Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan akarhatna mégis többet, ha mindenki úgy állítja be, hogy nőcsábász, kihasználja a nőket? fórum

Hogyan akarhatna mégis többet, ha mindenki úgy állítja be, hogy nőcsábász, kihasználja a nőket? (beszélgetős fórum)


21. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - KataKata81)
2023. máj. 23. 09:26
2021-es poszt volt.
20. tumbo2 (válaszként erre: 19. - KataKata81)
2023. máj. 23. 09:19
szintén "jártam "egy hasonló pasival. még az idősebb nőkről is ledumálta a bugyit.de,egy percig nem bántam meg soha.aztán Pestre került,na ott kinyílt számára a terep.
2023. máj. 23. 08:26

Kedves Fórumnyitó!


Előre szólok, hogy most brutálisan őszinte leszek. Hidd el, csakis a te érdekedben nyilatkozom ilyen módon.


Először is sürgősen oszlasd el ezeket a fejedben keringő

rózsaszín felhőket.

Figyelj, te magad meséltem, hogy ez a pasas egy nőcsábász. Tényleg azt hiszed, hogy semmi alapja nincs a róla terjengő pletykáknak? Valószínűleg az az oka, hogy minden jó nőt megfektetett, aki csak az útjába került.

Nem ismerlek téged és talán tévedek is.

Viszont eleget tapasztaltam ahhoz, hogy meggyőződjek bizonyos dolgokról az életben.

Kilenc hónapig tartott a kalandom egy hasonlóan szoknyavadász pasival. Megjegyzem, soha nem bántam meg. Életem legjobb élményei közé sorolom azokat a hónapokat. A pasi személye sokszor taszított engem. Nemcsak a nőcsábász attitűdje miatt. Habár rendszerint egészen jól kijöttek egymással, ha éppen nem balhéztunk :D Az életben nem lettem volna képes komolyan összejönni vele. De a szenvedély bizony nagy úr. Képtelenek voltunk ellenállni egymásnak, igazi frenetikus, világrengető akcióink voltak :) Már majdnem öt éve véget ért az a kaland de máig szivesen nosztalgiázok róla. Még az is lehet, hogy valamikor felelevenítem vele a régi emlékeket, ki tudja :D Arra való az élet, hogy élvezzük, nem? :D Már amennyiben nincs barátnője. Mert az biztos, hogy nálam foglalt pasi semmilyen módon nem játszik. Szabados az életfelfogásom de erkölcseim azért vannak.


Másodszor:folytatva a gondolatmenetet, csak nézd meg, én hogyan állok hozzá. Nem görcsölök, mint te, hanem örülök, hogy ilyen király élmények jutottak nekem. Persze annak idején legalább annyira görcsöltem én is, mint te most. Megértelek, hidd el.

Tegyük fel, hogy ez a pasas tényleg komolyan veled akar lenni. De én mondom, ez az igazán rossz verzió, nem az, ha csak szexet akar. Hála Istennek, hogy az a szoknyapecér pasi a múltamból nem akart tőlem komolyabb kapcsolatot. Habár szerelmet vallott nekem, mitöbb, még az anyjának is bemutatott. Ami nála rendkívüli lépésnek számított, mert rajtam kívül csak egyetlenegy nőt ismert az anyja. Na hát én rögtön dobbantottam is jó messzire, amint előállt a szerelmi vallomással. Legszívesebben még tovább élveztem volna a társaságát, baromi nehéz volt befejezni. De minek próbáltam volna meg vele komolyabbat? Azt mondta, meg akar változni. De most őszintén:nem túl veszélyes esélyt adni egy megrögzött pinavadász pasinak?

Figyelj, nem azt mondom, hogy hagyd ezt a pasit. Csak ne vedd túl komolyan. Ezt a dolgot inkább kezeld kellemes kalandnak. Jobban jársz így. Mégis mennyi az esélye, hogy egy ilyen pasi megváltozik? Körülbelül 1%. Tudod az általam említett pasas próbálkozott nálam még másfél évvel ezelőtt is. Akkor azt állította, hogy ő szingli. Aztán mi derült ki, mikor kb három hónapja beszélgettünk? Elmesélte, hogy ő tulajdonképpen másfél éve kapcsolatban él. Rinyált nekem, hogy ő nem boldog, a csaj vegetáriánus, ez nagyon idegesíti, kevés a szex, velem bezzeg isteni volt blablabla...

Úgyhogy bármennyire is akarnám, inkább hanyagolom a továbbiakban is. Nekem aztán nem kell konfliktus. Simán képes lenne újra hazudni, hogy szingli, csakhogy ismét elérje, hogy az ágyában landoljak.

Úgyhogy azt javaslom, legyél résen. Nézz utána alaposan, hogy van e komoly kapcsolata ennek a pasinak. Én tényleg jót akarok neked. Így ismeretlenül sem szeretném, hogy olyasmibe éljed bele magadat, ami túl veszélyes. Nem leszel attól cafka, csak mert szex miatt találkozol egy pasival. Ne érdekeljen a nevetségesen álszent és képmutató társadalom véleménye. Engedd el magadat, élvezd az életet, ezt a pasit is :)

Ha nagyon akarod, úgyis igyekezni fogsz, hogy komolyra forduljon ez a dolog kettőtök között. De mindenképpen legyél résen.

Ismerem én ezt a nőcsábász jellemet. Nehogy azt hidd, hogy én boldog barátnője lettem volna annak a pasasnak, csak mert megismertetett az édesanyjával és szinte a barátnőjeként kezelt engem. Szinte soha nem tudják ezek befejezni a csajozást. És nem is feltétlenül azért, mert az állandó nő nem elégíti ki őket valamilyen szempontból (leginkább érzelmi és szexuális.)

Egyszerűen ők ilyenek, nem tudnak megelégedni egyetlen nővel. Ez valami bolondos megszállottság vagy nem tudom micsoda pontosan. De sajnos nem sokat lehet tenni ellene.

És egy utolsó tanács így a hosszú regényem végére :D Mellesleg elnézést kérek a nagy terjedelmű szövegemért. Remélem a tartalom számít, nem a mennyiség. Figyelj, SOHA ne mérjed ahhoz az értékedet, hogy egy hülye pasi mit gondol rólad, hogyan áll hozzád. Értékes ember vagy a jó tulajdonságaiddal és hibáiddal együtt is :)

Nehogy már egy pasi vagy a javarészt képmutató, álszent és gyakran sztereótíp társadalomhoz mérjed az értékedet.

2021. ápr. 30. 21:00
Majd unalmadban minden nap nyitsz egy fórumot, hogy valaki foglalkozzon már veled.
17. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Domimami)
2021. ápr. 30. 18:46
Talán még nem látta a trallalajat. Így érdekes. Ha végre hagyadt dől, lesz új forum.
16. New(l) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 30. 10:06

Istenem, ez a leghatékonyabb etető duma, a "te más vagy mint a többi nő" . :)) Jolly joker mondat.

Ne azzal foglalkozz, ki mit hord róla össze, de azért légy résen.

2021. ápr. 30. 10:01
Én megmondtam neki, hogy sokkal több van benne, mint amit mások össze-vissza hordanak róla. Említettem neki, hogy nem érdekel, hogy mi volt a múltjában, míg velem normálisan viselkedik, én nem ítélkezem.
2021. ápr. 29. 21:19
Ahhoz hogy egy ember megváltozzon nem a másik ember kell, hanem a saját magában rejlő szeretet...ha az ember szereti a másikat képes változni és változtatni. Bàr még ott is lehet küzdeni a génekkel, a hozott mintákkal,szokásokkal...ha nem képes változni, akkor nincs benne elég szeretet. Vagy saját magában van a hiba mert nincs még olyan emocionális fejlettségi szinten és nem tud szeretni egyáltalán, csak ideig óráig felületesen, Vagy pedig azt a másik embert nem képes szeretni. Szerintem...
13. Altair
2021. ápr. 29. 21:12

Ismerek olyat, akinek bejött egy kb ilyen sztori, azóta házasok. A srác előtte kibulizta magát, és mire ehhez a nőhöz ért, addigra "felnőtt". Ugyanígy ismerek kudarccal végződő hasonló sztorit is.

Más nem fog tudni dönteni ebben.

2021. ápr. 29. 21:10

Bármi lehet. Nem tudhatrjuk: mi se, te se, és az emberek sem.

Én is hittem már azt, hogy na majd miattam jó lesz a rossz fiú. Nem lett... Emiatt óvatosabb vagyok már, de vannak még csodák: láttam pálfordulást nőknél és férfiaknál is.

Nem valószínű, de ha belefér egy csalódás is, akkor higyj a mesékben, hátha nálad jön majd pont be.

Ha viszont kalitkában akarod őrizni a szíved és nem akarsz kockáztatni, akkor csatakoznék a nem zörög a harszt... nézőponthoz

11. Domimami (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2021. ápr. 29. 21:01
Lassan már megismerjük.Mondjuk jót még nem nagyon hallottam a fickóról...
2021. ápr. 29. 20:18
Nem zörög a haraszt...
2021. ápr. 29. 19:44

Ez már min. a 3. fórum, ami ezzel a témával megjelent.

Nekem már unalmas.


Olyan emberről kérdezel, akit nem ismerünk. Mit vársz?

8. df1e1c376c (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 29. 19:18
"Olyan ize."
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 19:16

"látja rajtam, hogy más vagyok mint a nők nagy része, "


Csak egy kérdés ❔ a nők nagyrésze milyen?


A kérdésedre a válasz. 50-50 %

2021. ápr. 29. 19:07
Ez még mindig az a pasi?
2021. ápr. 29. 18:44

Ne figyelj azokra, akiktől tanácsot sem kérnél.


Ismerd meg a fiatalembert, ne ítélkezz. Idáig, csak a jéghegy csúcsát láttad belőle. Érezd jól magad vele, legyetek boldogok, szeressétek egymást, adj neki bizalmat! 😉😊

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:35
Nem ismerem az említett pasit, így minden lehet és annak az ellenkezője is.
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:32
Én is annyi mondok: lehet. Kibovitenem: ez is, meg az is.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:21
Lehet.
2021. ápr. 29. 18:09

Pár éve ismerjük ugyan egymást, és elmondása szerint azon kevés emberek közé tartozok, akikkel rendes. Állítása szerint kedvel, mégis eléggé hullámzó a viszonyunk, amikor nem bátorítottam eltűnt az életemből, amikor érezte, hogy van esélye, megint közeledett.

Addig-addig, míg pár hete beadtam a derekamat. Mindenki azzal jött, hogy nem fog felvállalni az emberek előtt, nem fog soha kézen fogva sétálni veled fényes nappal. Ehhez képes pont az ellenkezője, mindenhova magával akar vinni, délután nyílvánosan ölelget, kezemet fogja, ha azt mondom menjünk ide vagy oda, rábólint. Az ismerőseinek, mindenkinek úgy mutat be, mint a barátnője... ragaszkodik, keresi az alkalmat, hogy velem legyen...

ez teljesen az ellenkezője annak, amit mesélnek róla, sokszor kényes témákba kérdezek, mégis őszintén válaszol...aki ismeri, mindenki azzal jön, hogy kihasználja a nőket, viszont mikor szóba kerül valami nő téma, őszintén megmondja, hogy mi hogy... az elején mikor megbeszéltük, hogy mi legyen, megmondta, hogy nem kínozná magát, ha csak szexet akarna, mert többet akar, látja rajtam, hogy más vagyok mint a nők nagy része, mindig is kedvelt, csak én vettem a fejembe, hogy ő csak kihasználni akar... klisé ugyan, de lehet, hogy igaz?

Lehet, hogy tényleg rosszak lennének az emberek, és mindazok ellenére, amit mondanak róla nem rossz ember?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook