Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudjuk magunkban lerendezni, ha minden szempontból kevésnek érezzük magunkat a párunkhoz? fórum

Hogyan tudjuk magunkban lerendezni, ha minden szempontból kevésnek érezzük magunkat a párunkhoz? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. aug. 4. 09:34

Szerintem ez egy nagyon összetett kérdés. Ha egy minden szempontból jó pasi minket szeret és úgy szeret, amilyenek vagyunk, akkor el kellene hinni. Mert nyilván lenne lehetősége bármelyik nőt felszedni, de mégis velünk van. Miért? Hát mert azokat a tulajdonságokat (belső, külső) szereti, amilyenek mi vagyunk. Ezen kívül a külsőt tekintve: a mi véleményünk szerint lehet valaki nagyon jó nő, mert mondjuk szép az arca 90-60-90-es a mérete, nincs rajta felesleg. Nekem azt mondta a párom, hogy hiába ilyen valaki, volt neki ezer ilyen és lehetne még ezer, de bennük nem találta meg azt, amit bennem. Aki az énvéleményem szerint jó nő, az neki nem feltélenül. De mégis zavar, hogy én nem vok olyan tökéletes, mint amilyen hozzá való lenne. Tudjátok az az érdekes, hogy mielőtt őt megismertem, nem volt bajom magammal (vagyis csak picike, ami minden nőnek, de nem különösebben foglalkotatott). Tudtam, hogy a férfiak nagy részének bejövök ezért és ezért, nagyjából tisztában voltam magammal,

az értékeimmel, tettem azért, hogy vhová eljussak és jó volt amúgy azt érezni, hogy aki nekem tetszett az biztos, h összejött. Most pedig teljesen más a helyzet. Mert a párom egy annyira iszonyatosan szuper ember. Amúgy is nagyon nagyon jól néz ki és tapadnának rá a nők, szerencsére elhajtja őket, de az, hogy olyan szép a belsője és egy határozott sikeres ember még csak jobban növeli a kisugárzását.Ami érdekesség még, a szerelmem baráti körében is mindenki ilyen, a nők nagyon szépek, kifogástalan alakkal, okosak, sikeresek. Én pedig sajnos fényévekre érzem magam ettől. Annyiszor átbeszéltük már, hogy egy ember nem attól értékes, hogy mondjuk sok pénze van, itt-ott vezető vagy cégei vannak vagy, hogy ismert mondjuk a média által, vagy mert 45 kg-os. Ezt én is így gondolom. Ha bármely barátnőmmel beszélek ezekről a dolgokról, akkor mindet annyira fel tudom szedni a béka segge alól, mert mással igenis meg tudom ezeket a dolgokat értetni, mert teljes mértékben így is érzem. De mi a kulcsa annak, hogy ezt saját magunkkal is megértessük? Mert így sosem lehetünk teljesen boldogok, mert jön egy jó nő, ne adj Isten még híres is és úgy érezzük, hogy minden szempontból jobb nálunk. Lehet nevetni fogtok, de éreztem már úgy, hogy azt mondom a szerelmemnek, hogy elengedem, mert annyira szeretem és ő olyat érdemel, amilyen ő. Mivel nem tudom neki megadni, amit kéne. Ezt persze nem mondom neki, de mindig mondja, hogy olyan butus vagyok és miért nem vok tisztában az értékeimmel. Az pedig csak még jobban a jele annak, hogy velem szeretné lelélni az életét, hogy megkérte a kezem és minél hamarabb szeretné az esküvő és gyerekeket és tényleg nagyon törődik velem, minden kis pici dologra figyel. Akkor miért érzem mégis, h én nem leszek soha elég jó neki?

2008. aug. 3. 22:41
A jó pasik könnyen kapnak jó nőket. Akiket előbb-utóbb kiismernek. Aztán leszűrik a tanulságot: nem a külső a lényeg. Inkább legyen kevésbé jó nő, de legyen benne valami, amit értékelni lehet. A szép belső széppé teszi a külsőt is.
18. Csigusz 79 (válaszként erre: 17. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 22:08
Akkor hidd el neki.
17. a9ffc273fe (válaszként erre: 15. - Csigusz 79)
2008. aug. 3. 22:01
Az én Párom nem nézi a nőket, amikor Együtt vagyunk, soha nem láttam még, pedig azért nem vagyok figyelmetlen. Ő meg szokott nyugtatni, tényleg csak neki sikerül.
2008. aug. 3. 21:58

Sehogyan. Vannak pasik, akik mellett egy topmodell is rondának és rossz alkatúnak érezheti magát, pláne, ha ezt gyakran a tudtra is adják.:((


Az ilyen pasitól NAGYON gyors búcsút kell venni!!!

15. Csigusz 79 (válaszként erre: 14. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 21:57

Igen,éreztem már magam kevésnek,nem pénzügyileg hanem kinézetre,aztán rájöttem hogy nem tudok ugy kinézni mint más nök hisz ez lehetetlen,magamat kell adni,ja és szerintem nagyon fontos hogy a párunk hogy áll ehhez,az exem sokszor ugy stírolta a nöket azt hittem beverek neki egyet,na szép lassan az önbizalmam a béka seg.e alatt volt,m meg se hallottam hogy mások csinosnak tartanak,nekem a párom elismerése kellett volna.

Lényeg hogy legyünk önmagunk.

14. a9ffc273fe (válaszként erre: 12. - Csigusz 79)
2008. aug. 3. 21:52
Te is hasonlót éreztél?
13. petka
2008. aug. 3. 21:45
Egy nőnek ezer értékes tulajdonsága lehet a topmodell külsőn kívül. És szerintem a pasik sem topmedelleket keresnek, hanem aranyos szerethető nőket.
12. Csigusz 79 (válaszként erre: 10. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 21:39
De csak azért mert erre nekem is rákellett jönnöm.
2008. aug. 3. 21:37
hát ebben is igazad van
10. a9ffc273fe (válaszként erre: 8. - Csigusz 79)
2008. aug. 3. 21:37
igazad van, tudom
9. a1baa7edcc (válaszként erre: 5. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 21:36

Hat nem tudom, szerintem nem.


Es ugy mellesleg a parod sem kotelezi senki arra, hogy melletted legyen. Ha akarna, elmehetne, nem?

8. Csigusz 79 (válaszként erre: 5. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 21:36
De a playmate lányok sem tökéletesek,mert még maguk a férfiak sem tudják megmondani mi kell nekik,szeretik a teltebbeket,vékonyakat,szökét,feketét,szóval mindegy.Ha te elégedett vagy magaddal akkor annak is fog látni és ez a lényeg,mert minden növel nem szállhatunk ringbe.
7. petka (válaszként erre: 6. - Petka)
2008. aug. 3. 21:35
És nemcsak elfogad, hanem büszke is rám. Ő tudja.
2008. aug. 3. 21:33
Nekem állandó kisebbségi érzésem van a férjem mellett minden szempontból. Külső, pénz, stb. Nem könnyű ezt kezelni. Amikor én szóba hoztam, azt mondta hogy nem vagyok tisztában a saját értékeimmel. Az ő szemével igenis gyönyörű vagyok, nem tart kövérnek!!!!! ami nem semmi kijelentés. A választ igazából nem tudom megadni a kérdésre. El kell hinni, ha a párom éppen engem választott biztos volt rá oka.
2008. aug. 3. 21:32
külsőleg gondoltam a tökéletességet
4. Csigusz 79 (válaszként erre: 3. - A1baa7edcc)
2008. aug. 3. 21:30
Okos kérdés.
3. a1baa7edcc (válaszként erre: 2. - A9ffc273fe)
2008. aug. 3. 21:29
Miota tokeletes egy playmate minden szempontbol?
2008. aug. 3. 21:22
Egy boldog kapcsolatban élek másfél éve, s engem is foglalkoztat ez a téma. Nekem nincs nagy önbizalmam, pedig a Párom mindig mondja, hogy szép vagyok, stb.. Persze, hiszen a Párom, de nem érzem magam elég jónak, s igen tényleg befolyásolja az lányok önbizalmát az, hogy egy playmate minden szempontból tökéletes:( Nem tudom, hogy miért van ez így, de amióta ők rivalda fénybe kerültek, a többi nő sok téren visszaszorul:(
2008. aug. 3. 21:18

Hogy tudja az ember magával megértetni, hogy saját maga is olyan teljes ember, mint a párja?

Ha tényleg egy olyan ember a párunk, aki mind belsőre mind külsőre szinte már majdnem tökéletes?


Miért érezzük úgy, hogy mi nem leszünk elég jók, mert esetleg nem dolgozunk olyan pozícióban, nem vagyunk elég sikeresek, nem vagyunk elég okosak, nem nézünk ki úgy, mint valamely playmate, esetleg nem egy olyan szerető teljes családban őttünk fel, mint ő?


Mi van akkor ha, nagyon nagy az anyagi különbség a párok között?(Mondjuk a férfi nagyon gazdag családból való, a nő pedig pont az ellenkezője.)


Akinek van kedve, vagy tapasztalata e kérdésekben, az ossza meg! Mert szerintem jó pár embert érinthetnek ezek a kérdések.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook