Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan fogadja el magát egy kevésbé jobb férfi? fórum

Hogyan fogadja el magát egy kevésbé jobb férfi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2015. jún. 3. 11:16
Te sosem gondolkozol a másik fél fejével? Hogy NEKI mi lenne a jó abban, ha veled kapcsolatba kerül?
163. Mutáns Jane (válaszként erre: 159. - 50802b2a9d)
2015. jún. 3. 11:13
Könyörgöm, akkor viszont milyen alapon várod el, hogy bárki is vonzódjon hozzád, urambocsá' veled akarjon lenni, ha igazából semmit sem várhat tőled????? :-O
162. gombszem (válaszként erre: 150. - MarsDárdája)
2015. jún. 3. 00:14
Tanítás van? :-)
161. 50802b2a9d (válaszként erre: 156. - Mutáns Jane)
2015. jún. 2. 11:25
Igen szerintem is benne van, "ha lenne pénzem, akkor bármennyi jó csajt megkaphatnék" ideológia, de az is benne lehet, hogy "hát nincs pénzem ergo nem kellenék annak helyes csajnak" is, legalábbis szerintem ez is benne van.
160. 50802b2a9d (válaszként erre: 158. - C40efa00cc)
2015. jún. 2. 11:14
Mi vagyok?
159. 50802b2a9d (válaszként erre: 157. - Mutáns Jane)
2015. jún. 2. 11:13
Velem lehet, hogy érzelmi pluszt nem nyerne egyetlen nő sem.
158. c40efa00cc (válaszként erre: 147. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 07:07
De ne sértődj meg, ha ő is annak tart majd, ami vagy.
2015. jún. 2. 01:57
Arra a kérdésemre viszont továbbra sem válaszoltál, hogy egy - akár mondjuk szép - nő milyen érzelmi pluszt nyerne a veled való kapcsolatából?
156. Mutáns Jane (válaszként erre: 147. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 01:12

Van egy olyan sanda gyanúm, valahányszor ilyen "a szép nőknek csak a pénz kell" dumával találkozom, hogy az, aki ezt állítja, valójában szeretné elhitetni magával, hogy valójában bármelyik szép nőt pénzért meg lehet venni kilóra, és ha lenne pénze, annyit dughatna, és olyan szép csajokat, amennyit csak akar. Pedig ez nincs így.

Olvasd el ezt:


[link]


Szerinted?

155. Mutáns Jane (válaszként erre: 147. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 01:03

A KFT klasszikus dalának szövege rád alkalmazva, rossz átköltésben:

"Csak az a baj, hogy a nők vagy dagadtak és rondák,

Vagy szépek és pénzéhesek,

Vagy ha szépek és nem is a pénz érdekli őket,

Nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt..."

stb.

154. Mutáns Jane (válaszként erre: 151. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 00:48
Konzerv szövegen csak az egészen fiatal, tapasztalatlan egyének nem röhögik szét a fejüket.
153. Mutáns Jane (válaszként erre: 147. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 00:44
Ja, igen, elfelejtettem megkérdezni: és csinos csajban bármikor életedben láttad már meg a (veled egyenértékű) másik embert?
152. Mutáns Jane (válaszként erre: 147. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 00:37
Erre csak annyit tudok mondani: önbeteljesítő jóslat.
151. 50802b2a9d (válaszként erre: 150. - MarsDárdája)
2015. jún. 2. 00:32

Értem.


Igen, Nyugodtan mondjad tovább. :)


De azért szerintem mint "mentőöv" az indulásban segíthet némi "konzerv szöveg".

150. MarsDárdája (válaszként erre: 149. - 50802b2a9d)
2015. jún. 2. 00:08

Nem hiszem, hanem ez a tapasztalat. Aki görcsöl, ha egy csajt meg kell szólítani, az általában otthon ezerszer eljátssza, hogyan kell csinálni. És persze ezzel ront el mindent.

Indíts lazán! Ne akarj szívdöglesztő lenni! Ne akarj többet, csak egy jót dumcsizni! Kicsit feldobni a napot. Erre a nők is kaphatók! Aztán, ha már oldott a hangulat, a csaj is éreztetni fogja veled, hogy tovább is van. Mondjam még?

149. 50802b2a9d (válaszként erre: 148. - MarsDárdája)
2015. jún. 1. 22:36

"Lehet, hogy veled is ez a baj. ;-) Ne válogass! Támadj, és improvizálj! A betanult szöveget a csajok azonnal levágják, és már mehetsz is a levesbe."


Miért hiszi mindenki azt, hogy betanult szövegekkel akarok próbálkozni???


Ne válogassak. Már mint?? Nem mehetek oda minden nőhöz, aki kilép az utcára. :D

148. MarsDárdája (válaszként erre: 142. - 50802b2a9d)
2015. jún. 1. 22:27

Egy aranyos vicc, válaszul.

Jön az árvíz, a plébános felmászik a templomtornyára. Arra jönnek emberek csónakon.

– Jöjjön plebános úr, elvisszük! -

– Menjetek csak, az Úr vigyáz rám, ki fog menteni. –

Jön egy bárka, odahúz a templomhoz.

– Jöjjön plebános úr! Nagyon közel a veszély! –

A válsz ugyanaz, Ki idő multán jön egy hajó.

– Plebános úr! Mindjárt összedől a templom! Jöjjön velünk! –

A plébános újra csak az Úrra hivatkozik, a hajó is elmegy. A templom összedűl, a plébános vízbefúl.

Fenn áll Szent Péter előtt és panaszkodik.

– Híven szolgáltalak, Te pedig cserbenhagytál. –

Mire Szent Péter.

– Menj te a p…ba! Előbb egy csónakot küldtem, aztán egy bárkát, végül egy hajót, de neked egyik sem felelt meg.

:-))))

Lehet, hogy veled is ez a baj. ;-) Ne válogass! Támadj, és improvizálj! A betanult szöveget a csajok azonnal levágják, és már mehetsz is a levesbe.

147. 50802b2a9d (válaszként erre: 146. - Mutáns Jane)
2015. máj. 31. 12:26

Köszönöm a hozzászólásaidat.


Azt hiszem értem, hogy mit akartál mondani.


De ettől függetlenül ha meglátok egy csinos csajt, akkor is gonosz pénzéhes r.bancnak fogom tartani!!

146. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - 50802b2a9d)
2015. máj. 29. 01:44
Ja, és szokjál le ezekről a rettenetes klisékben, sztereotípiákban való gondolkozásról. Ez nem nevezhető érdemi szellemi tevékenységnek, következésképpen a problémamegoldásban egy centit sem mozdít előre. Törekedj arra, hogy egyedi látásmódot és megközelítést alakíts ki. Vagy pedig próbáld meg ugyanazt a problémát több, teljesen másfajta irányból megközelíteni. Vagy próbáld meg magadat bizonyos távolságból szemlélni a problémáddal együtt, hogy szélesebb perspektívából láss rá arra az egészre, amiben vagy.
145. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - 50802b2a9d)
2015. máj. 29. 01:36
Komfort zóna - javaslom, hogy ennek a fogalomnak nézz utána. Ki kellene lépned belőle.
144. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - 50802b2a9d)
2015. máj. 29. 01:36

És te mit tudsz adni ezeknek a lányoknak? Akiket le akarsz szólítani? Ők milyen számukra jó dolgot kapnának tőled egy párkapcsolatban?

Te képes vagy érzelmileg adni valakinek? Képes vagy érzelmi kapcsolatot létesíteni valakivel? Képes vagy átadni magadat valakinek?

143. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - 50802b2a9d)
2015. máj. 29. 01:17

A problémád forrása benned van.

Érdekes, hogy állítólag bölcsész tanulmányokat folytatsz, mégis ennyire híján vagy a képzelőerőnek és a kreativitásnak.

Az ember- és önismeretről nem beszélve. Nem is értem, hogy felnőtt ember hogyan kérdezhet olyat, hogy miféle jelekből következtethet egy olyan másik, élő, mozgó, cselekvő ember belső tulajdonságaira, akit lát, de akivel még nem beszélgetett. Mimikáról, testbeszédről (úm. metakommunikáció) hallottál-e már? Ami pedig az önismeretet illeti: ha jól következtethetek, még egy stabil (valamilyen, bármilyen, akár negatív is, de stabil) énképed sincs. Már olyan, amit egyedül alakítottál volna ki. Az egyetlen, amit közölsz, hogy egy mások által kialakított viszonyítási rendszerben valószínűleg (mert még ebben sem vagy biztos) hol helyezkedsz el. Te mindig mindent kívülről vársz? Azt is, hogy mások döntsék el, te milyen vagy? Mintha ebbe neked semmi beleszólásod nem is lenne? Hol a kezdeményezőkészség? Tévedések, szándékos félreértések elkerülése végett: a kezdeményezőkészség nem egyenlő a mások leuralásával, vagy a rajtuk való átgázolással, hanem teljesen saját, új ötletek kiagyalásával, például helyzetek, problémák megoldása céljából (is), továbbá azok végrehajtásával, kivitelezésével.

Ha a külsőddel nem vagy elégedett, miért nem olvasol férfiaknak szóló stílustanácsadással kapcsolatos akár könyveket, akár blogokat? Hogy legalább néhány viszonyítási pontot kialakíts? Még ha nem is fogadsz meg onnan semmilyen tanácsot, legalább arra rájöhetsz, hogy milyen fajta öltözködés milyen üzenetet közvetít az emberek többsége számára, és ezzel hogyan formálhatnád a rólad kialakult képet.

A másik: te vállaltál már életedben valamilyen tettedért felelősséget? Ez most nem arra vonatkozik, hogy "ide lőjetek" mentalitással kiállsz valamilyen számonkérő - rajtad ítéletet mondó testület elé (ami megint csak egy olyan dolog másokra való áttolása lenne, ami valójában a te dolgod), vagy hogy a fejedre homokot szórsz valamely hülyeségedért utólag (ami pedig teljes passzivitásba süllyedés, azaz kudarckerülés), hanem arra, hogy következetesen felvállalod, hogy amennyiben valamilyen szar dolog történt veled, arról igenis te is tehetsz, és hogy objektíven megállapítsd, hogy ez kb. hány százalék. És hogy tudatosítod, hogy az igenis a te hibád volt. És törekszel arra, hogy rájöjj, pontosan miért is volt hibás döntés, meg arra, hogy ezt legközelebb kiküszöböld. Önmarcangolás nélkül. Ugyanis annak általában semmi értelme, ugyanúgy, ahogyan az általad oly előszeretettel gyakorolt önsajnálatnak sincsen).

Egyébként elárulom, hogy minél több dologért vállalsz (önként) felelősséget, annál több dolog fölött nyersz uralmat az életedben.

Figyelted már meg magadat gondolatban? Ugyanis abból rengeteget lehet tanulni, nemcsak saját magadról, de másokról is. Próbáltad már meg elképzelni, pláne látni magadat egy másik ember szemével? Az illető veled kapcsolatos visszajelzései alapján?

Összességében gőzöm sincs, mennyit fogsz megérteni ebből a kommentből. De az eddigi, másoknak adott válaszaid alapján nincsenek illúzióim.

142. 50802b2a9d (válaszként erre: 141. - MarsDárdája)
2015. máj. 28. 21:02

Remélem igazad van.


Ma a metrón kinéztem egy lányt megszólításra, direkt nem túl szépet. Ugyanott szállt le ahol én is, de sajnos rohant föl a mozgólépcsőn (gondolom a vonatához), így ez megint elmaradt. :((


Nem értem, hogy miért nem teremtődnek nekem olyan helyezteket, ahol megtudnék szólítani lányokat? Fejlődni akarok, megszabadulni a gátlásaimtól, de nekem semmi nem sikerül. :(( :((

2015. máj. 25. 09:29

Nem az fontos, hogy hogyan, hanem az, hogy fogadd el magad! Ha Te nem fogadod el magad, akkor mással sem tudod elfogadtatni.

Önbizalom nélkül nem megy.

Egyébként akár utcán is le lehet szólítani, úgy mint bárhol. Néhány dolog azonban nagyon fontos. Amivel leszólítod, az ne egy begyakorolt "csajozós duma" legyen. Olyat mondj, amire válaszolnia kell. Bármit válaszol, neked tudnod kell folytatni. Képes legyél felkelteni az érdeklődését.

Ha meg tudod nevettetni, nem számít, hogy nézel ki.

140. e92edf4555 (válaszként erre: 136. - 50802b2a9d)
2015. máj. 25. 09:18

Akkor ,ha tudod mi a jo neked,miert kerdezel masokat?Miert nem csinalod?

Nehez eset vagy.:)

2015. máj. 25. 09:15
нет! нет! нет! нет!
138. e92edf4555 (válaszként erre: 133. - 50802b2a9d)
2015. máj. 25. 09:11

NEIN! Csak nem alazom le oket mondjuk itt.Mindenkinek mas az esete.De en nem hajlok azok fele,akik nem eseteim ,csak mert olyan szar vagyok,h azok talan elvennenek.Ez igy szanalmas volna. Amugy tetszett mar meg viselkedese miatt olyan,aki elotte nem volt kulsore annyira jo.De valamit lattam benne.


En nem azt mondtam,h ne valogass. Nem ertetted akkor ,sajnos jobban nem magyarazhatom el.De a forumon feltett kerdesedre mar kaptal valaszt,hasznositsd akkor!!!

137. unom (válaszként erre: 136. - 50802b2a9d)
2015. máj. 24. 23:37
Talán abból, hogy én is csaj vagyok :) Senkit nem ismerek, aki így ismerkedett volna, vagy hajlandó lenne így ismerkedni.
2015. máj. 24. 23:31

"Leszólítani az utcán egy csajt tuti kudarc."


Én még nem próbáltam ki, ezért nem tudom, így nyilatkozni róla. Te miből gondolod?


Nekem az a véleményem róla, hogy ha barátnőt nem is biztos, hogy fogok szerezni onnan, dejó gyakorló terep lehet nekem.

135. unom (válaszként erre: 133. - 50802b2a9d)
2015. máj. 24. 23:11

Leszólítani az utcán egy csajt tuti kudarc. de legalább igazolod magad, hogy megint a külsőd miatt volt.

Ki ismerkedik ma utcán? te tudsz ilyenről?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook