Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan nevelem majd a gyermekem? fórum

Hogyan nevelem majd a gyermekem? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan nevelem majd a gyermekem?

1 2 3
2010. okt. 4. 16:50
klassz volt:) szépek az elvek, de...hát igen...a valóság néha más :D
2010. okt. 4. 16:48

nagyon tetszett,gratulálok:)))jó volt olvasni,bár még nem vagyok anya(pár évig nem tervezem,de ki tudja!).

A legfontosabbakat már megtetted,lényeg,hogy a kamaszkort vészeljétek túl,mert nálunk azt nem sikerült:s ott veszett el végleg anyámmal a kapcsolat,és már 23 vagyok,de már nem is fog fejlődni:S:S belátta ő is!

Tartsátok meg a köteléket,akármilyen furcsa is lesz a kamaszkor,akkor is ő legyen a legfontosabb,mégha pénzügyi,vagy szerelmi,vagy bármilyen családi válság is van!

6. tavaszilány (válaszként erre: 5. - Tavaszilány)
2010. okt. 4. 16:40
Csak a túlélésre játszom :))
2010. okt. 4. 16:40
Nekem is tetszik, amit írtál! És ezek a dolgok később fokozódnak: nagyon igaz a mondás: Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond! Mennyi elvem volt, ma már (így a kamaszkor közepén) asszem egy sincs :)))
2010. okt. 4. 16:35

Nagyon klassz cikk, nagyon tetszett, gratulálok hozzá!

Teljes mértékben egyetértek veled!

2010. okt. 4. 16:21

Annyira de annyira igazad van. mintha én írtam volna, Mi is egy szobában vagyunk és minden stimmel, csak a cumi nem. Azt sose kérte!

De sajnos így van ez. kitaláljuk, megtervezzük, hogyan leszünk a legjobb szülök, aztán persze nem úgy alakul és minden másképp lesz! Ez van! Én csak azt tudom mondani, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy neki a legjobb és közben folyton és lankadatlanul imádja a gyermekét!!!

2010. okt. 4. 16:12

szia:)


gratulálok a cikkedhez, nagyon jó és milyen igaz.. :)) a gyereknevelés nem egyszerű dolog és ami a legfontosabb hozzá, a rugalmasság.. :))

2010. okt. 4. 16:08
Az elvek és a valóság…

Amíg csak ábrándozunk arról, hogy egyszer lesz gyermekünk, egy ideális elképzelésünk van a dologról.
Eldöntöd, hogy a gyermeked nem fog cumizni, és nem fog hisztizni mindenki szeme láttára a boltban, valamint nem fog visszabeszélni sem, mert úgy neveled.
Na persze…

Ugrás a teljes írásra: Hogyan nevelem majd a gyermekem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook