Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerhetném meg? fórum

Hogyan ismerhetném meg? (beszélgetős fórum)


1 2
21. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:26
Jó a segged. Kő kóla? ;)
2012. nov. 9. 15:25

"Szia!

Regebben sokszor lattalak, de meg soha nem beszeltunk, igy nem is merlek ismerosnek jelolni, de meglattam a fb oldalad, es hirtelen egy hatalmas forgoszel tamadt a szobaban, a monitor kivilagosult, es egy hang a felhok folott dormogo hangon leorditott nekem, hogy 'Irj ennek a ferfinek, kulonben 7 ev szerencsetlenseg fog erni a szerelemben'... Mivel mar tobb korlevelet nem kuldtem tovabb, most nem kockaztathatok! Teljesitem a dormogo hang akaratat -orommel.. ;)"

19. Veggies (válaszként erre: 16. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 15:25

Ebben én is egészen biztos vagyok! :)

Talán rosszul is fogalmaztam... Nem úgy értettem, hogy szimplán vicces. Hanem ahogy most te is leírtad. Legyen odaírva hogy mit akar, ez rendben. Csak szerintem ne ilyen snassz módon, hogy láttalak a buszon, bejössz, kávézunk?

Vagy nem tudom...

18. bd55e3f068 (válaszként erre: 14. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:25
Attól még, hogy könnyűvérűnek nézi valaki a másikat, nem válik az illető azzá :/
17. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:25

4 -et küldtem emlékeim szerint,abból ezzel az egyel taliztam...és úgy alakult,ahogy el volt tervezve..

Volt olyan aki messze-messze lakott tőlem,gondolom emiatt sem értette h mtit akarok..


De amúgy neten ismerkedtem.Sok pasival találkoztam...de végül OTT meg is találtam páromat.:P:D

16. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:22

Szerintem meg elég egyértelmű, hogy valamit még kell mellé írni. Én olyan levélre, ami csak egy csomó "vicces" dolog, és nincs benne, hogy mégis mit akar, valószínűleg nem is válaszolnék. Nem szeretem azokat az embereket, akiknek folyton szófosásuk van, de nem bírják kibökni, hogy mit akarnak.


Egy a biztos, mi nem vesznénk össze pasin, annyira mások vagyunk :D

15. Veggies (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2012. nov. 9. 15:20

Ez tök jó! Nagyon vagány vagy!

És mik az arányok? Hány ilyen levelet kell elküldeni, hogy egy horogra akadjon?

14. Veggies (válaszként erre: 8. - Simple)
2012. nov. 9. 15:19
Jójó... végülis igazad van. Lehet, hogy ha ilyen levelet kapnék, akkor megnézném a csaj képeit, és ha tetszik, akkor becibálnám az ágyamba egy éjszakára... viszont ha látok is benne valamit -mondjuk hogy van humora-, akkor esetleg érdekelne emberileg is. De végülis mindegy hogyan szedi fel!
2012. nov. 9. 15:19

Nekem is volt ilyen , h megtetszett valaki és bejelöltem.Akkor megnézegettem a képeit,adatlapját és ha nem volt bnője akkor megírtam neki az igazat.


Hogy nagyon szimpaikusnak találtam bla bla...remélem h nem gáz , h ismerősnek jelöltem.

Aztán ha közös a szimpátia akkor úgysem hagyja ennyiben,ha pedig igen....akkor valószínűleg nem érdekled.


Én találkoztam is így egy sráccal....:D

12. Veggies (válaszként erre: 10. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 15:18

Jó, igazad van. De én mondjuk szivesebben válaszolnék egy vidám levélre, mint arra, hogy szevasz, láttalak a buszon...

Az halál uncsi szöveg szerintem. ;)

11. Veggies (válaszként erre: 9. - Megi04)
2012. nov. 9. 15:17
Hehehhe.. ez jó! :))
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:17
Persze, mert ha valami vicceset ír, akkor nem full ugyanazt akarja...
2012. nov. 9. 15:17
Én azt írnám:"Nézd,én egy közönséges net betyár vagyok....":)
8. simple (válaszként erre: 7. - Veggies)
2012. nov. 9. 15:16
Ez miért letámadás, nyomulás? Ebben benne van, hogy tetszik neki, azt szeretik tudni. Miért gondolná, hogy könnyen kapható? Nem is értem.
7. Veggies (válaszként erre: 5. - Simple)
2012. nov. 9. 15:14

Ááá, szerintem ne támadd így le...

Nekem nem jönne be egy nyomulós lány..

Az a baj, hogy így azt fogja gondolni a pasi, hogy egy könnyen kapható nyomulós kis nőcske vagy, és így is fog hozzáállni.

Inkább írjál neki valami vicceset!

2012. nov. 9. 15:13
Bökd meg :)
5. simple (válaszként erre: 1. - Dézilove)
2012. nov. 9. 15:11
Írd neki, hogy te ki vagy, és hol láttad őt. Hogy reméled nem baj hogy írtál, de mostanában nem látod, és szívesen találkoznál vele, ha ő is veled.
4. Veggies (válaszként erre: 1. - Dézilove)
2012. nov. 9. 15:10

Szerintem ezt írd:

"Szia!

Jól figyelj, mert egyszer mondom el!

Te vagy a férfi, tehát kérdezd meg gyorsan, hogy ki vagyok és mit akarok!!"

;)

3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Dézilove)
2012. nov. 9. 15:02
Írd neki azt,hogy:"nem tudom,mit is írjak neked.(:D ) kíváncsi vagyok rád,szívesen váltanék veled néhány levelet".
2. Frontember (válaszként erre: 1. - Dézilove)
2012. nov. 9. 15:01

Szia!

Már én is régóta kerestelek...

2012. nov. 9. 15:00
láttam egy srácot és nagyon megtetszett.Mostanába nem futok össze vele,viszont megtaláltam egy közöségi portálon.Soha egy szót se váltottunk,nem tudom,hogy mit is írjak neki
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook