Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet eltüntetni a terhesség csíkjait? fórum

Hogyan lehet eltüntetni a terhesség csíkjait? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. aug. 28. 12:50
Én úgy tudom, hogy ami fehér, azt nem lehet eltüntetni...
2013. aug. 28. 12:48
Hasplasztikam volt,mert csunya mely lilak voltam es 2ev alatt javulni sem akartak....ugyhogy azon mar tul vagyok...A tobbi vekony fehereket szeretnem eltuntetni....
2013. aug. 28. 12:44
Egyéb iránt pedig hasplasztika:)
2013. aug. 28. 12:44

Utólag elég nehéz főleg ha vastag és mély, és attól is függ milyen a bőröd.

Érdemes már a terhesség alatt kenni, nem szabad spórolni rajta.

Én pl a Babé csik elleni krémjét használtam, 7ezer egy tubus, nekem 2 fogyott el a végéig de szinte nyoma sem maradt.

6. Annie1130 (válaszként erre: 4. - A2823a1fb4)
2013. aug. 28. 12:43
Mondom, hogy csak halványítani tudják, a szolárium is, a kezelések, és a kencék is csak mind külső dolgok, de amikor valami belülről van szétszakadva, azon semmi nem segít!Én már egy kisebb vagyont költöttem erre, hidd el, tudom, hogy miről beszélek!
2013. aug. 28. 12:40

Ma megy anyám a fiammal ilyen miatt a bőrgyógyra, csak neki a gyors növéstől szakadt meg a bőr egy jó tenyérnyi részen.

Megírom, hogy mit kapott. Egyébként azt mondták, hogy kb 1 év mire elhalványul.

2013. aug. 28. 12:37
Es hogyha eljarok valamilyan kezellesre ami eredmenyes,halvanyitsa es utanna szolariumozok akkor se tuntethetem el igy????
2013. aug. 28. 12:36
A legjobb rá a shea vaj, kakaóvaj. De ez is inkább megelőzésként, később meg tónusjavítás, hidratálás...
2013. aug. 28. 12:33
Nem akarlak elkeseríteni, de a striákat nem lehet eltüntetni, legfeljebb csak halványítani. A striák a bőr alatti kötőszövet szétszakadásából erednek, felületileg lehet őket kezelgetni millió módon, millió féle krémmel, amitől halványabbnak fognak látszani, mivel a bőr tónusát sikerül javítani...
2013. aug. 28. 12:26
Valaki mar tuntette el a terhesegi csikjait[striakat], mivel, hogyan?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook