Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy szoktassam le a férjemet a kocsmázásról? fórum

Hogy szoktassam le a férjemet a kocsmázásról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
20. b62e6311d6 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2013. júl. 6. 12:46
Én inkább közös filmnézésre, beszélgetésre, társasozásra gondoltam:))
2013. júl. 6. 12:46
Szerintem is lehetetlen, ha ő nem akar és nincs benne elszántság, nem fog sikerülni. Sajnálom,hogy Te is ilyen gondokkal küzdesz :( A legjobbakat kívánom Nektek!
18. andi6020 (válaszként erre: 6. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:45
Kocsmázzatok együtt. Nem vicceltem. Tarts vele.
17. c6973617d3 (válaszként erre: 6. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:32

Én értelek és megértelek, csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy a férjed nem a családjának él, mert benneteket a háttérbe helyez, olyanok vagytok neki, mint egy kötelező letudni való, ne haragudj, de ezt nem tudom szebben kíméletesebben leírni. :(


veled is beszélgethetne esténként, és a gyerekekkel is játszhatna :(


Próbáljatok meg valami kompromisszumot kötni, és a kocsma látogatásokat a minimumra lecsökkenteni.

16. kszb
2013. júl. 6. 12:31

sehogy... nme fog menni.

Apámat se lehetett, amíg ő maga nem akarta.

Viszont ez jó nyitány az alkoholizmus felé (ha érzed a piaszagot rajta).

Isten igazából az n párom is eljár itthonról hetente párszor haverozni. Van, h éjszakába nyúlóan darts-oznak, vagy csak leülnek 1-2 sör mellett megbeszélni az élet nagy dolgait. Engem nem zavar. Ennyi jár neki is sztem. Pláne, h több munkahelyen dolgozik. És én ilyenkor nem is kívánkozok közéjük sem. Csak akkor megyek velük, ha grillezés, bográcsozás, vagy hasonló van.

Igaz, nekünk nincs gyerekünk még, de sztem, ha lenne se zavarna.

15. d71ef05a8e (válaszként erre: 9. - Nbandus)
2013. júl. 6. 12:29

Én is így gondolom. Munka után kell lazítani, és még azt is el tudom képzelni, hogy pl. tűzrőlpattant kisgyerekek mellett otthon nem mindig sikerül. Ennek ellenére szerintem is közösen megélt programokkal kéne lazítani, ez a családos élettel jár, nme hiszek abban, hogy a családtól távoli kikapcsolódásnak van létjogosultsága, legalábbis nem hetente 2-3-szor.


Pl. egy hétvégi kirándulás egész hétre feltöltheti a lelket, közben hatalmas bezsélgetésekkel, tutira kikapcsol mindenkit, de kinek mi válik be.

2013. júl. 6. 12:28

Bocsi, de nekem erről eszembe jut egy vicc...bár tudom, hogy nem vicces a helyzeted..kívánok sok erőt Neked...



A friss házaspár két hete élt házasságban. A férj bár nagyon szerelmes volt,alig várta,hogy elmenjen a haverjaival egy kicsit szórakozni.

Igy szólt a feleségéhez:

- Édesem,mindjárt jövök.

- Hova mész cuncimókus?

- Lemegyek a bárba, drágám…iszom egy sört.

A feleség igy válaszolt:

- Egy sört szeretnél, szerelmem? Kinyitotta a hűtőszekrényt és 25-féle sört mutatott.

A férj nem tudta, mit tegyen, az egyetlen ami eszébe jutott a következő volt. Igen szivem, de abárban hűtött pohárban adják.

Még be sem fejezte a mondatot, a feleség közbe szólt.

- Hűtött poharat szeretnél angyalpofa? Egy sörös korsót vett elő a hűtőből.

A férj kissé sápadtan ezt mondta. Igen drágám de a bárban olyan finom előételeket is adnak, nem maradok sokáig megigérem.

- Elő ételt szeretnél szivemcsücske? Azzal kinyitotta a sütöt és 5-különféle előételt vett elő csirke szárnyat, malacsültet stb.

- De édes szivem a bárban tudod mocskos szavakat is lehet hallani.

- Mocskos szavakat akarsz életem? Na ide figyelj te fa..fej! Idd meg a sörödet a abból az átkozott hűtött korsóból és zabáld meg a kiba..ott sültjeidet, mert házas vagy, bazdmeg, nem mész sehova! Megértetted seggfej?!

13. Mókuska_57 (válaszként erre: 9. - Nbandus)
2013. júl. 6. 12:27

Ettől félek. Apja, anyja alkoholista volt.

Azt mondja billiárdozik a haverokkal.

12. 3f54929e3a (válaszként erre: 6. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:27
Ez elég baj, hogy oda jár. Én leéltem a gyerekkoromat egy ilyen emberrel néhány év után nem is volt gyerekkorom és csak úgy kezdte mint a te férjed. A nevelőampámról beszélek aki a kocsmázás előtt egy jó ember volt de haverok és a kocsma "jó" hangulata lesodorta elég rendesen. És anyám próbálkozott mindennel szép szóval még meg is fenyegette, hogy kidobja de nem használt ez semmit. Csak figyelmeztetni akarlak nagyon vigyázz és légy résen.
2013. júl. 6. 12:26
Sehogy; ha csak egy korso sort iszik meg a haverokkal - nincs gond. A pasinak olyan a kocsma, mint a nonek a kozmetika-fodraszat-manikur-vasarlas; sajatos hangulata van. Olvasd el a Miert sir a no, miert hazudik a ferfi c. konyvet. Megerted a mi miert-jet. Van ferfipletyi is, csak muszaki es egyeb elvont dolgokrol. Nem olyan @keverok, mint a nok; ok meg hisznek a vilag megvaltasaban.
10. vacsa (válaszként erre: 6. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:25
Te meg elhiszed? Ha szeretne akkor veled akarná tölteni a szabadidejét, nem a kocsmában.
2013. júl. 6. 12:22
Ez komoly? Nagyon sűrgősen szoktasd le erről, mert pár év, és egy alkoholista lesz a férjedből. Találjatok ki programokat, amivel meló után együtt lazíthattok. Ha jobban érzi magát a kocdsmában, mint otthon, az szerintem nagyon nagy baj...
2013. júl. 6. 12:19

"Leszoktatni" tudom a kisgyerekemet kisgyerekes szokásokról, a kiskutyámat a harapdálásról, de a férjemet semmiről.

Vele közös szokásokat kell kialakítanom.

7. Mókuska_57 (válaszként erre: 4. - Syria)
2013. júl. 6. 12:19
Ha csak kéthavonta menne, nem is szólnék semmit. De mostanában heti 2-3 alkalom.
6. Mókuska_57 (válaszként erre: 2. - C6973617d3)
2013. júl. 6. 12:18
Dolgozik, hazaadja a fizetését, nőkről sem tudok. Próbáltam már szép szóval, csúnyán is de mindig azt mondja, hogy munka után ez az egyetlen kikapcsolódása. Tényleg nincs más problémánk, nem is veszekednék vele, ha nem menne el gyakran itthonról. Az biztos, hogy oda megy, kifigyeltem már, itt van nem messze és érzem a pia szagot is rajta. Azt mondja szeret.
2013. júl. 6. 12:17
A családnak él???
4. syria (válaszként erre: 1. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:17

Sehogy.

A kocsmának sajnos olyan feelingje van, ami miatt még az is odamegy néha, aki egyáltalán nem iszik. Pl. a párom is beugrik kb. kéthavonta egyszer, s ott iszik meg egy korsó sört.

2013. júl. 6. 12:14
Sehogy nem tudod.
2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Mókuska_57)
2013. júl. 6. 12:14

Hát ez épp elég nagy gond.

Mi az, hogy a családnak él? dolgozik? hazaadja a fizetését, nem nőzik? :OO


beszélgess el vele, ez másképp nem fog menni :(

2013. júl. 6. 12:11
Szinte minden este elmegy a kocsmába, állítólag a társaság meg a kikapcsolódás miatt. Nagyon elegem van már ebből és hiába kérem, ne menjen nem hallgat rám. Amúgy más baj nincs vele, dolgozik rendesen a családnak él, de ez a kocsma....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook