, akkor nem töri magát, de ha látja, hogy tényleg gond van, akkor minden tőle telhetőt megtesz :)

6. buhu bahu (válaszként erre: 3. - 81057d5f8a)
2010. szept. 5. 23:04
hasonlo a helyzet, en 5,5 honapos babaval vagyok itthon..Semmi szornyu, csak megfazas,39 fok laz, de akkor is..
2010. szept. 5. 23:04
Szerencsés vagyok,mert ápol,hozza a gyógyszert,vizes ruhát, rendezi a 4 gyereket.
2010. szept. 5. 23:02
Mindent megpróbál megcsinálni helyettem, (de nem kell betegnek lennem) hogy segítsen a mindennapokban. :)
2010. szept. 5. 23:02

pont beteg vagyok.

a férjem nem csinál semmit, sőt, elmegy horgászni. és én rendezem a két éves gyereket itthon

2010. szept. 5. 23:02
Segít mindenben. Hagyja, hogy pihenjek, jobban legyek. Addig ő főz, takarít, rendezi a gyerekeket. Imádom!
2010. szept. 5. 22:59
Főz helyetted, ágyba viszi a kaját, teát, kávét főz, minden megcsinál annak érdekében, hogy minnél hamarabb meggyógyulj?vagy mintha mi sem történt volna..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook