Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tovább, ezek után? fórum

Hogyan tovább, ezek után? (beszélgetős fórum)


1 2
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Elzama)
2013. dec. 7. 00:55
És miért vagy sokszor rosszkedvű és ingerült? Van ennek valami különös oka?
2013. dec. 7. 00:16
Na azért biztosan van itt még más is.
2013. dec. 6. 23:02

Adott egy átlagos házasság. Nem mondom, hogy nem voltak hullámvölgyek, de legyőztük. Vannak gyerekek, ma már nincsnenek anyagi gondjaink.



De az elmúlt fél év maga a pokol. Én elvesztettem édesapámat, az egyetlen embert aki bármikor feltéltel nélkül szeretett. Támogatom édesanyámat. Ebben a párom partner. Nem nehéz eset édesanyám, nem kavar be nekünk, inkább segít.



Ami bánt. Igen elhiszem sokszor vagyok rosszkedvű, sokszor ingerült. De a párom most zúdítja rám a házasságunk elmúlt 17 év nyomorát.


És nem hallgat meg, és megsértődik, és felhánytorgatja, hogy ki mennyit keres.


Nyilván én a gyerekek születésével feladtam a keresetemet. De nevetséges ez :D Újra dolgozom, nem keresek rosszul.


Viszont, ha bármelyik gyerek beteg csak engem lehet ugrasztani. Fogalma sincs a férjemnek arról, hogy mennyivel kevesebb a jövedelmem, ha egy hétig itthon maradok táppénzen és ápolom a gyerekünket.


De ami a legjobban bánt. Egy hete, durcásan átvonult a gyerekszobába a takarójával és hangosan kijelentette: Már aludni sem akarok melletted!


És ez így megy azóta, ott alszik, én meg itt, a kicsivel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook