Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? fórum

Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 31. 12:28

Kisugárzás, kommunikáció.


Nem párkapcsolatos példa, de a gyökere ugyanaz. Fiatal lány, nagyon nyitott, szeretne sok barátot, de valamiért őt nem választják. Eljut véletlenül csoportos pszichodrámára, és a következő évben sok új barátot szerez.


Nálad is ilyesmi kéne. Valami csoportos foglalkozás, terápia, ami felszabadír, ami megtanít jól kommunikálni.


Amúgy persze, hogy nem látod, mi a baj Veled, mivel nincs meg a tudásod hozzá. Ezért kell külső segítség.

90. tumbo2 (válaszként erre: 82. - Channa*)
2023. aug. 31. 12:05
mikor én is megláttam magam kisminkelve,jáj.le is mostam.
89. tumbo2 (válaszként erre: 87. - Temmp)
2023. aug. 31. 12:03
az én szám mindig vékony volt.fiatal koromban szép is volt,de már csak egy egy vékony vonal.a lányomé viszont szép,telt.
2023. aug. 31. 11:23
Az ápoltság már fél szépség. Amúgy meg a szépség relatív, mindeninek más. Nem hiszem el, hogy senkinek sem tetszel.
87. temmp (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 11:15

Channa* felső ajka vékony.


Egy vastagabb szájforma minden, csak nem maszkulin, mások százezreket költenek töltésre, hogy vastagabb legyen, mert az nőies.

Szerintem nincs veled semmi baj, legalábbis a külsőddel.

86. temmp (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 11:13

Ez még jobb is lehet, mint egy szimpla randi.

Ott történnek dolgok, amiket meg lehet beszélni, amikből élmények és emlékek születnek majd, lesznek vicces helyzetek amikor jókat lehet együtt nevetni. Ha megálltok és nem tudom fel kell mászni valamire nyújthatod neki a kezed, vagy ő neked, hogy segítsen. Lehet tét nélkül jól érezni magad. A "direktbe randi" meg lehet így túl feszült lenne.

A lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben és hagd, hogy ez látszódjon is, ha azt látja rajtad, hogy jól vagy, úgy igazán jól vagy, az nagyon vonzó tud lenni.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Temmp)
2023. aug. 31. 11:09

A szám nem vékony, szerintem túl vastag is. Na, mindegy. Alapvetően a vonásaim nem szépek, nincs babaarcom, finoman azt mondhatni, karakteres, maszkulin arcom van.

Ezt dobta a gép.

84. Haver80 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 11:02
Egy pici több önbizalom kellene neked, lehet részéről ez egy bújtatott randi, menj el, mozogni fogsz legalább egy picit, meg ismeritek egymást, és legközelebb már lehet rendes randi lesz.
83. temmp (válaszként erre: 82. - Channa*)
2023. aug. 31. 10:37

Egy kis színezett szájfény a vékony ajkaknak is jót tesz.


Évekig így voltam vele én is, ami egész szép, azt minek hangsúlyozni, ami meg nem szép azt meg minek kiemelni. Túl sok szép nem volt.


Aztán valahogy jött. Voltam sminktanácsadáson is egy baránőmmel. Tűsarok és hosszú haj megint, mint 25 éve.

Nem lettem szebb se fiatalabb, csak valahogy elhittem, hogy én is érek annyit, mint a többi.

És működik. Lett önbizalmam. Hetente egyszer biztosan megszólít valaki. A munkahelyemen, még ha 5-8 méterre vagyok is az ajótól megvárnak a pasik, hogy odaérjek, addig tartják. Ha becsukódott mire észrevettek, újra kinyitják.

82. Channa* (válaszként erre: 80. - Temmp)
2023. aug. 31. 10:25

Hát nem tudom...

Én sokkal rondább vagyok sminkkel.

Max. a szememet húzom ki egy kicsit szemceruzával, azt is nagyon halványan.


A számat sosem rúzsozom, mert pici a szám és keskeny a felső része.


Alapozót sosem tennék magamra, stb,

81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Channa*)
2023. aug. 31. 10:00
Igen, tudok és szeretek biciklizni. Jobb lett volna egy szimpla randi, de ez is jobb, mint a semmi.
80. temmp (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 09:56

A smink jót tesz hidd el, akkor is, ha úgy érzed,csak kiemeled vele ami nem szép.

A pasik összképet látnak, nem azt, hogy jajj ott egy szeplő, emitt egy ránc. A szemed ha kihúzod szépen, hosszabbítod a szempillád, akkor nagyobbnak, nyíltabbnak tűnik, ha pirosabb a szád, akkor egészségesebbnek tűnsz. Ez csak pár apróság, lehet még sorolni, de a férfiak agya veszi a jeleket.

Ha belegondolsz a háborúban, amikor az élete múlott sok nőnek azon, hogy tudott-e szexért krumplit szerezni, hogy ne haljon éhen, akkor pl. pár csepp vérrel igyekeztek pirosítani az ajkaikat, hogy egészségesebbnek tűnjenek, mert az vonzó.


Az a baj, hogy 0 önbizalmad van. És mivel nincs pozitív megerősítésed 0 is marad. Az önbizalom meg tapasztalatból táplálkozik. Ördögi kör. Ebből kellene kitörni. Az önbizalom szexi. Az, hogy repülsz, mosolyog a szemed, jól vagy, hogy van tartásod testileg és lelkileg is, hogy huncut vagy és játékos, kicsit kacér kicsit szűz lány, nem rohansz át a téren, nem bújsz a telefonod mögé. És mindegy lesz, hogy nagy a segged lapos a mellkasod, konnektor az orrod.

79. Channa* (válaszként erre: 76. - Ba5dd41df3)
2023. aug. 31. 08:28

A Dunának? Azt, hogy csinálod?

Kerékpározni mi, Vác-Budapest között szoktunk.

78. Channa* (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 08:27

Na! Ennyi. Menj velük!

Ne arra gondolj, hogy randi e, hanem arra, hogy találkoztok és ismerkedtek, és majd alakulnak a dolgok.


Tudsz bicajozni? Van bicajod? Tök jó hely egy kerékpártúrára.


Érezd jól magad!

77. 6b4c154f13 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 23:30
Nem tudom, nekem nincsenek ilyen jellegű gondolataim... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Sajnos nem tudok segíteni.
76. ba5dd41df3 (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 23:26
Az jó messze van! Én a Dunának szoktam menni!
75. vigyefene (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 22:57

"tartsak velük".

Igen. Ez most randi. Tartsd észbe, mert fontos.

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Ágio8405)
2023. aug. 30. 22:54

írtam neki.

Örült, azt mondta hétvégén a Tisza-tóra mennek biciklitúrára és fürödni barátaival és tartsak velük.

Ez most randi vagy mi? De legalább nem rázott le.

73. Ágio8405 (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 16:51
Vesziteni valód nincs. Csak próbáld ne szívedre venni ha mégsem úgy sül el.
72. libikóka (válaszként erre: 68. - Tumbo2)
2023. aug. 30. 14:29
Hát igen ,,kinek mi van ,azzal főz:)
2023. aug. 30. 14:05
Az nem baj.
2023. aug. 30. 13:08
Le fog döbbenni.
2023. aug. 30. 13:03
Írj rá.
68. tumbo2 (válaszként erre: 51. - Libikóka)
2023. aug. 30. 12:50
nekem is volt,pisiltek utána a pasik,ahogy szegény Forrest mondaná.kifejezetten csúnya volt,viszont humoros,szórakoztató.
2023. aug. 30. 12:26
Tetszett volna ez a fiú.
2023. aug. 30. 12:03
Akkor ez már rég nem arról szól, hogy valójában szép vagy-e. Hanem arról, hogy csorbult az önképed. Ráadásul erre fogod a pártalálási sikertelenségedet is. Legelőször az önértékelésedet tedd rendbe.
65. Ágio8405 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 12:02
Az a baj hogy valoszinüleg olyan önbizalomhiányod van hogy azért nem sikerül senkivel semmi. Ez sajnos sugárzik belőled. Amíg Magdát ne fogadod el és nem szereted más hogy tudna? Először dolgozz magadon. Sérelmek, traumák feldolgozása stb. Sok nem szép ember van mégis van párjuk mert elfogadják magukat, de legalábbis nem úgy állnak hozzá hogy tuti senkinek nem kellek ugysem mert csúnya vagyoky
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Ágio8405)
2023. aug. 30. 11:53
Igen, de akkor sem tetszettem magamnak.
63. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 11:51
Probáltad már hogy egy hozzáértő szó keljen ki? Kizárt hogy rosszabb legyél sminkkel.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Andi6020)
2023. aug. 30. 11:41
Szerintem sem Cecil, sem Réka nem szép most sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook