Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy szoktassam le a férjemet a kocsmázásról? fórum

Hogy szoktassam le a férjemet a kocsmázásról? (beszélgetős fórum)


260. Mókuska_57 (válaszként erre: 258. - Kszb)
2013. júl. 12. 09:40
:))
259. 91d4989ab9 (válaszként erre: 257. - Mókuska_57)
2013. júl. 11. 22:34
na hajrá, szurkolunk nektek
258. kszb (válaszként erre: 257. - Mókuska_57)
2013. júl. 11. 22:27
no, azért ne akard az egész karját, ha a kisujját nyújtja! :) látod! Megy ez! :) És békésen is :)
2013. júl. 11. 22:19

Ma rákérdeztem miért jár el itthonról. A pia miatt, a társaság miatt, vagy mert nem szeret itthon lenni. Erre azt mondja: szeretlek benneteket, jó itthon, de szeretek billiárdozni meg finom a bor is. Meg hogy nem költ sokat.

Ma is elment, mi arra mentünk a kislánnyal, bementünk hozzá, megitta az italát és hazajött velünk. Bár így lenne mindig.

2013. júl. 11. 13:23

De van kiülős része, szoktunk menni néha fagyizni, de nem maradunk sokáig. Nem jön haza velünk, hanem ott marad inni, meg billiárdozni.

Változó, de átlagban olyan 5000 ft körül költ el a kocsmában hetente. Nem cigizik, kaját én veszem, arra nagyon sok megy el havi szinten. Legalább 70-80 ezer.

255. 91d4989ab9 (válaszként erre: 253. - Mókuska_57)
2013. júl. 11. 10:58

kiülős része nincsen? mi is szoktunk menni gyerekkel, van fagyi, meg üdítő, kávé, apa meg iszik sört.


sokféle kocsma van.


gondolom ez újabb, modernebb ha van biliárd is.


nem tudom hogy irtad e már, de szeretném tudni, konkrétan egy héten hány ezer forintot költ el a párod a kocsmába? és mennyit italra, mennyit cigire? mennyit kajára? mennyit üditőre?

254. nbandus
2013. júl. 11. 09:53
Igen, a helyedben én is maradtam volna. :)
253. Mókuska_57 (válaszként erre: 252. - C8ec504c40)
2013. júl. 11. 09:35

Gyerekekkel nem szeretnék. Meg amúgy a kocsma nem az én világom.

Hazajött, nem balhéztam vele.

252. c8ec504c40 (válaszként erre: 251. - Mókuska_57)
2013. júl. 10. 21:32
Mi lenne, ha beülnél melléjük a gyerekekkel? Ugyan nem gyerekeknek való hely, de így legalább együtt lennétek.
251. Mókuska_57 (válaszként erre: 250. - Nbandus)
2013. júl. 10. 20:42

Ma is elment, azt mondta fél óra múlva jön, iszik egy fröccsöt. Nem szóltam semmit. Szomszéd asszony mondta hadd menjen, kell neki kicsit beszélgetni másokkal. Dicsérte a férjemet, hogy milyen udvarias és jól elbeszélget mindenkivel.

Közben mi kint voltunk az udvaron, kislány elindult az apja után, én meg utána. Kocsmánál értük utol. Kérdezte mit kérek. Mondtam semmit. Kicsit ott voltunk aztán eljöttünk. Ott maradt, 3 férfi mellé leült az asztalhoz.

250. nbandus
2013. júl. 10. 10:08
Azért a fejleményeket írd majd le, ha van kedved, mert én kíváncsi lennék, sikerült -e beszélni az Uraddal.
249. c8ec504c40 (válaszként erre: 234. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 22:45
A helyzet az,hogy nem nekünk kell mentegetőznöd. Meg amúgy sem, mert mi nem tudunk vele mit kezdeni. Egyébként meg miért hallgatnád el. Sokkal jobban fog fájni neki, ha mástól tudja meg. Te mondtad, hogy nem is lakik olyan messze tőletek az illető... S egyszer kiderül. Ehelyett inkább neked kellene elmondanod, de persze nem úgy, hogy azt vágod a fejéhez, hogy ő tehet róla, mert soha nem segít semmiben, ill. mindig egyedül hagy. Hanem azt fejtsd ki, hogy te mit érzel, hogy pl. gyakran érzed magad társas magányban, stb.
248. c8ec504c40 (válaszként erre: 225. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 22:40
:) Ezzel végülis mindenki így van. Más módon próbálkozz. Pl. dicsérd meg, vagy amit ő szeret és utána kérd meg. Szerezd már be a szeretetnyelv könyvet pároknak, abból is nagyon sokat lehet tanulni ahhoz, hogy jobban megértsük a másik embert.
247. c8ec504c40 (válaszként erre: 224. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 22:38

Akárhogy is szépíted, ez már megcsalásnak számít. Ráadásul tudatosan törekedtél rá, legalábbis nekem ez jött le az írásodból.


Én sejtem, hogy mennyire elszigetelve "eltemetve" társas magányban érezheted magad sokszor 3 gyerek mellett, folyton otthon, de ezzel a lépéseddel nem a megoldásra törekedtél, hanem hagytad, hogy a sértettséged elragadjon és nagyon-nagyon rosszul döntöttél. Szerintem.


Sokkal jobb lett volna, ha leülsz, s megbeszéled vele a dolgokat. Nem igaz, hogy - mégha kelletlenül is - de nem hallgat meg.

246. Mókuska_57 (válaszként erre: 244. - A2571c53fb)
2013. júl. 9. 20:43

De szeretem és ragaszkodok hozzá, különben nem keresném a megoldást, hanem elválnék tőle. Hogy miért? Mert amikor olyan a hangulata, jól el tudunk egymással beszélgetni, hülyéskedni. Sok mindent átéltünk már együtt.

Sokszor elmondtam már, hogy utálom a kocsmázást. Nem hat rá.

Második kérdésre a válaszom nem. Én gyakrabban szeretném.

Elbeszélgetek vele, ha lesz olyan alkalom, hogy miért iszik.

245. Mókuska_57 (válaszként erre: 243. - Gkreka)
2013. júl. 9. 20:14

Az jobb lenne, legalább szem előtt van. :)

Igazából úgy látom, nincs igazán barátja, eltűntek a régiek mellőle. Megunta, hogy amikor őt hívták mindenkinek elment segíteni, fordítva meg éppen akkor volt dolguk a barátoknak, amikor kellett volna neki valami.

Jóban van mindenkivel, de olyan felszínes. Akikkel a kocsmában ül? Szerintem azok csak ismerősök.

244. a2571c53fb (válaszként erre: 238. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 18:33

Egy kicsit visszaolvastalak!


Te komolyan gondolod azt, hogy egy pasi nem érzi, hogy valami nincs rendben a feleségével?? Magad is írtad, hogy a féltékenysége nem alaptalan! Mit mondasz, hogy kocsmázik, de sohasem részeg. Ez olyan állapot a férfiaknál, hogy nem akarnak tudni valamiről, inkább elbódítják az agyukat. Írod, hogy nem megy veled sehova pedig te mennyire szeretnéd...na boccs de én nem hiszek ebben! Szeretnél te szabadulni ebből csak nem tudsz, mivel ő keres és ő adja pénzt. Írtad, hogy nem gondolod, hogy félrekefélne. Akkor kérdezem miért nem tudod megfogni őt?? Mond mit szeretsz ebben az emberben? Szereted egyáltalán, mivel nekem az jön át, hogy semennyire, csak itt megerősítést keresel mindenhez! Ne itt keress hanem otthon...és mond meg férjednek, hogy szereted, de kocsmázást nagyon nehezen viseled!


Mond neki nyugodtan, hogy gondolja át az egészet, mivel így kapcsolatotok nem vezet sehová. Férjed visszaél a helyzettel te pedig szerintem bünteted a szexszel!


Kérdezem és vagy válaszolsz vagy nem: Az fajta vagy aki engedi magát 2-3 hetente megerőszakolni?? Szerintem igen...tehát ezen is gondolkodj el!


..bocs hogy ezt mondom neked, de gondolkodj el és szállj magadba. Férjed nem más nőt akar, csak mostani életével van baromi nagy gondja, amit a piával tompít! ...tehát neked kell lépned, ha nem teszed meg, gyötrelmes életed lesz...tehát lépj...csak ezt tudom mondani neked!

243. gkreka (válaszként erre: 242. - Nbandus)
2013. júl. 9. 16:48
:) "mobil kocsma" a kertben, amíg építik a haverok a kiülőt???
242. nbandus (válaszként erre: 241. - Gkreka)
2013. júl. 9. 16:39

:) én szeretem a nyers őszinteségt! :)


Amíg nincs kiülős, nincs kocsmázás! Ennyi!

241. gkreka (válaszként erre: 240. - Nbandus)
2013. júl. 9. 16:36
Én is ezt tanácsoltam, de én vonzóbbá tettem a programot :P
240. nbandus
2013. júl. 9. 16:34
Kocsma helyett szereljen kiülőt!!! :)
239. gkreka (válaszként erre: 238. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 16:32
Ez jó! Ha legközelebb látod, hogy nem hullafáradt a napi melótól, akkor vedd rá, hogy kezdjen bele, sőt menj ki hozzá, még akkor is, ha ténylegesen nem tudsz neki segíteni, de legyél vele. Következő héten pedig hívja meg a haverjait "segíteni". Főzzetek valami egyszerű bográcsos kaját, vegyetek egy karton sör - tudom, hogy utálod, de még mindig jobb, mint a kocsma :) - a kiülővel nem fognak túl sokat haladni, de buliztok egy jót!
238. Mókuska_57 (válaszként erre: 237. - Gkreka)
2013. júl. 9. 16:15
A férjem csinál a kertbe egy kiülőt. Anyag megvan, csak ideje nem nagyon van rá. Ha elkészül, akkor majd lesz ilyen baráti összejövetel. :)
237. gkreka (válaszként erre: 236. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 16:06

Nem lenne vonzó program neked és a férjednek is, ha velük összejönnétek "bulizni"? Lazábban véve, mint egy igazi vendéglátást, tehát nem a te nyakadban lenne az egész terhe. Tudod, egy olyan, ha "jöttök lesztek, ha hoztok esztek" típusú laza összejövetelre gondolok.


Én elváltam, úgyhogy házassági tanácsot nem akarok adni, de a társasági életem határozottan fellendült, amióta bevezettük ezt a fajta egymáshoz járkálást a közelben lakó barátaimmal.

2013. júl. 9. 15:50
Vannak, igen.
235. gkreka (válaszként erre: 234. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 15:42

OK. Lépjünk túl rajta.


Vannak barátnőid/barátjaid, akik viszonylag közel laknak hozzád?

234. Mókuska_57 (válaszként erre: 233. - Gkreka)
2013. júl. 9. 15:35
Írtam már megbántam. Minek ragozzam?
233. gkreka (válaszként erre: 231. - Mókuska_57)
2013. júl. 9. 15:17
De jó... Akkor már meg se történt!
232. nbandus
2013. júl. 9. 13:33
Attól még láthatja miket írsz, mert nyílvános a fórum...
231. Mókuska_57 (válaszként erre: 230. - Kszb)
2013. júl. 9. 13:28
Ja, nem szokott előzményeket nézegetni. Innen meg töröltettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook