Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy szoktassam le 16 hónapos fiamat a ciciről? fórum

Hogy szoktassam le 16 hónapos fiamat a ciciről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. irgum-burgum (válaszként erre: 4. - Életkezdés)
2012. jún. 20. 08:24
Lehet akkor én túlzom el az aggódást?Egyébként is szeretném már leszoktatni,mert minden éjjel kéri a cicit,van,hogy 3-4 alkalommal is.Biztos nem azért,mert éhes,vagy szomjas,mert a vizet nem fogadja el,csak megszokásból kell neki.Gondolom ha elhagyjuk a cicit,az éjszakai ébredések is megszűnnek,mert ha visszamegyek dolgozni,nem igazán essne jól ha még éjszakáznom kellene vele.
8. irgum-burgum (válaszként erre: 5. - Életkezdés)
2012. jún. 20. 08:20
van 2 hónap szabim,ennyi időm lesz
7. irgum-burgum (válaszként erre: 3. - Johanna2)
2012. jún. 20. 08:19
igen,de maximum 3 órát voltam el,de mással simán elalszik,igaz kézben.Csak velem nem alszik kézben.
6. irgum-burgum (válaszként erre: 2. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 08:17
:D az komoly
2012. jún. 20. 07:10
Irgumburgum:) Mennyi időd lesz a beszokatásra?
2012. jún. 20. 07:09

Szia!

A lányom 19 hónaposan ment bölcsibe ,ahogy számolom kb a te gyereked is annyi idős lesz őszre.

Ő csak délig volt eleinte,menet közben alakult hirtelen úgy hogy egész napos lett.

Nem foglalkoztam egyáltalán a dologgal,itthon ugyanúgy szoptattam,a szokatási idő alatt nyilván a bölcsiben nem.....és simán vette az akadályt hogy ott nagylányos módon eszik iszik,itthon pedig máshogyan.....

Én továbbra is csak cicin tudom elaltatni,abban változott a dolog hogy az apukájával vagy volt már rá példa hogy a nagytesóval simán elalszik ha kell....

2012. jún. 20. 07:07
hagytad mar egyedul valakivel mamaval vagy valakivel akit szeret ?hagyd othol fel napig valakivel nezd meg hogy akkor se alszik el ha nem vagy othol lehet hogy megerti nem vagy es nincs cici 1 probat meger
2012. jún. 20. 07:02
az én fiam detto ilyen volt....nem eröszakoskodtam. 5 évesen megbeszéltem vele már nagy fiú :D
2012. jún. 20. 06:45
Szeptemberben kezdi a bölcsit,és addigra szeretném leszoktatni legalább a nappali ciciről.Még mindig 2-3 óránként szopik,csak azon alszik el és csak úgy nyugszik meg.A nagyobbnál könnyű volt a leszoktatás,csak elvettem tőle és nem is követelte,de a kicsi ha nem kap cicit,sztrájkol.Enni eszik mindent már,de azt is csak szopi után hajlandó,addig nem eszik.Éjjel is szopik még.Van valakinek jó tanácsa?Lehet nem tudok rögtön hozzászólni,de amint időm lesz válaszolok.Előre is köszönöm.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook