Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tudnék július elejére 18 kilót fogyni? fórum

Hogyan tudnék július elejére 18 kilót fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
69. Csurmi (válaszként erre: 67. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 18. 10:03
Hát én nem tudom ám ezt biztosra, hogy mennyi, de valahol ezt olvastam, hogy 1000 kal-is égethetünk vele. A kalbázis mennyit írt rá?
68. Castia
2013. máj. 17. 21:00

Insanity 20 kg túlsúly felett nem ajánlott, alacsony kalóriabevitel mellett pedig amúgy is lehetetlen, hacsak nem akar az illető a 2. napon összeesni. A túl alacsony kalóriabevitel amúgy is rövid időn belül tartalékoláshoz, az anyagcsere lelassulásához, majd jojózáshoz vezet, de látom ezt már leírta más is, tehát nyilván feleslegesen koptatom a billentyűzetet.

Az, hogy ki mennyi kalóriát éget el egy edzéssel, egyénfüggő, nem konstans érték, ezért a kalóriabázis ilyen megadott adatai erősen félrevihetnek. Aki a saját, valós értékeire kíváncsi, használjon olyan pulzusmérő órát, ami az elégetett zsírt és kalóriát is ki tudja számolni a megadott adatok és a mozgás intenzitása alapján.

2013. máj. 17. 19:49

Rákerestem,tuti hatásos :D Szerintem nekem kiesne a szivem. :)

Gáz az alsó szomszédnak ha felette 100 kiló ugrál?

Nem tudom,majd meglátjuk :D

Hát ha az Insanity 1000 kalória,akkor a k.bázis hülye...

66. Csurmi
2013. máj. 17. 19:38
Az Insanity nagyon zsírégető, kardio edzés. és intervallum edzés. tényleg nagyon jó. én elsőre nem bírtam végigcsinálni az első napot :), de azután elkezdtem ezt a pink fitt cuccot enni és tesi elött ittam a shaket is ,akkor sikerült, mert energiát adott :)
65. Csurmi (válaszként erre: 64. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 19:36

de ügyi vagy. én amikor ugróköteleztem, nem kötéllel ugráltam, hanem csak úgy szabadon, mert itt a szobába nem lehet. és úgy csináltam, hogy 1-1,5 percig ugráltam, majd 10 helybenjárás, utána ismét ugrálás, majd megint helyben járás. De elég fárasztó, de idővel megedződik az ember.

Illetve ha nem akarsz így magadtól ugrálni, akkor érdemes az Insanity elő 3 napját letölteni, mert az is ilyen mozgásforma. Nagyon durva, és egy órára 1000 kal égetést mondanak rá.

2013. máj. 17. 16:24

Pff eszem megáll...ma ettem 550 kalóriát,szóval 50 még belefér :D

És sokkal jobban érzem magam,kevésbé vagyok éhes,mint a hülye Level diéta alatt.És persze finomakat ehetek :)

Megnéztem,egy óra ugrókötelezés kb 1000 kalóriát éget el.Legalábbis a k.bázis szerint.

Na ha hazajön a férjem szólok neki hogy azonnal gyártson nekem egyet valamiből :D :D

63. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 62. - Csurmi)
2013. máj. 17. 14:44

Rossz hozzáállás.

MÁR CSAK 85 nap :)

62. Csurmi (válaszként erre: 61. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 14:28
Csak menjen tovább is lefelé és meg se álljon 58-60 kg-ig :D De jó is lenne már ott tartani. De messze van még a vége, még 85 nap.
61. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 60. - Csurmi)
2013. máj. 17. 12:49
Na,megy ez! :D Ügyi vagy!
60. Csurmi (válaszként erre: 59. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 12:43

Nekem még 12,5 kg :S áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :D De olyan jó lenne ha mondjuk nem 90 nap alatt menne le, hanem 70 nap alatt. :)


Ne izgulj, lemegy az a 16,9 is, csak türelemmel kell lenni. Ha már felszedni fel tudtuk, leadni is le tudjuk.

2013. máj. 17. 11:39

És szám szerint mennyi van még hátra a 15-ből?

Nekem 16.9 a 18-ból :D

Huhh!Ez még marha sok :(

58. Csurmi (válaszként erre: 57. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 17. 10:56
az ugrálás az zsírt éget, szóval biztosan jó a hasra :) mert ugye kardió edzés. És hát elég kemény, én nagyon brutál módon izzadtam akkor :D
57. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 56. - Csurmi)
2013. máj. 17. 09:44

Tényleg,az ugrókötél! :D Nem is rossz ötlet :)

Egyébként a tegnapi napomnak meg volt a hatása,ma reggelre -90dkg.

Bár az előbb le kellett tolnom 3 db kétszersültet,mert majdnem elájultam.

Akkor az ugrókötél hatásos lehet?

Vajon hasról fogyaszt valamit?Mert nekem éppen ez a problémám,hogy a hasamon most nagyon megmarad a háj :/

Korral jár,régen nem volt ilyen :/

Szép napot és kitartást!

56. Csurmi
2013. máj. 17. 08:57

Jajj csajok, én is ilyen hízékony vagyok. nagyon jó az étvágyam, tényleg mindent meg tudok enni :) Ha tehetném egész nap ennék, de sajna nem lehet, mert kedvesem folyton cukkol, már így is, hogy mikor fogyok már le. :)


Szimye: azzal a brutál 1 hónappal semmi bajom nem lett, azt leszámítva, hogy a bokám fájt ,mert a két óra tesim ugrókötelezés volt, nagyon sokat ugráltam és nagyon megeröltettem a lábam.


viszont most, hogy napi szintem csinálok kb 40-45 perc tornát nagyon jól érzem magam. egy idő után tényleg rá lehet szokni a tesire, pedig én utáltam mindíg is mozogni. Érdemes lassan kezdeni és utána egyre többet mozogni.

55. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 54. - Anyuska123)
2013. máj. 16. 21:54
:) Köszi Anyuska!Tényleg jó lenne :)
2013. máj. 16. 21:46
Viszont tavaly csináltam egy olyant,hogy eljártem futni,fülemen Walkmann és go.Nagyon jó volt,először csak 5-10 perc,mert lógott a belem,vagy a kutyák kergettek,ugye sötétben futottam,és képzeljétek akár hiszitek akár nem 2 hétig rohadt nyűgösen indultam,de utánna már hiányzott és egyre jobban hiányzott!Rá lehet ám kattanni a futásra és ha már rákattantál onnantól jóóóó!!!Végül már 30 perceket 4 km-eket utottam,csak jött az ősz a tél és itt falun ötkor begyujtanak, és meg kell fulladni.Pár hét és újra el fogom kezdeni az tuti!Próbáld ki Szimye te is a futást!Rohadt nehéz elkezdeni és garantálom,hogy két hétig tuti szar,de utánna nagyon jó lesz!!!Nyújtani kell utánna és akkor izomláz sem lesz!És a zene a fülbe nekem nagyon sokat számít,szinte ritmusta futok:-)Jobban szeretek walkmennel futni mint a szomszédasszonnyal ,mert akkor trécselés lesz mindig:-)
2013. máj. 16. 21:40
Hát az a helyzet,hogy én is ha rendesen reggelizek,ebédelek,vacsorázok akkor ugrálnak rám a kilók.Itthon vagyok még gyesen,de ez is az egyik oka,hogy már nagyon várom,hogy újra dolgozzak.Ez itthon,hogy minden nap főzök,egész félelőtt a konyhában,na meg amit a gyerek meghagy nehogymár kidobjam...Én egy hét alatt 3-4 kilót is képes lennék fölszedni.Zabálni azt nagyon tudok,az a baj,hoyg 90°-ban nem akkor eszek amikor éhes vagyok,hanem mert kívánós vagyok.Igaz,most 70 kiló vagyok,/172 cm-en/,de folyamatos koplalással és állandó lelkiismeretfurdalással...Ilyen fajta vagyok sajnos.Párom mindig megjegyzi,hogy most szedtél fel anya,akor pár napig koplalok,lemegy,utánna meghint föl...Mondtam már neki is,hogy akkor nem hízok csak ha koplalok!Úgy irigylem azokat a csajokat akik nutellás kenyérrel zárják a napot és nádszál vékonyak.Van is egy ilyen barátnőm,hát mondtam neki,hogy cserélnék vele,ő meg velem cserélne:-))
2013. máj. 16. 19:51

Amíg dolgoztam,nem volt ilyen problémám.

Nagyon szomorú vagyok :(

Csak a férjemet sajnálom az egészben,hogy el kell viselnie a nyűgömet.

51. Zebra25 (válaszként erre: 50. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 19:41
Akkor viszont lehet, hogy valami hormonális gond van.
2013. máj. 16. 19:37

Csurmi,remélem igazad van :( De ez amit leírtál...nem semmi!Nem lett semmi bajod?Pont az előbb olvastam az egyik oldalon,hogy valakit két hét 600 kalóriás étrend után szívizomgyulladással vitt el a mentő.


Zebra,amikor el kellett jönnöm a munkahelyemről,85 kiló voltam.Ez egy decemberi hónap volt,és következő év áprilisban már majdnem 110 kilót mutatott a mérleg.

Pedig nem csináltam semmi különöset,reggeliztem,ebédeltem,vacsoráztam.Tök átlagos dolgokat,tök átlagos mennyiségben.Ezek mellett ettem édességet,de nem brutál mennyiségben.

Mindez azért volt,mert megszűnt a fizikai tevékenység.Észre sem vettem hogy mennyit híztam,csak amikor már nem jött rám egy nadrágom se.

És ez a mai napig így van.Képes vagyok egy hét alatt hét kilót hízni,ha nem ilyen diétás nyavalyákon élek.

Szóval a kérdésedre válaszolva,de igen,pár hónap alatt szedtem fel.

49. Zebra25 (válaszként erre: 47. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 19:18

Mennyi idő alatt híztál meg?

gondolom nem 1-2 hónap alatt, nem értem miért lett hirtelen ilyen sürgős

tudod mi a baj? az, hogy ezt mind nem zsírból, hanem izomból fogod leadni

48. Csurmi (válaszként erre: 47. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 19:09

így tényleg jobban jársz, ha felemeled a kalóriákat.


Én régen csináltam egy havi gyötrelmes kínzást

1-3 hét : napi 2 db kefír, 1 joghurt és 30 g műzli + 2 óra torna. (Első héten fogytam vele 5 kg-t , majd megállt. Két hétig egy gramm sem ment le, majd megbolondultam.

4.hét: 2 kefír + 2 óra torna. (lementem ismét 5 kg. Összesen 10 kg) De majd megzavarodtam olyan éhes voltam, főleg éjszaka, alug tudtam elaludni. :S Borzalom volt.


Szerintem te is most bestagnáltál, majd megindul ám. Nekem két hetet szokott stagnálni. Hiába ettem keveset, látod mit sem ért, így is úgy is megáll a fogyás egy idő után. Ahogy nézem a többieket, akik naplót vezetnek, ők is így 5 kg után stagnálnak, majd ismét fogynak 5 kg.... és ismét stagna....

2013. máj. 16. 18:49

Na jó.

Újra elkezdem használni a kalóriabázist.

600 kalóriára állítottam be.

Bár ma csak 308-ig jutottam el,de ma már biztos nem eszek.

Amikor év elején ezt csináltam,csak akkor 800-al,akkor nagyon jól ment.

15 nap alatt 6 kilót fogytam vele.

Remélem most is beválik,mert ha nem én megőrülök.Muszáj...egyszerűen muszáj lefogynom.

46. zebracsikó (válaszként erre: 40. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 16:59
Ezzel csak ideges leszel és megállítod a fogyást.
2013. máj. 16. 16:58
Amúgy gyors fogyásra a Dukan diétát ajánlják sokan De szerintem ne, egészséges. :)
44. 17a86b87ea (válaszként erre: 42. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 16:57

Szia!


Azért áll, mert nagyon keveset eszel, és egy idő után lelassul emiatt az anyagcsere...


Tudom, hogy nehéz elfogadni, de inkább egy 1600-1800 kalóriás diéta, és mellette cardio mozgás (tempós gyaloglás, úszás, kerékpározás, szobabicikli) és lassan (heti kb 1 kiló), de biztosan haladhatsz a célod felé.

2013. máj. 16. 16:15

Én 88 kilóval szültem, 83-al jöttem ki a kórházból és 6 hónapig egy deka sem ment le,szoptattam,így nem mertem fogyózni,6 hónaposan mondom,már elkezdhettük a hozzátáplálást,nem baj,ha kicsit megcsappan a tejci,de végül is semmit nem változott a tejem,mert még 14 hónapos koráig cicizett a lányom.2 hónap alatt lement 67-re.

Azóta visszajött három,de ha rászánnám magam akkor lemenne:-)De a három kilót esküszöm nehezebb leadni mint a 16-ot:-)Ez 2008-ban volt.

Most ha begyógyul a cicim akkor elkezdek futni,sportolni intenzíven.4hete kisebbítő műtéten estem át.De ez már mellékes,nem ide tartozik.

2013. máj. 16. 16:15
Ideges hát,napok óta áll a súlyom,pár dekával fel-le megy.
41. Csurmi (válaszként erre: 40. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 16. 16:11
Jajj hát ez nagyon kevés kaja. :( Nemcsoda ideges vagy.
2013. máj. 16. 16:00

Gőzöm sincs hogy mit csinálok.

Ma ettem egy kis pohár natúr joghurtot és egy narancsot.Nem tudom,hogy este le tudok-e még tuszkolni valamit.

Már teljesen bele vagyok betegedve ebbe az egészbe.

Nem megy úgy,ahogy akarom :(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook