Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan fogadja el magát egy kevésbé jobb férfi? fórum

Hogyan fogadja el magát egy kevésbé jobb férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
104. unom (válaszként erre: 102. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 18:15

"Lehet kiszúrta h leakarom szólítani"

A paranoiát próbáld hanyagolni, nem mindenki esküdött össze ellened.

Fogalmam sincs, hogyan szerezhetnél önbizalmat, mert valahol az alapoknál van nálad elcseszve.

103. vacsa (válaszként erre: 102. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 18:12

Direkt kevésbé vonzót????


Jesszusom....

102. 50802b2a9d (válaszként erre: 101. - Unom)
2015. máj. 17. 18:09

"Igen, eddig sok mindent elbasztál az önsajnálatoddal, töketlenkedéseddel, ha ezt nem veszed észre és nem változtatsz így is marad. "


Ezért igyekszem lezárni a fősulis dolgot, és új munkát is keresek. Azt hiszem ez is beletartozhat a változtatásba. Valamelyik nap majdnem megszólítottam egy csajt, csak azt történt, hogy miútán leült elővette a telefonját, és elekzdett telefonálni. Lehet kiszúrta h leakarom szólítani, pedig nem túl szép csajt néztem ki. Direkt kevésbé vonzót.

Ezen is akarok változtatni töketlenkedés, gyávaság levetkőzése.


"külsőm?" Én jobban érzem magam rövidebb hajjal mint copfosan, és jobban érzem magam vékonyan, mint amikor több mint 15 kg felesleg volt rajtam, és pocakom volt. :)


"Láttam, kérdezted valahol, a 30 felettiek nem járnak el szórakozni? Dehogynem, csak nem tinidiszkükba :) De koncert, sörözés, hasonlók ugyanúgy érdeklik őket, ahogy korábban."


Akkor jól van. Megnyugodtam. :D

101. unom (válaszként erre: 100. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 18:01

27 évesen öreg??? Magadnál vagy?

Igen, eddig sok mindent elbasztál az önsajnálatoddal, töketlenkedéseddel, ha ezt nem veszed észre és nem változtatsz így is marad.

De ennek semmi köze a korodhoz vagy a külsődhöz.

Láttam, kérdezted valahol, a 30 felettiek nem járnak el szórakozni? Dehogynem, csak nem tinidiszkükba :) De koncert, sörözés, hasonlók ugyanúgy érdeklik őket, ahogy korábban.

100. 50802b2a9d (válaszként erre: 95. - E92edf4555)
2015. máj. 17. 17:55

Sajnos nem történik velem semmi évek óta.


Szeretnék eljárni szórakozni, de most sz.r helyzetben vagyok. :((


Sz.r éjszakázás a meló miatt, kevés embert ismerek nem tudok eljárni szórakozni senkivel, ja és nyakamon van két nyelvvizsga is.


27 éves vagyok. Félek, hogy mindenről lemaradtam, ennyi idősen még el lehet járni szórakozni.

Tényleg félek hogy túl késő.


Sok mindent szerettem volna kipróbálni, de a csóróság, meg az öregségem miatt ezt már elbuktam. :(( Olyan szr. :((

2015. máj. 17. 17:10
Én azt gondolom, hogy nem volt túl szép gyermekkorod. Valószínűleg aláztak, sértegettek, onnan ez az önbizalomhiány. És nem hiszem, hogy ezen változtatni lehet. Őszintén.
2015. máj. 17. 12:02

Amugy a gorcsos kereses nem jo.Megerzi a no is a ketsegbeesest,meg a pesszimizmust,ha folyton mondod,h te de sz.r pasi vagy,kellene egy no,de nincs,akkor ez lesz a kep rolad,nem fognak gyozkodni,h nem vagy az.


Allj maskepp hozza,fogadd el magad. Magabiztos legy.Mozdulj ki es majd jon,persze azert ha talaltal vkit add a tudtara,h tetszik...csak ne panaszkodj neki.

Szanalmat kelt es azt nem szeretjuk.

97. unom (válaszként erre: 86. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 11:53

"Már pedig a vékony pasik csak dagadt nőknek kellenek."

Ezt honnan veszewd? Nem általában a vékony pasik nem kellenek a jó csajoknak, hanem te. Nem kéne a súlyodra fogni mindent.

A párom vékony, régrbben kimondottan sovány volt, de sose volt kövér barátnője.

96. syria (válaszként erre: 1. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 11:53

Hogyan fogadja el magát egy kevésbé jobb férfi?


Úgy, hogy tudomásul veszi nincs olyan, hogy "kevésbé jobb férfi". :) Bízzál abban, hogy miden zsák megtalálja a foltját. Csak idő, türelem és kitartás kérdése. :)

95. e92edf4555 (válaszként erre: 86. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 11:14

Az,h azert nem kell fogyozni az nem egy jo indoklas,most nem azert..semmi koze a kettonek egymashoz


Keresgelsz amugy partnert a kulvilagban? Nem neten...hanem a valodi eletben?Eljarsz szorakozni? Vagy barmi?

94. e92edf4555 (válaszként erre: 86. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 11:11
en nem gondolom,h dagadt no volnek,es nekem vekony pasim van ,altalaban,mert azt szeretem..szoval akkor most hogy is van ez?
2015. máj. 17. 11:06
Nagyon negatív vagy.
92. ab61752c45 (válaszként erre: 86. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 11:02
én sovány voltam,utáltam a sovány pasikat.30 éve szeretnék újra sovány lenni.
91. 4c1a787e8f (válaszként erre: 90. - Vacsa)
2015. máj. 17. 10:00

Akkor vagy kér segítséget, vagy egész életében boldogtalan és elégedetlen lesz.

Evvan, de sajnálni nem tudom, legfeljebb csak annyit tudok mondani, hogy kár..

90. vacsa (válaszként erre: 89. - 4c1a787e8f)
2015. máj. 17. 09:57
Igazad van. De ő ezt sosem fogja megérteni...
89. 4c1a787e8f (válaszként erre: 61. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 09:53

Én nem vagyok csúnya, sőt..


És nagyon vágyom Jeremy Ironsra, mert nekem még öregen is ő az esetem..


Akkor most legyek szomorú, és önbizalomhiányos, mert még nem keresett fel??


Kár lett volna emiatt a férjemet kihagyni, aki csúnya, meg magas, meg sovány, meg dohányos..

De megláttam, és nekem ő kellett..


Mert más az álom, és más a valóság.


Ott követitek el a hibát, hogy eleve kijelentitek, hogy nekem nem kell a sovány, a kövér, stb.. Egyszerűen a szerelemnek ezekhez a dolgokhoz köze sincs. Egyszerűen nem így működik, az egész történet, ugyanis az a kapcsolat egész más. Ott ugyanis nem a külső tetszésből indul egy biológiai késztetés, hanem pont fordítva. Abból adódik a vágy - igen, a szexuális vágy is - hogy valamiért Ő, úgy ahogy van tetszik nekem. És ezért vágyom rá.


Ez más, mint a sima "partnerkeresés". És még abban is más, hogy még annyira se lehet erőltetni..


Én drukkolok neked, semmi bajom veled, de annyit hagy mondjak, hogy a hsz-eid alapján a legzavaróbb benned, hogy egyszerre van benned egy nagy adag kisebbségi érzés, meg egy nagy adag gőg is..


A jaj én szar vagyok, senki vagyok.. De a nekem nem jó ez se, meg az se...


Nem is tudod szerintem, mit jelent egyátalán szeretni valakit.


Márpedig nyitottnak kell lenni, embereket kell megismerni válogatás nélkül. Aztán a dolgok majd alakulnak, csak hagynád már őket alakulni..

88. kristo_f (válaszként erre: 77. - 50802b2a9d)
2015. máj. 17. 06:24

legyen............. vagy Fidesz-párti"


Akkor ezért nem jut nekem új csaj 5 éve!

Csak tudnám hol vannak a baloldali csajok!

87. 50802b2a9d (válaszként erre: 83. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 17. 05:43
Remélem igazad van abban, hogy nem léteznek "kasztok" "kategóriák" "súlycsoportok".....remélem. :))
86. 50802b2a9d (válaszként erre: 85. - E92edf4555)
2015. máj. 17. 05:42

Én erre meg azt mondom, hogy vékony vagyok, és nem szeretem a duci csajokat. Már pedig a vékony pasik csak dagadt nőknek kellenek. :(( Mert így legalább fogyózniuk nem kell.


Vékony pasiként remélem, lehet vékony nőm...

85. e92edf4555 (válaszként erre: 83. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 16. 20:18

A magas ferfi alacsony novel ala is tamaszthato...:D


En mindig a magas pasikat szerettem es az is volt.


Pedig torpilla vagyok.:)

84. e92edf4555 (válaszként erre: 83. - 33d15ad6ba)
2015. máj. 16. 20:17
Vegul is,igazad van.
2015. máj. 16. 20:15

Nincsen semmiféle súlycsoport. Múlt héten Pesten jártam és gondoltam megnézem az embereket, kinek milyen típusú a párja.


Láttam vékony férfit, ducibb csajjal, pocakos férfit, vékony csajjal, magas férfit alacsony nővel, és olyant is, ahol a nő volt magasabb a férfinél.

Nincsenek kőbe vésett törvények.

82. e92edf4555 (válaszként erre: 81. - 50802b2a9d)
2015. máj. 16. 20:15

Hat erre nem tudom a valaszt.

Szerintem a kisugarzas ...az onbizalom az ,ami megfogja a masik nemet. Ha kevesbe szep valaki,de van benne valami,ami megfog,az eleg ahhoz,h lasd benne,amit masok nem.

81. 50802b2a9d (válaszként erre: 80. - E92edf4555)
2015. máj. 16. 20:09

Szerintem nem annyira szubjektív a szépség, vagy az átlagosság, és a rondaság.

Ezt már a másik topikomban kifejtettem.


Szerinted, hogyan határozható meg, hogy ki melyik súlycsoportba tartozik? Milyen szempontok alapján?

80. e92edf4555 (válaszként erre: 79. - 50802b2a9d)
2015. máj. 16. 20:07

Mondjuk rengeteg helyes ferfit latok kevesbe szep novel ,persze ez is relativ...es rengeteg szep not olyannal,aki mondjuk az en megitelesem szerint nem olyan helyes.


Mivel mindnekinek mas a szep ,igy elkepzelheto,h kifogja valaki :)

2015. máj. 16. 20:06

"mindenkinek megvan a sajat sulycsoportja"


Na ezt kellene belőlöm....akkor is ha nem fog tetszeni az eredmény.


Idáig azzal jött mindenki, hogy nem létezik ilyen.

78. e92edf4555 (válaszként erre: 77. - 50802b2a9d)
2015. máj. 16. 20:03

Igy van,elso percben eldontjuk,h ki kell es ki nem. De a ferfiak is. Bar ok talan meg ugy vannak vele,h egy numerara megfelel akkor is.Mi nem igy vagyunk.


Azert nyilvan a gazdag pasi is tudja,h a penze nelkul nem lennenek mellette a nok, ez a szememben szanalmas csajozasi modszer.De nem minden no egyforma,szerencsere.


Azzal is egyetertek,h mindenkinek megvan a sajat sulycsoportja. Nekem is kellene a David Beckham,de nem is nezne ram,ez egy ilyen dolog.:)

2015. máj. 16. 19:57

Ezt a hozzászólást most halásztam.


Egyetértetek vele??:


"Nem tudom, milyen korú vagy, de tapasztalatom szerint a gyönyörű lányok hihetetlenül passzívak és unalmasak tudnak lenni a szerelemben, míg az átlagosak és a tramplik igazi vadmacskák. :P

Higgy egy 40 éves férfinak: ha egy lánynak nem kellesz, akkor hiába taposol, hiába csíped ki magad, hiába viccelődsz, hiába udvarolsz. Ha eldöntötte, hogy nem kellesz neki (általában az első randin, vagy még azelőtt), megszakadhatsz az igyekezetben, akkor sem érsz el nála semmit, SOHA. De ha jóképű és/vagy gazdag pasi vagy, lehetsz te akármekkora sötét paraszt, fürtökben fognak lógni rajtad a nők. Sajnos a világ így működik. Ha az általad kedvelt nőtípusnál nincs szerencséd, lehet hogy rossz felé próbálkozol, esetleg le is kell szállítanod az igényeidet. Az én fiam nem egy jóképű srác (enyhén túlsúlyos, szemüveges), de már 14 évesen elvesztette a szüzességét, és azóta is elég szép sikerei vannak a csajoknál. Egyikük sem egy szépségkirálynő, de nekik a fiam jó pasinak számít. Ha megtalálod a magad "súlycsoportját", nyert ügyed van.

A munkatársaim között is akadnak jó külsejű, jól kereső férfiak, akik évek óta nem bírnak becsajozni, mert hülye szempontok szerint keresgélnek (legyen szőke, 170 centinél magasabb, vagy Fidesz-párti). Így csak a saját dolgukat nehezítik meg, holott a szomszéd irodában ott az a bögyös kis barna liberális bige, aki odavan értük, csak ezek a hülyék nem veszik észre, mert nem felel meg a kívánalmaiknak."

76. unom (válaszként erre: 75. - 50802b2a9d)
2015. máj. 16. 09:24

Mire van az életben garancia?

Arra biztos, hogy így sose lesz normális barátnőd. Olyan pasi mellett, aki nem bízik bennem, nem maradnék meg.

Egyébként: egy nőnek kb. bármikor van alkalma megcsalni a párját, külsőtől függetlenül. A pasik többsége nem válogatós.

75. 50802b2a9d (válaszként erre: 73. - Unom)
2015. máj. 16. 09:21

De hát én soha nem tetszettem olyan lánynak, aki nekem tetszik. Ez így megy már 14 éves korom óta, és azóta eltelt 13 év!!!!!! Azért ez a periódus vonatkoztatható egy egész életre, mint referencia.


Valahol igaza a bácskainak!


Igen egy jól kinéző lányból nagyobb hűtlenségi hajlamot nézek ki, mint egy kevésbé helyes lányból.

Na, és ha megbízok a lányban, mia "garancia" hogy képes vagyok megtartani is?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook