Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet feldolgozni? fórum

Hogyan lehet feldolgozni? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. júl. 16. 20:00

Hát ez elég kemény történet.

Az egyik barátnőmet a barátnőm unokatesója miatt hagyta el a férje és ott még lett közös gyerek is.

Én is csak azt tudom mondani, hogy írd felül és lépj át rajtuk. Ha teheted más kerületbe, más városba költözz. Ez fontos, csak így leszel mihamarabb túl ezen a méltatlan helyzeten. Szakíts meg velük minden kapcsolatot, és ismerkedj, szerezz új barátokat. Sportolj, járj el társaságba. Szüleid tudnak segíteni? Keress hobbit, kapcsolódj ki.

A keresztgyerekeid majd keresnek ha nagyok lesznek. Ezzel most ne foglalkozz. Lépésről-lépésre, fától-fáig haladj. Építsd fel magatoknak az új életeteket. A gyerekeid és te magad vagytok az elsők. A többi most nem számít.

Kívánok sok szerencsét nektek és sok boldogságot az új életetekhez.

Fel a fejjel, leszel te még boldog egy arra érdemes férfi oldalán. Kívánom, hogy így legyen!:)

32. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2018. júl. 16. 06:27
Ezért lehetne még megpróbálni a pszichológust. Nem mindenható, de van, amikor az ember nem képes egyedül kimászni egy helyzetből.
31. Amaunet (válaszként erre: 24. - 81móni)
2018. júl. 15. 21:38
Szerintem két év bőven elég volt az önsajnálatra! Tovább kell lépni. Azzal a családdal szakíts meg minden személyes kapcsolatot. Persze, értem, hogy a gyerekeket nem tilthatod el, de ne érintkezz velük. Nyiss más emberek felé!
30. michelle.r (válaszként erre: 28. - PöttyösPanka)
2018. júl. 15. 20:57
Ahogy a doki sem. Egy kívülálló sem mindenható.
29. michelle.r (válaszként erre: 24. - 81móni)
2018. júl. 15. 20:55

Igen, tényleg kemény, amit írtam. De nem annyira, mint a helyzet. Van más választásod? Ők döntöttek, ami megtörtént, azon nem tudsz változtatni. A saját hozzáállásodon, érzéseiden viszont igen. Nem könnyen, valószínűleg nem segítség nélkül, de tudsz. Kénytelen vagy.


Igen, nagyon sok mindent tönkre tettek az életedben. Azt amit nem, ne tedd tönkre te magad. Nézz a gyerekeidre, és lépj tovább.


Nem bántani akarlak, és nem az észt osztani, de van más választásod?

28. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2018. júl. 15. 17:57
A pszichológusnál nem számít, hogy teljesen igazat mondasz-e, ugyanis nem a tények számítanak, hanem a pszichés folyamatok. Nem mellékesen hiába nem lehet átverni a kineziológust, a kérdezőn mégsem segített.
27. Guruljka (válaszként erre: 24. - 81móni)
2018. júl. 15. 17:53

Viszont két év után keményedj már meg. Halad az idő, tényleg lemehet már a kisebb fiad is az apja elébe. Aztán már ő is cseperedik, lassan iskolába kerül, könnyebbedik az életed.


Hiába ágálsz, ez már lezajlott, megtörtént, a sértettség semmit nem hoz vissza és a düh sem tesz semmit meg nem történtté. A gyerekeid érdeke is az, hogy kiszedd magad a fájdalmadból.

26. Guruljka (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2018. júl. 15. 17:50
Jó, de megoldásban a pszichológus talán jobb.
25. Guruljka (válaszként erre: 24. - 81móni)
2018. júl. 15. 17:48
Hát nem, a családi összejövetelek alól valahogy ki kell bújni. Vagy az egyik jön,a másik megy, a gyerekek kivételével, ők maradnak.
24. 81móni (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2018. júl. 15. 17:45

Ezt elég keményen leírtad ...tudom túl kell lépni...de mondani konnyű meg más átélni!!!Talán más lenne ha nem 1" rokonra" cserél le..Gondolj mar bele szülinap ballagás bármi hogy legyen 1 családi összejövetel? Üljek össze a sogórnőmmel jópofizni..?.Hogy nem láthatom a keresztfiaim mert én a hátam kozepére se kívánom az anyjukat... ?

Ez nem egy simán megcsaltam a feleségem story!!!

Rengeteg mindent tönkre tettek az életemben ezzel!

23. michelle.r (válaszként erre: 19. - 81móni)
2018. júl. 15. 16:24
Így igaz. Egy intelligens ember bármikor megvezeti a legjobb pszichológust is. Nem azért, mert akarja, hanem mert vannak dolgok, amiket nem képes elmondani. Ha a pszichológus elég jó, rájön, de hosszabb az út, a kineziológust nem lehet becsapni.
22. michelle.r (válaszként erre: 17. - 81móni)
2018. júl. 15. 16:22

Úgy, hogy hozol egy döntést. Eldöntöd, hogy magad mögött hagyod a múltat, a jelen és a jövő már csak rólad, a gyerekekről szól. Lehet, hogy ezért érzéketlennek gondolsz, de nem vagyok az.


Mindegy mit tesz a kineziológus, a pszichológus, vagy maga a jóisten, bármikor képes vagy visszarángatni minden xart, amíg nem döntesz úgy, hogy márpedig te jól leszel.


Két évig gyászoltad ezt a helyzetet, lépj ki belőle, még sok szép dolog vár az életben, amit így észre sem fogsz venni.

21. Guruljka (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2018. júl. 15. 14:19
nem nem biztos = de nem biztos
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - 81móni)
2018. júl. 15. 14:18

Ez azért nem egészen így van! Engem nem is egyszer lepett már meg pszichológus.

Nem kell, hogy igazat mondj, a pszichológus is be tudja határolni a blokkokat.

És át kell hogy segítsen ezen a becsukódott gyűlölködő szakaszon valaki. Szép dolog a kineziológia, nem nem biztos, hogy pont ebben a helyzetben a legmegfelelőbb. Viszont valószínűleg drágább.

Velem beszélgetett már pszichológus az akkor kicsi lányom nevelési tanácsadójában is. Jó is volt!

19. 81móni (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2018. júl. 15. 14:05

Kineziológushoz jartam. Az jobb ... A pszichologus azt hallja amit te mondani akarsz.., a kineziológusnak nem lehet hazudni átverni.

Ő tudja mikor mondasz igazat a múltaddal kapcsolatosan .

18. Guruljka (válaszként erre: 17. - 81móni)
2018. júl. 15. 14:02
Pszichológushoz próbálj eljutni.
17. 81móni (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2018. júl. 15. 14:00

Kezelésre jártam többször is kineziológushoz...

Neha vannak pozitív napok írtam , de mindig vissza vissza esek...

Igaza van mindenkinek bele fogok ebbe betegedni ha így folytatom , de nem tudom hogyan tudok kimászni ebbol ha dokival sem sikerült..

16. 81móni (válaszként erre: 11. - Apeeng)
2018. júl. 15. 13:55

Mint írtam az ovi miatt minden nap látom :( sajnos

Barcsak orokre eltűnne az életembol...

Lehet kopogtat 1szer az ajtómon újra de soha nem bíznék benne nem lenne semmi értelme

Az utolsó 2 évben sokszor bántalmazott így soha nem fogadnám vissza ...brutális 2 év volt...

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - 81móni)
2018. júl. 15. 13:55

Értem.

Tényleg segítséget kellene kérned. Két év alatt a naponkénti találkozásnak már nem lenne szabad ennyire megterhelőnek lennie.

De mondjuk az 5 éves is lemehet már egyedül, amit kell, azt telefonon megbeszélitek.

14. 81móni (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2018. júl. 15. 13:50
Nem kell költöznünk sehova. Sajnos a kicsi miatt nem tudnék dolgozni, ha apuka nem segítene. Ő viszi a kicsit oviba, reggel le viszem neki, en meg korán megyek melózni. De 13-14-re végzek megyek érte az oviba. Szabad a delutan a fiukkal lehetek. Igy 7napbol 6nap látom az apját és ez nagyon rossz így lelkileg...
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - 81móni)
2018. júl. 15. 13:50
Gyerektartás? Fizet?
12. 81móni (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2018. júl. 15. 13:46
A teljes hitel kifizetése rám maradt 2030-ig ,így maradt nekem, nekünk a lakás. Egyedül fizetem a hitelt ,mindent...
11. apeeng (válaszként erre: 1. - 81móni)
2018. júl. 15. 13:07

az biztos, hogy a gyűlölködés megöl, de mindenesetre gonosszá tesz..képtelen leszel más kapcsolatra, bezárkózol, és aztán szép lassan savanyú, gyűlölködő vénasszony leszel..


persze nem egyszerű túllépni 17 éven..ráadásul hűséges is voltál, tehát igencsak joggal érzed, hogy arculcsapott, megalázott, megtaposott, és szarban hagyott..


hogy mi a megoldás? kerülni mindenféle alkalmat, ami a vele való kapcsolatra emlékeztet..ez persze majdnem lehetetlen, de az idő neked dolgozik..


nagyobb összegben fogadnék, hogy előbb-utóbb kopogtat az ajtódon, mert visszajönne..na akkor hogy döntesz?

(mert nincs jobb nő, csak más..)

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - 81móni)
2018. júl. 15. 12:46

Hajjaj, akkor egy kamasz, egy kicsi... Nagyon nehéz lehet!

A nagyobb talán támogat Téged, de a kicsi nemigen érti.

Velük tartja az apa a kapcsolatot? Ha igen, akkor, gondolom, ezért is nehéz a költözés. De ha még a hitelt is fizeted a lakás után, nem is lenne miből lakhatást szerezni másutt.

A volt férjed nem törleszt? Vagy ennek fejében költözött ki?

9. 81móni (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. júl. 14. 23:00
5 és 16 éves
8. 438047860c (válaszként erre: 1. - 81móni)
2018. júl. 14. 22:50
Szia, ez nagyon nagyon nehéz lehet. Sógorod mit csinált, hogy vészeli át? 2 év nagyon hosszú idő, és ha kezelésre is jártál, ezek szerint nem használt... én a helyedben keresnék egy hatékonyabb terápiát, mert ide az kell!
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - 81móni)
2018. júl. 14. 22:48

Az okot sosem fogjuk megtudni, ez nyilvánvalóan ésszel nem követhető dolog.


De két év eltelt, engedd el ezt a gyűlöletet, mielőtt megbetegítene.


Mekkorák a gyerekeid?

6. 81móni (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. júl. 14. 22:43
Egyikunk sem tudja elfogadni feldolgozni ezt a helyzetet. Ezt nem is lehet. Lecserél egy húsz évesre azt mondom szebb jobb. De hogy lehet vkibe 17 ev után bele szeretni akit eddig eszre sem vettél???
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - 81móni)
2018. júl. 14. 21:39
A tesód mit szólt hozzá?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2018. júl. 14. 21:27

Te jó ég, ez nagyon durva.

Valahogy bárhogy, de elköltöznék qrva messzire. Biztos nem tudnám elviselni őket a közelemben.

Távolodnék már csak azért is, hogy ne tegyek kárt egyikbe sem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook