Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viselkedjünk a kapcsolat kezdetén? fórum

Hogy viselkedjünk a kapcsolat kezdetén? (beszélgetős fórum)


19. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 19:46
A természetesség a lényeg. Ha nem tudsz önmagad lenni, fesztelenül viselkedni a társaságában, rég rossz.
18. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 19:21

Ott lejjebb, van 13 pont :)


[link]

2023. aug. 3. 18:10

Természetesen kell viselkedni. Olyannak ismerjen meg, mint amilyen vagy.

Azt semmi esetre se ajánlom amit a fiamnak mondott barátnője: "Mit akarsz rám íratni?" A másik, "Ki fogja örökölni a vagyont, mert ugye nincs gyereked?"

16. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:56
Például?
15. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 16:41

Továbbra sincsenek tipikus hibák. Tényleg érdekelne, hogy hány éves vagy és mennyi a férfi.

De ha nem úgy viselkedsz, ahogy normális esetben tennéd, akkor innentől alakoskodva élsz, csak hogy megfelelj egy embernek, akivel 3 hete vagy együtt? Ne már, hogy ezt valaki komolyan gondolja...

14. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
2023. aug. 3. 14:35
de nem nagy eredménnyel csinálja,mert komoly barátnője nincs,pedig pénze annyi,mint a pelyva.valamelyik tévénél dolgozik.igaz én már a második napon agyoncsaptam volna,mert be nem állt a szája.
13. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:34
Szerintem amit nem szívesen látnál a másikban ,,attól te is óvakodj.
12. tumbo2
2023. aug. 3. 14:32
mint a lányom barátja mondta,tényleg barátok voltak csak,az első pár hónap a beetetés időszaka.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 3. 14:32
Nem:)))
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:29

Nincsenek.

Nők vannak és férfiak, kapcsolatok. Ismerkedési fázisban vagytok, vagy bejöttök egymásnak, vagy nem. Nincs olyan mit tegyél, vagy ne tegyél.Ami egyik embernek bejön, a másiknak nem.

Gondolom nem pukizol evésközben, nem büfögsz, nem turkálsz az orrodban, szádban.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bichi)
2023. aug. 3. 14:24
Akkor máshogy fogalmazok, bocsi. Mik azok, amiket ne kövessünk el ebben a szakaszban, mert különben lelép egy férfi? Szerintem vannak tipikus hibák, amiket a nők elkövetnek.
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Bichi)
2023. aug. 3. 14:20
Ahogy mostanában az ismerkedésről,,vagy inkább az annak hiányáról szóló témákat olvassuk,hát nem csoda ha valakinek,ilyen gondolat fordul meg a fejében.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 14:17
Hány éves vagy? 3 hét után már meg akarsz felelni neki? 3-4 naponta találkoztok, és már most félsz, hogy nem tudod fenntartani az érdeklődését? Gondolod, hogy minden pasinak ugyanaz jön be. Lehet a tiednek a ku.va az ágyban, de az is lehet hogy a gondoskodó háziasszony. Honnan tudná ezt bárki is?
2023. aug. 3. 14:05

Csatlakozom az előttem szólókhoz, maradj, aki vagy.

Így ismert meg, valami megfogta, ami tetszik benned. Ne akarj színészkedni!

2023. aug. 3. 13:57
Légy önmagad. Ha megjátszod magad, azt a látszatképet fogja megszeretni, ami nem te vagy, és amit nem tudsz örökre fenntartani. Amikor majd lehull a lepel, joggal lesz csalódott, és joggal hagy ott.
2023. aug. 3. 13:53

Legyél tiszta, enyhén illatos, és viselkedj természetesen.

A hosszútáv kezdete....

2023. aug. 3. 13:46

Ha meg kell játszanod magad, a fene megette. :DDD

Faggasd ki milyen nőt akar, és formáld át magad,ettől tuti boldog lesz, te meg.., hát jóóóvanazúgy na! Van palid,ez a lényeg. :DD

2023. aug. 3. 13:46
Add magad, így ismer meg. Hiszti mindenesetre nem szerencsés.
2023. aug. 3. 13:39
3 hete jöttem össze a barátommal, egymáshoz közeli településeken lakunk. 3-4 naponta találkozunk, pár órára, hétvégén több időre. Minden nagyon jól működik, nem szeretném ha elromlana az egész. Mik azok a viselkedésformák, amiktől egy férfi "visszahőköl", mik azok, amik bejönnek nekik? Kérlek, írjátok le a tapasztalatokat, férfiak véleménye is kifejezetten érdekel! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook