Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan segíthetnék a páromnak, hogy tovább maradjon "állva"? fórum

Hogyan segíthetnék a páromnak, hogy tovább maradjon "állva"? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 10. 14:34
Ha gyakrabban szereztek egymásnak örömet,az is segit,mert a heti egy vagy kettő az kevés :-)
6. Sopianae (válaszként erre: 3. - 2ed619333f)
2010. nov. 10. 14:34
Ez nekünk is bevált az előző párommal.
2010. nov. 10. 14:31
péniszgyűrű segít egy kicsit
2010. nov. 10. 14:27
Tartsatok pihenőt aktus közben és tovább fogja bírni, bár neki is akarnia kell, hogy megtartóztassa magát.:)
2010. nov. 10. 14:26
Hát nekünk nincsen ilyen problémánk, az én párom kivár...nekem azért általában minimum 15-20 perc kell..ha nagyon olyan a póz, akkor kis időre kiszáll, és mig kicsit megnyugszik más módon izgat tovább...vagy ha én vagyok úgy helyezkedve, akkor menetközben ahogy észlelem, hogy a "golyszlija" elindul fölfelé (ha már nagyon fönt van, akkor késő:)) ), óvatosan visszahúzom neki, amennyire csak tudom, amennyire a zacsi engedi:)) Igy akár egy órával is meg lehet hosszabitani (még tinédzser koromban olvastam ezt).Nem tudom lehet e érteni igy ahogy leirtam:))
2. 828429ecdc (válaszként erre: 1. - Trixikeee)
2010. nov. 10. 14:22
Szerintem ha előtte juttat el téged orálisan a csúcsra neked is hamarabb összejön a hüvelyi.Tapasztalat.
2010. nov. 10. 14:19
Hosszú, sok éves kapcsolat a miénk és a probléma is régi. Az első perctől kezdve fennáll és hiába gondoltam, hogy a kor előrehaladtával talán megszűnik, nem így lett. Lassan 40 felé járunk, de sajnos a mai napig nagyon gyorsan elmegy a párom szex közben. Így nekem csak ritkán sikerül hüvelyi orgazmust átélnem, mert kevés az idő, hogy a csúcsra érjek. Csikló orgazmusom minden alkalommal van, mert bár maga az aktus nagyon maximálisan sem több, mint 5 perc, de miután a férjem elment engem sem hagy öröm nélkül. Általába orális eljuttat a csúcsra. Viszont tudom, hogy őt is ántja, hogy maga a dolog olyan rövid ideig tart. Van köztetek olyan, akinek hasonló problémával küzd a párja? Ti hogyan próbáljátok ezt leküzdeni? Van valami megoldás?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook