Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezeljük a férfiak vadászösztönét? fórum

Hogyan kezeljük a férfiak vadászösztönét? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Jéghegy (válaszként erre: 9. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 10:48

:)

Ez igaz!

Hétvégén együtt voltam "vele", egyfolytában szeretgetett, puszilgatott!

Én meg egy nagyot sóhajtottam, hogy: "jajjj, most ez olyan jóóóó" Erre Ő: még!! Nem értettem! Mire Ő!!! Még ezt párszor elmondhatnád, annyir jó hallani:))

12. Shaikan (válaszként erre: 7. - Pancsika37)
2011. jan. 11. 10:48

Foelg ha nem kivanod annyira... ez erdekes.


Imadom a promat, kimondjuk, amit ki kell, imadjuk egymast, a szex tobb, mint fantasztikus, de valahogy en ennek ellenere nem kivanom olyan gyakran, mint az elejen. (10 honapja elunk egyutt). Igaz, akkoriban napi 2x5 perc, most heti 1-2 alkalom, de akkor oras...

2011. jan. 11. 10:44

Szeritem nagyon hatásos lehet, egy-egy elejtett mondat.. egy kis célzás! (kapcsolat elején) Mikor még nem biztos semmi, de célzol arra, hogy ami történik jó.

Ezzel felkelted a pasi érdeklődését, és fenn is tartod! :D


Ja, és az sem utolsó, ha nem egyből dőlsz az ágyába!:)

2011. jan. 11. 10:43

Nekem erre van egy jó kis idézetem, ami egy kedves kis filmből származik:


"Igaz, hogy a férfi a család feje, de a nő a nyak, és arra fordítja a fejet, amerre csak akarja..."


Ez nem taktika, nem játszma. És nyilván: ahogy miden nő, úgy minden férfi is más.

Vannak helyzetek azonban, amikor szükség van egy kis irányításra... Nekik is, de nekünk is!!!


Ki kell tapasztalni, hogy ki mennyire igényli és viseli el ezt, és az alapján cselekedni. Persze itt nem tettlegességről beszélek, sokkal inkább kommunikációs képességekkel történő "helyzetmegoldásokról". :-)


Én néha bevetem. :-)

9. orsolya33 (válaszként erre: 8. - Orsolya33)
2011. jan. 11. 10:42
És ha sokat van dicsérve egy pasi!!!!! Akkor százszor meg tudja hálálni,legalább is az én párom ilyen.Persze vannak kivételek,valakit kemény taktikával se bújtatsz ki a csajozós bőréből. Ehhez az ideális ember kell,akivel tényleg úgy érzi az ember,hogy a nagy Ő.
8. orsolya33 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 11. 10:38
Szerintem,én legalább is amivel életben tartom a vadász ösztönt, hogy nem adom fel teljesen az addigi életemet. Megmaradnak a barátaim,akikkel találkozok,megtartom a véleményem,nem pedig mindent helyeslek,amit Ő helyesnek tart (persze,hacsak nem egy a véleményünk). Szóval önmagam maradok,persze az elején mindenki a maximumot hozza ki magából.Természetesen megvárni azt,hogy Ő mondja ki először,hogy szeret,annyit mutatni ki neki,mint amennyit Ő is,mert egy nő mindig többet vár egy kapcsolattól,mint egy férfi,és ez az,amit nekünk titkolni kell,mert ettől ijednek meg és menekülnek.Ez csak az eleje,ha minden stimmel,szeretik egymást és egy jó ideje elvannak együtt,akkor sem kell feladni a régi életet,de akkor már éreztetni kell a pasival,hogy Ő mennyire tökély,még ha nem is így van. A pozitív dolgait mindig fel kell hozni. Ugyanis van egy mondás,ha sokat mondják,hogy hülye vagy,a végén elhiszed és az is leszel. Szerintem fordítva is így van.
2011. jan. 11. 10:34

szia nagyon tetszik a téma. Én a kapcsolat elején nem mutatom ki mit érzek, csak ha a másik fél kimutatja akkor. Párommal nagyon jól megvagyunk, mindent megbeszélünk egymással ha valamilyen probléma merülne fel.

Hát hogy hogyan legyünk titokzatosak arra én is keresek pár tippet. Nehéz ügy ez. Főleg ha nem kívánod annyira a szexet.

2011. jan. 11. 10:34
Hogyan kezeljük a férfiak vadászösztönét, és a nőkét azt is miképpen? Ezek lehetséges, hogy csupán kalandot keresnek és azt teljes mértékben ki akarják élvezni. Saját dolgaikért mindkét nem felelős és tanuljon meg ezzel bánni. Üdv.Ágnes
5. 04e95f637a (válaszként erre: 3. - 859d58d4d8)
2011. jan. 11. 10:34

Ennyi :))

Nekem sem megy a színpadosdi(ezért nincs senkim)

4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2011. jan. 11. 10:33

Ezt én is így gondolom.

A kérdés onnan jött, hogy van valaki az életemben, akinek megmondtam, hogy nagyon jól érzem magam vele, hogy rég volt ilyen jól!


A tesóm, aki férfi, azt mondta, hogy én nem vagyok normális.

Ne adjam ki magam, mert a pasi sitty-sutty kiismer, aztán megyek a levesbe.

Jöjjön rá magától arra, amit én érzek, ne rágjam a szájába!

2011. jan. 11. 10:32
Önmagamat adom, nem taktikázgatom! Vagy tetszem úgy ahogy vagyok, vagy mehet!:-)
2011. jan. 11. 10:31
Nem vagyok híve az ilyen játszmáknak. Az a legcélravezetőbb,ha önmagunkat adjuk mindig, minden körülmények között.
2011. jan. 11. 10:28

Sokszor olvasom, hogy ezt(=vadászösztönt) fenn kell tartani, hogy így leszünk számukra érdekesek, izgalmasak.

Hogy legyünk titokzatosak!

Hogy játszunk „húzd meg, ereszd meg”!


Ti ezt csináljátok?

Vagy mindent kimondotok, amit gondoltok?

Titkoljátok az érdeklődést, az érzéseket v. kimutatjátok?

A férfi tudtára adjátok, ha jól érzitek vele magatokat?


A kapcsolat elején, hogy viselkedtek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook