Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? fórum

Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? (beszélgetős fórum)


61. andi6020 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:39

Mindkettő meg van csinálva. Cecília főleg.

Ehhez mondjuk pénz kell, az kétségtelen.

[link]

60. csemár (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:29

Ez a bizonyos barátnőm, akiről írtam, soha nem sminkelt. (Néha-néha egy kis ajakfény, persze, azért adta magát...)


Az a legrosszabb, ha "mindenáron" meg akarsz változni.

59. csemár (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:26

Kedves Ismeretlen!

Szívesen segítenék, de nem tudok.

A hozzászólás, amelyre reagáltam, független a te gondjaidtól.

Arról van szó ugyanis, hogy van egy barátnőm, aki az érzelmi életét illetően sokkalta sikeresebb, mint én, holott kettőnk közül én vagyok a "mutatósabb". (Azaz voltam :-), mert az évek azért megtették a magukét...)

A legjobb barátnők vagyunk mind a mai napig, s ebben nagy szerepe van abbak, hogy egy pillanatig sem irigykedtünk egymás sikereire.


Ha a helyedben lennék, akkor (talán) megpróbálnék odafigyelni arra, hogy sikerélményeket gyűjtsek - ha nem a szépségemmel, hát akkor valami más módon.

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Csemár)
2023. aug. 30. 11:21
Nem tudom, mit jelent, hogy fejlődjek, változzak. Mennyire? Hogy ne is én legyek már? De sminkelve sem látom magam szépnek. Szerintem még inkább kihozza a nemszépségemet a smink.
57. libikóka (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:20

Hát kevés ember van,,,magamat is beleértve ,,aki úgymond kész van és nincs mit csiszolni.

Max elégedett azzal ahogy van.A többi már a körülötte levők dolga.

56. csemár (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:16
Tessék?
2023. aug. 30. 11:13

Hmm. Azért vagy kétségbe esve, mert nem vagy szép? Ez a legrosszabb dolog, amit tehetsz, hogy kétségbe esel. Ez kihat rád, az egész személyiségedre. Nem jó felfogás. Vannak dolgok, amik genetikailag vannak kódolva, és csak csiszolgatni tudod. Mint a gyémántot.


Egyébként is a szépség szubjektív. Lehet, hogy más téged szépnek lát.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Csemár)
2023. aug. 30. 11:06
Nem tudom, személyiségben hova fejlődhetnék, vagy mit.
53. csemár (válaszként erre: 51. - Libikóka)
2023. aug. 30. 11:01
Akár én is írhattam volna... :-)
52. csikil4ny (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 10:59

Nem tudom, hogy van-e párjuk, vagy kihasználják őket. Amennyiben felkínálkozik egy nő, s nem rémisztő, petsze, hogy elfogadják a szolgáltatását.


Amikor rágörcsölsz a párkeresésre, nem találsz, lazán veszed, elvagy, elég ha rámosolyogsz valakire, s már próbálkozik. Én sem vagyok szép, túlsúlyom is van, de saját tapasztalatot írok. Az már más kérdés, hogy milyen típust vonzunk és milyen kell nekünk...

51. libikóka (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 10:54

Mindenre van példa.Ronda pasi ,szép nővel.

Szép nő ,csúnya pasival.

Okos, butával.

Nyomulós ,csendessel.

Sorolhatnánk még.


Még középiskolában volt egy barátnőm,,szebb voltam,,sokkal.(tudom ez hogy hangzik😯 de így volt)

Nem csináltunk pasiversenyt,,mégis ragadtak rá.

Sokkal nyitottabb volt,, felszabadult,állítom meg sem fordult a fejében hogy valami hátránya lehet.

50. 3066f49f9a (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 10:48
Igen, papucs.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Csikil4ny)
2023. aug. 30. 10:42
Viszont sokszor meg azt látom, hogy a nyomulós nőknek van párjuk.
48. csikil4ny (válaszként erre: 27. - Betsy78)
2023. aug. 30. 10:36

Persze. A pasik is annyit érzékelnek, hogy egy nő görcsösen akarja őket, s menekülnek. Meg kell hagyni a lehetőség illúzióját hogy ők cserkészik be a nőt, ők győznek.


Az a nő, aki boldog a saját életében, el tudja foglalni magát egyedül, akár barátnőkkel is, az tetszik a pasiknak attól függetlenül, hogy éppen hány kiló, vagy nem szép az arca.

2023. aug. 30. 10:24
Az én lapát melleim, kötény hasammal , striákkal megint meghintve és egy kis rossz természettel leöntve:)🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
46. tumbo2 (válaszként erre: 30. - Malyva2)
2023. aug. 30. 10:05
igazad lehet.az anyámat sem simogatta,dédelgette az anyja,igaz Pestre kellett mennie cselédnek.én meg állítólag nem igényeltem.mondja az,aki a viharban,villámlásban otthagyja a 3 gyerekét.hogy szórakozni menjen.én voltam a legidősebb,6 éves.
45. PöttyösPanka (válaszként erre: 43. - Malyva2)
2023. aug. 30. 10:04
Pl. pszichoterápia.
44. tumbo2 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. aug. 30. 09:56
világ életemben irigy voltam a húgomra.ő a falu szépe,hát én meg ugye.de állítom,hogy az én sorsom jobban alakult,ő otthon ragadt,állítólag mindenki cselédje lett.én menekültem,de neki kényelmesebb volt a készre hazamenni,rezsit sem fizetni.most meg két öregasszony.önbizalmam aztán végképp nem volt.a szüleim csúfoltak,hogy sovány vagyok,a lábam,mint a piszkafa.mondjuk azóta sem vastagodott,de lényeg,hogy leér a földig.
43. malyva2 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2023. aug. 30. 09:55
Mondanál rá példákat?
42. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Malyva2)
2023. aug. 30. 09:47
Gazdagok, de nem szépek. Ennyi smink alatt bárki eléri az ő szintjüket. De ott van Tyra Banks is. Rettenetesen ronda az a nő. Mégis modell. Amikor nagyon sok smink van rajta, egész elmegy a kinézete.
41. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - Malyva2)
2023. aug. 30. 09:44
Ebben teljesen igazad van. De szerencsére azóta felnőttünk, így már a saját kezünkben van a dolog. Tudom, hogy felnőttként ezerszer nehezebb megszerezni azt az önbizalmat, amit gyerekként kellett volna, de nem lehetetlen.
40. globus (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 09:43
Esetükben tényleg igaz, hogy mennyit számít a ruházat, smink,profi fotós. Megnézném reggel, mikor táskás szemmel, kócosan felkel, vagy mackónadrágban lépcsőt sikál 😀
39. malyva2 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 09:34
Gazdagok és szépek! elég jó párosítás, hidd el.
38. malyva2 (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. aug. 30. 09:34
Jaj már hogy ne számítana a pénz! Es szerintem nem rondák. Sok ember boldogan lenne olyan "ronda"...
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Channa*)
2023. aug. 30. 09:22
Úgy értem, gazdag emberek, ezért törleszkednek hozzájuk más emberek is. Jómódú családba is születtek mindketten, ha jól tudom.
36. libikóka (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 09:18

Most már igen,,de nem úgy kezdték.A fejük akkor is ugyanaz volt.

Nem voltak csúnyák,,gondolom te sem vagy.

35. Channa* (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 09:14
Nem, nem számít. Ettől még rondák.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Channa*)
2023. aug. 30. 09:11
Cecília és Réka gazdagok, ez is számít.
2023. aug. 30. 09:05

Nem vagy szép? Ezt honnan veszed?

Van aki szerint szép valaki, és ugyan ez a valaki ronda mások szerint. Az emberek ízlése különböző.


Megemlíteném Rogán Cecilíát, aki egy nagyon ronda nő, és most úgy beszélnek róla, mintha gyönyörű lenne. Az a nő egyszerűen ronda, semmi szép nincs rajta, mégis mindenki, mint szép nőt emlegeti. Vagy mondhattam volna Rubint Rékát, aki szintén nem szép, sőt! és még is őt is szép nőként emlegeti.


Nem is tudom, hogy manapság ki számít szépnek, mert ha bárkit jobban megnézünk, akkor az max. a sminknek köszönheti, hogy valahogy kinéz, anélkül viszont ronda lenne.


Ha azt akarod, hogy így legyél szép, akkor előtted van, hogyan kell csinálni. Jó vastag smink, némi plasztika, műhaj, műszempilla, műköröm, drága ruhák.


De nyugodtan elhiheted, hogy ha a pasik meglátnak majd strandolás után, akkor kiábrándulnak belőled. A legtöbb nem kirakatbabát akar, aki csak úgy néz ki valahogy, ha megára tesz mindent.


És igen is, inkább igaza van Főnixnek és másoknak, akik azt mondták, hogy a stílusod a legfontosabb. És senki nem arra gondolt, hogy öltözékben legyen stílusod, hanem a jellemedre, ami nem a sarokba elücsörgök csöndben, vagy a harsány ribis, vagy a leiszom magam a sárga földig és az sem, ha karótnyelt gyönyörű dámaként vonulgat valaki az emberek között.


Nem kell mindent tudnod a fociról és az F1-ről sem, nem ezt várják el a pasik, hanem azt, hogy a műszempillán kívül más témád is legyen. Arra vágynak, hogy jól érezzék magukat veled akár napokon át is, ne legyél sárkány, ne legyél hisztis, ne legyél néma, de túl harsány se. Olyan legyél, akivel simán meg tudnak jelenni a barátaik köreiben is és esetleg bárhol.


Én nem tudok tanácsokat adni, hogy változtass, de azt látom, hogy sokaknak nem a külsejük miatt nincs pasija, inkább a jellemük a probléma. Idén nyáron 2 közeli ismerősünk esküvöjén voltunk, ahol a menyasszonyok nem sima xl-s ruhában voltak, hanem inkább 2-3XL-ben, de ettől függetlenül bájosak, mert okos mind a kettő, viccesek (nem trágár, nem kétértelmű viccekkel), és mindentől függetlenül nincs bennük szorongás, hanem úgy viselkednek, mintha ők lennének a világ legszebb női. És ezt érzi rajtuk mindenki. Ez a legfontosabb.


A humor nagyon fontos. A legfontosabb, hogy értsd! Nem kell tudnod vicceket mesélni, de értsd, amikor egy pasi viccel, ne sértődj meg rajta és ne lássa rajtad, hogy percek alatt sem esett le a poén.


Társaságban nem kell törtetőnek lenned, de azért a háttérbe se vonulj, ne hagy, hogy mások csillogjanak és te elhomályosulj mellettük.

Simán kezdj beszélgetést társaságba, és ne várd, hogy a pasi elkérje a számod. Manapság már simán rákérdezhetsz, hogy bejelölsz majd FB-n? Megcsörgesselek, hogy tudd a számomat? Vagy simán mondhatod, hogy most mennem kell, majd rád írok Massengeren. Nincs ebben semmi. Ez még nem nyomulás, de látja, hogy van benned valami.


Visszatérve a szépségre: az ismerőseim között is vannak nők és pasik is, akikről mindenki úgy beszél, mintha gyönyörű lenne, én meg sokszor azt gondolom, hogy nálam ez már kimeríti a ronda kategóriát, hiába a smink, a műhaj és műszempilla.


Neked kell eldönteni, hogy mi nem esik nehezedre. A legtöbb pasi egy műnőre csak annyit mond: hogy néz ez ki!?

De ha egy nem a legszebb, de stílusos nőt látnak, akkor bizony azért fordulnak meg utána, mert ezt észre vették, nem a szépsége miatt.


Sok sikert!

2023. aug. 30. 09:04
Nem tudom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook