Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet valakiből modell? fórum

Hogyan lehet valakiből modell? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 12. 08:42

Tudom, de annyi az átverés, nem tudom, hogy merjek-e. Kaptam már felkérést két helyről fotózásra, pedig nem tartom magam szépségnek, de szerintük nagyon fotogén vagyok.


Mónika, Te láttál, tudod hogy nem vagyok egy szépség.


Nem gyanus???



Szerintetek milyen árban van egy portfólió elkészítése.


Nincs valakinek itt tapasztalata???

Nekem az egyik modelliskola azt mondta a kezdetkor 10 ezer, de ez csak arra kell hogy megnézzenek, ha nem sikerül, buktam azt is.

2009. jan. 12. 08:35
Ügynökségekhez fordulj, portfólióval. Ez elég sok pénzbe kerül, nem is biztos, hogy megtérül, de ha nagyon szeretnéd, vágj bele!
2. monika1225 (válaszként erre: 1. - 50d0def203)
2009. jan. 12. 08:34

pl: keress 1 modell iskolát, ha szerencséd van nem átverés! vagy csináltass profi fotossal 1 portfoliót ( nem kevés pénz) S azokkal a képekkel keress fel független reklám és modell ügynökségeket, ott beregisztrálnak , aztán ha az ő megbizójuk réged választ ki akkor kezdődhet a karrier!


Csak szólók! Ez nagyon sokáig csak a pénzt fogja vinni tőled!

2009. jan. 12. 08:29

Szerintetek hogyan tud egy egyszerű lányból modell lenni, hol kezdje a dolgot???


Engem érdekelne a dolog, de nem az akt stb. Csak a natur max bikinis modellkedés, nem több.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook