Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? fórum

Hogyan fogadjam el, hogy nem vagyok szép? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2023. aug. 30. 09:03
Mindenki szép valahol és valamiben.
30. malyva2 (válaszként erre: 29. - PöttyösPanka)
2023. aug. 30. 08:49
Szerintem is vannak ilyenek. Csak szerintem ez gyerekkorban kezdődik. Az ilyen emberek megkaptak valami olyan erős elfogadást, szeretet gyerekkorban, amit legtöbben nem. Látszólag lehet vki jó szülő, akár szeretheti is a gyerekét, fontos is mondjuk neki a gyereke, de lehet, hogy egyszerűen lelkileg fejletlen ahhoz, hogy kellő figyelmet, érdeklődést stb. adjon a gyerekének.
2023. aug. 30. 08:42
Nekem az a tapasztalatom, hogy a kisugárzás sokkal többet számít, mint a külső. Vannak csúnyácska arcú ismerőseim, akiknek sosem volt gond a pártalálás, mert magabiztosak, életvidámak, önazonosak.
2023. aug. 30. 07:31
Törődj bele!
27. Betsy78 (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
2023. aug. 30. 07:07
Nem mondtam hogy ne próbálja meg. De azt érzem hogy pont a túlzott akarás sül el neki visszafelé. És ezzel a sminkelős-fodrászos stb dologgal pont erre tesz rá egy lapáttal. A másik, hogy ha szerepet játszol és úgy lesz kapcsolatod, egész életedben játszani fogod? Én nem görcsöltem rá hogy tetsszek, vagy hogy legyen pasim, és szerintem pont ez fogta Őt meg.
26. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Betsy78)
2023. aug. 30. 06:37
Van ilyen is, de látod nincs mindenkinek ilyen szerencséje. Szerintem mindenképp jó tanácsokat adott amiket érdemes megpróbálni, hátha segít. Az hogy neked így is sikerült neki nem segítség, mert neki meg nem sikerül.
25. Betsy78 (válaszként erre: 24. - Malyva2)
2023. aug. 30. 06:25
Jót nevettem. Nem sminkelek, a hajam lófarokba kötve, cuccaim nem márkásak. Többnyire farmer-póló-sportcipő szettben járok. Kényelmes. Parfümöt sem használok, csak deo-t. Nem értek sem a focihoz, sem a F1-hez. Nem mondok szexvicceket. 28 éve együtt vagyok a férjemmel, és nagyon szeretjük egymást. Gimis korunkban jöttünk össze, ő volt a "menő srác" a suliban, én egy szürke egér. És nem vagyok szép, akkor sem voltam. Mondjuk a kérdező nem tisztázta hogy kapcsolatot szeretne, vagy kalandokat. utóbbit lehet fogni biztos, ha látják hogy így vergődik, ergo könnyű préda...
2023. aug. 30. 05:53

Azta. Hát nekem egyik hozzászólás sem tetszett, szerintem ezek nem igazi tanácsok. (Persze van, akinek az enyém nem fog tetszeni.)

Fórumindító, szerintem igazad van! Igen úgy gondolom maximálisan, hogy a szép nők kellenek, ők jönnek be a férfiaknak. Ez van. Sőt. Még a ronda, béna pasik nyála is a szép nők után csorog. És a tapasztalatlan, ügyetlen, lúzer pasik is - modjuk ki - rohadt magasra teszik a lécet, és nem kell nekik a szerényebb kinézetű lány.

Viszont szerintem természetesen van megoldás. Számodra is.

Én azt tanácsolom: hitesd el velük, hogy szép vagy. És egy idő után (évek), te is félig el fogod hinni. És ez jó.

Dobd ki a szereped.

Zoltán Erikának van egy dala (nyilván nem ismered, mert fiatal korosztály vagy), a Remetelány, amiben szó szerint ez van, hogy "kidobtam a szerepem" Persze könnyű mondani. Apró változtatásokat eszközölj Tedd meg. Pl. menj el fodraszhoz (ne béna fodrászhoz). Nem kell hajat festeni. Csak vágass egy kellemes frizurát, de minél hosszabbra hagyd meg. Növeszd.

Aztán használj sminket. Mindenképp. Az csodát tesz! Tapastald ki, hogy neked mi áll jól (ne másokra hallgass). Pl. szempillaspirál kötelező, vmi kellemes barnás alapozó, hogy ne legyél sápadt. (plussz arcpirosító, szemfesték, enyhe rúzs)

A fenti kettőtől máris szebb leszel.

Fújj parfümöt. Olyat, amit érezni is lehet. Ettől magabiztosabb leszel.

Aztán itt van a ruha kérdés. Ez már egyben anyagi kérdés is. Kell rá pénz (magyarul). Hidd el, hogy olyan bendzsa szabása tud lenni ezeknek a fast fashion ruháknak, hogy a ruhával van a baj, nem az ember alakjával.

Próbálj az arcodhoz illő színt vlasztani. Pl. ha világos színű a bőröd, jól áll pl kék stb., de ne sápasztó bézst válaszd.

Mindenképp hitesd el, hogy szép vagy.

Szerintem adj hálát, hogy a súlyoddal nem kell vesződni. Mert az sokkal több időbe telne, mint feldobni egy sminket.

És felejtsd el ezeket a tanácsokat, hogy légy önmagad, meg hogy ne ásd bele magad a fociba, csakhogy hozzá tudj szólni a témához. Szerintem ezeket tartsd meg, te fogod jobban érezni magad, hogy képben vagy a témában.

Szerintem azt is feletjsd el, hogy jaj akkor nem ő volt az igazi, hogy ha csak úgy hagyott elmenni.... Hát nem is az igazit keresed. Nem minden pillanatban. Különben is. Egyrészt nem csak az "igazinak" akar tetszeni az ember (hanem kábé mindenkinek), másrészt mi az, hogy igazi, ki mondja meg, hogy iksz ipszilon az igazi..

Szóval igenis jó lett volna - ha már egész éjszaka lefoglalt téged a srác azzal, hogy veled beszélgetett -, hogy ha nem dob a végén, mint forró krumplit. Ettől úgy érezheted (joggal), hogy nem jött össze neki jobb csajjal a beszélgetés, ezért rád akaszkodott, hogy ne legyen égő neki egyedül üldögélni.

Hagyatkozz a saját igényeidre. Derítsd ki már korábban, hogy van e értelme egy ilyen csávóval beszélgetni. Például nevess sokat. És figyeld a reakcióját. Nevet e ő is? Vagy csak les? Bedobhatsz kétértelmű viccelődést, és figyelni, vevő e rá. Ha látszik, hogy nem, akkor ne akarjad túlságosan folytatni vele a kommunikációt.

Gyakorolj minél többet, minél több pasival (beszélgetésre gondolok).

Írd majd meg, van e fejlődés.

23. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 04:16
Közben el kellett mennem, férfiként mondom.
22. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 02:31

Ha akartad volna, akkor ráakaszkodtál volna.

Mikor én akartam valamit elvettem. Nem kell szégyenlősködni!

Azt fogod csak megbánni, amit nem tettél meg!

2023. aug. 30. 01:57
Ne görcsölj rá ennyire. Szerintem ez ijeszti el a fiúkat, nem az arcod. Kihalt volna az emberiség ha csak a szép nők kellenének a pasiknak.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2023. aug. 30. 01:48
Lehet. De nem akaszkodtam rá. Nem én mondtam, hogy, na maradj, ezt még elmesélem. Ő is partnernek tűnt. De sajnos, legtöbbször nem érdeklődnek utánam.
19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 01:31
Többet láttál a dologba, előfordul.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Főnix3)
2023. aug. 30. 01:22
Mert kedves, helyes fiúnak tűnt. Szóba állt velem, nem koptatott le egyből, ami sokszor előfordul, értelmes is volt. Kellemes volt. Nem tűnt úgy, hogy egy önmagától elszállt bájgúnár, aki az éjszaka legszebb nőjét várja, mert az jár neki. Azt hittem, akar valamit.
17. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 01:21

Nos, adj hálát neki!

Nézd így! Miért beszélgettél vele annyit?

Ne megfelelni akarj! Ne érd be kevesebbel, ami jár! Ha eljön az igazi, nem lesznek kétségeid. Addig élj és élvezd az életet.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. aug. 30. 01:16
Ha igaz is, lehetett volna kissé kedvesebb. Nem így egyszerűen, elfordul, jó, szia. Ha annyira nem jöttem be neki, miért beszélgetett velem annyit?
15. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 01:02
Nem ő volt az igazi. Semmi sincs véletlen.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. aug. 30. 00:58
Nemrég beszédbe elegyedtem egy fiúval egy barátnőm esti kis összeücsörgése volt. Helyes arca volt, de azért nem az a tökéletes férfiszépség, nem vagyok irrealista, gondoltam, ebből lehet valami. Jól elbeszélgettük, úgy tűnt, hogy kedvel. Mikor éjjel 2-kor mondtam, hogy én hazamennék: -Jó, menjél. Szia.- Aztán elment a többiekhez. Azt hittem mond valamit. Hazakísér. Számot kér. Valami. De semmi.
13. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 00:58
Ezt ne csináld! Légy önmagad! Komolyan! Ne fordulj ki magadból! Dobáld el azokat,akik nem felelnek meg neked! Eljön az igazi!
12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 00:55

Hidd el, hogy nem, nem azzal van a gond! :)

A legutolsó flörtöm nem egy előnyös arcú lánnyal volt. Az alakja sem volt számomra esztétikus,csak a mentalitása elvarázsolt. :)

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. aug. 30. 00:48
A súlyommal éppen nincs baj. Az arcommal annál inkább.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. aug. 30. 00:47
Van szerintem. Most nem jövök azzal, hogy diploma, nyelvvizsga, mert minek. De járok kiállításra, színházba, utazgatok, tájékozódom a világban, követem a napi gazdasági és politikai életet is. A sportot is. Bevallom egy időben rászoktam arra, hogy a kifejezetten "pasis" sportokban is tájékozódjak, hogy lapítsak, mint a sült hal, hogy mi a "les", "buli". Forma-1-es pilótákról tájékozódtam, focistákról, csak azért, hogy ne tűnjek teljesen tájékozatlannak.
9. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 00:43

Lehet nincs egyéniséged?

Nő vagyok, nem a külső érdekel.Szeretem a nőket és a férfiakat egyaránt. Ha egy emberben van huncutság, egy kis pajkosság, ami keveredik játékossággal, végem van.

Nem kell tökéletesnek lenni, nem kell soványnak lenni, elég, ha látják, hogy jól érzed magad a bőrödben! :)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Angelique2)
2023. aug. 30. 00:42
Értelemmel nincs baj, kedves is vagyok. De sokszor azt látom, ez semmi. Mert egy üres, szép nő hamarabb kell. Sajnos, nemcsak az izomagyúaknak, de teljesen normálisnak kinéző, értelmes férfiaknak is. Sok férfi eleve nem kedveli az okos nőket. Nyilván, van szép ÉS okos nő is. De azokkal meg főleg nem tudom felvenni a versenyt. Talán a buta, csúnyákat lehagyom, mert hülye azért nem vagyok.
7. Angelique2 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 00:15

Jajj már! Ez nem azt jelenti, hogy nem vagy szép, ezt látatlanban biztosra merem mondani.

Nagyon sok dögös bombázó van, akikhez a pasik egyszerűen nem mernek közelíteni, mert félnek, hogy "nézz már a tükörbe, lúzer! Ennyire nem vagyok lerobbanva!" szöveggel fogják őket elküldeni máshová.

Normális hapsi eleve úgy áll hozzá, hogy jó, nem hátrány, ha a lány helyes, de ha komoly kapcsolatot tervez, akkor inkább az számít neki, hogy a lány aranyos, szimpatikus legyen, és az sem baj, ha értelmes :)

2023. aug. 30. 00:10
Ha szépen felöltözök, kiöltözök, akkor sem jön oda hozzám senki.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Angelique2)
2023. aug. 30. 00:04
Én csinálhatok bármit, akkor sem jövök be senkinek.
2023. aug. 29. 23:59

A szépség szerintem egy relatív dolog. Mindenkinek más tetszik, a szépségideál koronként, helyenként eltér.


A franciák körében az a mondás járja: csúnya nő nincs, csak elhanyagolt. Tehát ha van stílusod, egyéniséged, és megtalálod azt, ami jól kiemeli az előnyös oldalaidat, akkor nézhetsz ki vonzóan, akkor is, ha történetesen épp nem férsz bele az aktuális szépségtrendek szerinti ideálképbe!


(Én sem számítok valami lélegzetelállítóan gyönyörűnek egyébként, tisztában vagyok azzal, hogy az "egynek elmegy" kategóriát elérhetem jó sminkkel, esti fényben. Na és. Megpróbálok igényesnek, kulturáltnak lenni, feldobni az összképet valami egyénivel, és máris nem az a benyomás, hogy "tényleg nem ronda, de nem is szép".)

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. aug. 29. 23:40
Nőként mondod?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 23:39
A legtöbb ember nem az, de nagyon jól elvagyunk.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook