Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan béküljek vele? fórum

Hogyan béküljek vele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - 07c4794583)
2011. ápr. 24. 21:47
22éves, én ennyi idősen még gyerek voltam, életem a gondtalan bulizos éveket , ő meg egy 34 éves programozó pasi felesége gyerekkel, hát valjuk be ez nem egy izgalmas élet
12. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2011. ápr. 24. 21:39
sztm brigi totál függésben van ettől a pasitól...
11. 91d4989ab9 (válaszként erre: 9. - Sz.brigi)
2011. ápr. 24. 21:37
lehet hogy szar lenne pár honapig ha szakitanátok de mivel fiatal vagy 22 éves lehet hogy jobban járnál egy uj párral aki normálisabb
10. 07c4794583 (válaszként erre: 8. - Sz.brigi)
2011. ápr. 24. 21:33

De azon gondolkodtál, hogy akkor olyan nevelést adtok a gyereknek, hogy anya, apa sose jár sehova, nincsenek barátaik, nincsenek hobbijaik.. biztos, hogy egészséges lelkületű felnőtt lesz belőle?


A bújás miatt meg várhatsz, amíg lehiggad, de ha azért nem mész el kicsit otthonról vagy nem csinálsz dolgokat, mert ő így szereti vagy így szokott meg, akkor csak egymást erősítitek ebben a játszmában, holott nem biztos, hogy ezt fenn kéne tartani, mert te se vagy elégedett, meg ő se.


Akarsz valamin változtatni vagy csak ki akarsz békülni, és menjen minden a régiben? Ez pl egy olyan kérdés, amiről beszélgethetnétek is.

2011. ápr. 24. 21:24
Ja,és olyankor mindig skizofrénnek mond.
8. sz.brigi (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2011. ápr. 24. 21:23
Akkor biztos kidobna,sajnos nekem kellett mindig várni mert nem akarja hogy én próbálkozzak.Anno próbáltam és mindig vita lett abból is,mert az szerinte olyan mintha mi sem történt volna.A baba 9 hónapos lesz nemsokára.Nincsenek barátnőim,ezért gondoltam legalább a neten hátha tudnék barátkozni.Nem szeretek eljárni sem,pont ez és még egy csomó más köt össze minket.Majdnem mindenben ugyanúgy gondolkodunk,csak én a féltékenységben más vagyok,és több törődésre lenne igényem.
7. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Sz.brigi)
2011. ápr. 24. 21:18
Ja ezúttal te is odabújhatsz...
6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Sz.brigi)
2011. ápr. 24. 21:17

Hát nem a szakítás maga a legaggasztóbb, hanem hogy nektek már gyereketek van. Ott kicsit más súlya kellene legyen a dolgoknak...


Ha ezt a balhét most megússzátok, el kellene talán apránként kezdeni változtatni ezen. Nem tudom, mekkora a bébi - de lassan egy hobbi, munkahely, normális emberi kapcsolatok, barátnők, sport, külön saját időtöltés (nem tévézés, hanem kézimunka, hangszer, értelmes dolgok, amit egyedül csinálsz magadnak, magadért), nyelvtanulás, és nem mindig a másik nyakán lógni.. szerintem ezért is menekül a géphez... "sok" vagy neki :(

2011. ápr. 24. 21:12
Egyik alkalommal mikor összevesztünk hétvégén akkor a következő reggel odabújt és úgy békültünk ki.Ha most is ez lenne akkor többet nem szólnék neki csak legyőzném valahogy magamban a dolgokat.Olyan rossz ez az egész így.Valaki szakított már olyan emberrel akinél még senkit nem szeretett jobban?Félek hogy nem élem túl.
2011. ápr. 24. 20:59
Egyikünk sem szeret barátkozni,mondjuk ő cégen belül igen a munkatársakkal.Nekem is azthiszem legalább itt kéne barátkoznom.Akkor más lenne talán.Ellennék foglalva.
2011. ápr. 24. 20:57
Hát igen.Azt hiszem ez így van.A terhességem előtt nem volt semmi bajom.Aztán kezdtem el ilyen lenni.Mondogatta is hogy ha tudja milyen leszek akkor nem kezd velem.Igaza van.Remélni tudom csak hogy még egyszer utoljára megbocsát nekem,ha nem akkor nem tudom mit fogok tenni.Muszáj vagyok a babára gondolni de nagyon nehéz.
2. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Sz.brigi)
2011. ápr. 24. 20:52

Én inkább borzasztó bosszúságra tippelek, hogy nyomoznak utánam, turkálnak a gépemen, én mérges lennék az intimszférám megsértése miatt, szóval ilyesmi...


Meg ha úgy van, ahogy gondolom, akkor azt is, hogy ez már tarthatatlan, hogy az asszony állandóan a "nyakamon" csimpaszkodik, mindig rám vár, hogy hazajöjjek, mindenről csak velem tud beszélgetni, mindig én kellek neki, nélkülem nincs élete...

2011. ápr. 24. 20:28
Pont arra gondoltam hogy veszek egy fürdőt,aztán csinálok valamit.Mondjuk most sem,és a múltkor sem látta hogy sírok de biztos tudja,ismer.Próbálok erős maradni de nagyon nehéz,olyan mintha boldog lenne így.De lehet hogy csak ő is tetteti.Vagy tényleg nem bízik már bennem ezért inkább hiába minden el fog menni.Fordított esetben ti mit éreznétek,az ő helyében?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook