Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehetne göndör hajam? fórum

Hogyan lehetne göndör hajam? (beszélgetős fórum)

13. caffi (válaszként erre: 12. - Sysy66)
2010. ápr. 15. 14:11

Hááát a nevét nem tudom....talán a Lengyel piacon.....ha van még ilyen...

Vagy vaterán?

Van ennek egy flancos változata,azt lehet kapni,elektromos tartóban történik a felmelegítése....de attól seprűs lett az ismerősöm haja!

De majd próbálok én is utána nézni.....

12. sysy66 (válaszként erre: 11. - Caffi)
2010. ápr. 15. 11:26
nagyon aranyos vagy koszi. nem tudod véletlenul hogy hol lehet venni ezt? vagy pontosan mi a neve? mert akkor rákeresnék vhol a neten
11. caffi (válaszként erre: 7. - Sysy66)
2010. ápr. 14. 14:21

Szia!

Raktam fel képet,a hajcsavarokról....de nem abba amiben a hajam is le volt fotózva....hanem a másikba"mert,meg ígértem"-naplóm:)

10. sysy66 (válaszként erre: 8. - Caffi)
2010. ápr. 13. 20:16
::D::D:D
9. caffi (válaszként erre: 7. - Sysy66)
2010. ápr. 13. 14:22

Köszönöm:)...

Persze rakok fel csak most már melózok,este 8-ig!Este tuti nem férek hozzá a géphez a fiamtól.....de délelőtt rakok fel képet!

8. caffi (válaszként erre: 6. - Sysy66)
2010. ápr. 13. 14:21

Neeem....ezek ilyen tömör műanyag rudak.....valami lötyi van a belsejében.....amit ha felfőzöl egy fazék vízben,át veszik a hőt!

Az enyém narancssárga színű,olyan mintha répa rudak lennének a fejemen:D

2010. ápr. 13. 13:24

megnéztem a képeidet a naplodban. hajad szuper a munkáid szintén. gratula..:)

raknál fel képet a hajcsavarorol?

koszike

6. sysy66 (válaszként erre: 5. - Caffi)
2010. ápr. 13. 13:20

szia ez engem is érdekelne. mi ez pontosan?

nem azok a fém hajjcsavarok amik végén ilyen gumi és gomboc van?

5. caffi (válaszként erre: 4. - 5d9ee69fe6)
2010. ápr. 13. 08:32

Szia!

Nekem nagyon vastag a hajam....ha fodrász csavarja be kb addig göndör,míg haza nem érek:(!

De ha én:)))....van egy még a "lengyel" piacos időből származó csavar készletem....fel kell főzni egy fazék vízben,és a száraz hajat csavarni fel....kb 10percet benne vagyok...ki kapkodom belőle....nem fésülőm ki,csak habbal kihúzom tincsekre.....és akár másnapig fürtökben áll a hajam:)))....Kb fél órás mutatvány....és gyönyörű a végeredmény:)))

Valahol a kreatív naplómban,van is fotó róla:)

2010. ápr. 12. 21:47

Szerencsére a vasalást remekül bírja a hajam, főleg hogy minden évben vágatok belőle :)

Csak azért szeretnék hullámos hajat, mert nekem nem lehet... bahh... de rossz nőnek lenni :D

2010. ápr. 12. 21:42

Ha eddig vasalgattad,lehet tönkrement?

A vastagszálú nehéz hajban nem marad meg a göndörség,ha csak nem fodrász készíti professzionális termékekkel.Ismerősömnek akkor marad hullámos,ha csavarókkal alszik,vagy vizesen tincsenként kukacokat csavar valahogy...

2010. ápr. 12. 21:39

szia az ujfajta gyumölcssavas deuer kimélőbb sokkal mint a régi. ha ugy vesszuk nem annyira káros mint a mindennapi hajsutés száritás simtás csavarás....:)

egy jo fodrász van itt is a forumon: a

fodrász vagyok segithetek?---topicban nézd meg

szio és sok sikert

2010. ápr. 12. 21:32

A neten már órákat keresgettem ezzel a témával kapcsolatban, de semmi használhatót nem találtam, pedig alaposan megbarátkoztam a google-val :S

Olyan lányok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik göndörítik a hajukat.

Én már számtalan módszert, terméket kipróbáltam. Kész vagyont áldoztam a hajcsavaró készletemre, de semmi eredmény. A hajsütő sem segít, 10 perc alatt eltűnnek a hullámok a hajamból.

Lapockáig érő, lépcsőzetes, vastag szálú, dús hajam van. Totál kezelhetetlen az egész. Se nem göndör, se nem egyenes. Olyan, mint egy szénaboglya. Eddig vasalgattam, már évek óta, de már vagy fél éve próbálok göndör fürtöket varázsolni magamnak. Ha valakinek van valami jó tippje, ossza meg velem. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook