Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy viseljük el ismerősünket, aki minden egyes találkozás során a gazdagságával és kivételezett helyzetével kérkedik? fórum

Hogy viseljük el ismerősünket, aki minden egyes találkozás során a gazdagságával és kivételezett helyzetével kérkedik? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. júl. 14. 15:20
biztosítani kell őt tökéletes önvalójáról, és együtt örülni mérhetelen sikereinek, de..szépen, finoman leállítani és más irányba terelni a beszélgetés irányát...talán sikerül egyéb témákról is szót ejteni...s ha nem megy , szép lassan le kell építeni őt..vagy. hasonlókat mondani a magunk hihetetlen nagy szerencséjéről, lehetőslgeiről, ésatöbbi..hasonlót a hasonlóval, ki kell próbálni:))
2008. júl. 14. 14:51

"Hogy viseljük el ismerősünket, aki minden egyes találkozás során a gazdagságával és kivételezett helyzetével kérkedik?"


Nem hiszem, hogy ezt el kéne viselni....

Nem kell róla tudomást venni, elvégre 2 füled van, nem? ;) Az egyiken be, a másikon ki...

2008. jún. 3. 06:26
Én nem figyelnék oda és elterelném a témát.Elkezdenék egész másról beszélgetni,hátha akkor észreveszi magát.Útálom azt az embert aki dicsekszik!
2008. jún. 3. 06:19
Én mondjuk ott kerülném ki ahol lehet,mert nagyon csipi a szemem az ilyen ember.Azt szoktam mondani,hogy az ész meg a pénz,ritkán jár eggyütt.
2008. jún. 2. 12:55
KÜLÖMBEN akart lenni.....
2008. jún. 2. 12:54
Nem a pénz teszi az embert,kis szerencsével akár kinek lehetne "nagy fekete terepjárója", kükömben az ilyen embereknek nem is lehet igazi barátságuk(szerintem egoisták).
27. fe6fe7671f (válaszként erre: 25. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 2. 12:46

és ott van az a szó, hogy "LEKICSINYLŐ NÉZÉSE" - erre írtam.


Nem kell megjátszania magát, ha van gyereke, ha nincs. Attól ő még nem felsőbbrendű, hogy ilyen autója van - csupán gazdag.

2008. jún. 2. 12:44
Szerintem is többet érne egy babakocsi,mert akinek van gyereke az észre sem veszi,hogy milyen nehéz egy gyereket össze hozni ha valami baj van. (nekünk sajna még nincs gyerekünk,biztosan inkább a BABAKOCSIT választanám. AlieNeetah neked pedig szivből kívánok jobbulást!! :)
2008. jún. 2. 12:44

"...a kutyát nem érdekli a lekicsinylő nézése a bigének, amikor 36milliós terepjáróba ugrik be... ugréljon a fene, mikor babakocsit is tologathatok... :)


Erre írtam, hogy jó Neked, hogy tologathatod, mert VAN gyereked.

(Nekem nem jött össze, és sajnáltam magamat egy pillanatra, csak nem jól jött le azzal, ahogy írtam. Nehéz ez a fránya magyar nyelv! :)

24. 14775640c4 (válaszként erre: 23. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 2. 12:38
igen. ezt csak ők tudhatják, miért nincs gyerek. akár benne van az is hogy nem is lehet. akkor mi van?
23. fe6fe7671f (válaszként erre: 19. - D0860dee94)
2008. jún. 2. 11:57
Nagyon poénos! Igazad van, nincs is nagyobb öröm, mint babakocsit tolni. De ezt csak az tudja, aki küzdött egy életen át, mégsem lehetett gyereke!
22. 14775640c4 (válaszként erre: 21. - D0860dee94)
2008. jún. 2. 10:44
de azért megelégednék egy jó kis nyitott tetejű aston martinnal is.2006-os évjárat csak 43 milla
21. d0860dee94 (válaszként erre: 20. - 14775640c4)
2008. jún. 2. 10:41

na azt elhiszem :)

Merc..... hatalmas, fekete... majdnem sámli kell, hogy fellépj :)

20. 14775640c4 (válaszként erre: 19. - D0860dee94)
2008. jún. 2. 10:39
én azért bevállalnék még egy terepjárót is:)))))
2008. jún. 2. 10:37

Ilyesmiben már nekem is volt részem... van egy házaspár, akik elváltak, majd újra összejöttek... közelítenek a 40hez, jönnek-mennek, buliznak, hordják ki magukkal a "kedves"barátaikat Kubába stb.... de gyerekük nincs... és sztem nem is lesz, csak ha örökbe tudnak fogadni...

Ha ez eszembe jut, akkor a kutyát nem érdekli a lekicsinylő nézése a bigének, amikor 36milliós terepjáróba ugrik be... ugréljon a fene, mikor babakocsit is tologathatok... :)

2008. jún. 2. 10:29

szóval az a baj hogy te is kissé rosszul reagálod le a témát.

és ezzel visszaél.

lépj át rajta és éreztesd vele hogy tőled akár mindegy mit mond. nem érdekel.

17. 14775640c4 (válaszként erre: 15. - 4ab67f870d)
2008. jún. 2. 10:20

szia!

most lehet hogy ki fogsz röhögni,de lehet hogy az ipse látja rjtad hogy fusztrál téged mikor a pénzéről beszél. és direkt húz téged.azért mert ugrasz.

ne ugorj, vagyis ne vedd fel a kesztyűt. sokan szeretik éreztetni az illető csóringerrel hogy ő szarta a spanyol viaszt. minél jobban látja rajtad hogy ezzel piszkálhat annál jobban fogja csinálni.

röhögd ki. mond neki okés akkor jó utat és menjen ha kedve van, vagy bármit amivel hallja, vagy látja hogy abszolút közönyös érdektelen arccal átlépsz a dolog felett. ha láétja folyamatosan hogy leszarod őt és nem érdekel mit csinál,egyik füleden be a másikon ki akkor nem fog neked célozni ezzel kapcsolatban semmit.

16. 4ab67f870d (válaszként erre: 13. - 7934d1ac97)
2008. jún. 1. 15:09
Esetleg olvasd el a Sugárkezelés kalandokkal című írásomat... Abban minden benne van. Mára oda került a dolog, hogy a gyors MRI-n az múlik, sugarazható nagyságú marad-e a tumor, vagy nyílt koponyaműtét kell (apró következmények: féloldali arcidegbénulás "legjobb esetben", agysérülés vagy halál...)
2008. jún. 1. 15:07
Évente pár alkalom, mert egyfajta főnök, de az a kevés is sok. Ráadásul egyre durvábban csinálja. Ezt már a társaság másik tagja is megjegyezte, aki régebben ismeri. Ja, hal a tortán, hogy nála egy vendégség úgy néz ki, hogy pogácsa és ropi, ő viszont a fizetős, drága kajáldában repetázott és desszert meg minden. Hogy pont az egyik rokkantnyugdíjas szervezte, arra nagy ívben ....
2008. jún. 1. 15:07

na hát én elmondanám neki a véleményem !! nekem is volt egy ilyen ismerősöm mármint hasonló egyszer közöltem vele hogy jó lenne ha leálítaná magát!és nem nézne le mindenkit aki nála szegényebb mert a szegényebb is lehet gazdagabb lehet hogy nem pénzben hanem másban de sokkal gazdagabb és millószor többen szeretik mint az oylat mint téged....

na többet nem is szóltunk egymáshoz mert nagyon haragudtam rá!most láss csodát mi lett belőle!!egy földönfutó aki kunyerál állandóan!! valamelyik nap megkérdeztem tőle hogy milyen érzés és elmodtam neki hogy most vettünk egy autót jön a második baba és idén valószínűleg külföldön nyaralunk 1 hetet! és mi is haladunk végre 2 nap múlva odajött hogy ne haragudjak most már tudja mit miért mondtam!!... és ilyenkor olyan jó a lelkemnek lehet h gonosznak néztek de akkor is!!

13. 7934d1ac97 (válaszként erre: 7. - 4ab67f870d)
2008. jún. 1. 15:04

Az MRi-s témánál beszóltam volna neki hogy engem is protezsáljon már be mutassa meg hogy tényleg olyan menő-e, ahogy mondja. Borzasztóan sajnálom, hogy elkell (valamiért) viselned őt. Ha legközelebb találkoztok, próbáld meg minnél előbb lekoccolni az illetőt és amíg kell őt hallgatnod egyiken be a másikon ki. Húzz a lelkedre egy védőpajzsot hogy ne tudjon belegázolni! Nagyon megértelek. :(

Szabad megkérdeznem milyen betegséged van?

2008. jún. 1. 15:04
Nem tudom milyen viszonyba vagy az illetővel, de én biztosan nem tartanám vele a kapcsolatot. Amint leirtad elég önző alakról lehet szó,ha már az nem érdekli mi van veled, csak magáról áradozik. Személy szerint nem tudom elviselni az ilyen embereket. Nekem is vannak olyan ismerőseim kiknek sokkal jobb az anyagi helyzetük,de soha nem vágtak fel.
11. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - 4ab67f870d)
2008. jún. 1. 15:01

Nem ugy hangzik, mintha 100-as lenne az ipse.

Kerd meg, hogy segitsen idoponthoz jutnod MRI-re.

10. c25fee884d (válaszként erre: 7. - 4ab67f870d)
2008. jún. 1. 15:01
Atyaisten! Nem tudod kikerülni? A legrövidebb időt töltsd vele. Állítsd be a telefonodat ébresztőre mondjuk 15 percre a találkozásotok után. Az csöng - belehallgatsz - és neked meg "sajnos nagyon fontos tárgyalásra kell rohannod, de azonnal".
9. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - 4ab67f870d)
2008. jún. 1. 14:58
szia, kérj tőle kölcsön sok pénzt, szerintem többet nem akar majd veled talizni:)
2008. jún. 1. 14:58
Selejtezd le!!Boldogitson mást,egyszer csak egyedül marad a gazdagságával.
7. 4ab67f870d (válaszként erre: 2. - 7004ca251b)
2008. jún. 1. 14:56

Kedves lányok!


Akkor lefestem az illetőt... Anno a múlt rendszerben párttitkár volt, most könyv- lapkiadó, valamint több minisztérium tanácsadója, jó fizetésért. Beutazta a világot, álladóan ezzel dicsekszik, hogy éppen hol járt, mit vett, hány forintos spéci alsónadrágja van hegymászáshoz. Néhány napja találkoztunk, két rokkantnyugdíjas, egy leendő hajléktalan munkanélküli (válás miatt) és ő. Három órán keresztül dőlt beőle, hogy hova utazik, milyen befektetéseket csinál, és az eü. kapcsán, mikor közöltem, hogy rákosként felháborít, hogy három hónapot kell MRI-re várnom, rám vigyorgott és közölte, hogy neki soha sehol nem kell várnia. A társaság egyik tagja megemlítette a sikereket, hogy hamarosan könyvekben jelennek meg a pályázatnyertes műveim, témát váltott (ő nem kért belőle, szerinte nem lehet eladni) és folytatta azzal, hogy mennyi eurót vett és hova fog utazni, meg hogy kellett NEKEM rendszerváltás... (nem is voltam szavazókorban) Mosdó, Xanax, sírógörcs és a fogadalom, hogy soha többé nem akarom látni, de sajnos ez nem lehetséges...

2008. jún. 1. 14:53
Jó neked hogy csak ismerősöd az illető, nekem sajna a főnököm ilyen. Úgyhogy a kolléganőimmel nap-mint nap szépen mosolygunk, hogy de jó neked!! :) Persze legbelül meg.... inkább nem írom le. Nem könnyű. :(
2008. jún. 1. 14:50
Hogyan kerkedik? Mit mond?
2008. jún. 1. 14:48
Kérj tőle egy kis pénzmagot, hogy te is el tudj indulni a vagyonosodás útján :DDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook