Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy dolgozzam fel a kapcsolatunk mellett született gyermekét? fórum

Hogy dolgozzam fel a kapcsolatunk mellett született gyermekét? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
120. 6496c360f6 (válaszként erre: 119. - Ina87)
2016. máj. 14. 14:13
Figyeljen a párjára? Ő a szerető könyörgöm! A férj annyiszor szexeli meg a feleségét ahányszor akarja, legalább is jobb helyeken. Ez a sztori olyan mint egy rossz vicc.
119. ina87
2016. máj. 13. 21:39
miertnem lehetet meg tartani mig a felesège gyerekèt szo nèlkül türte ès honnèt tudod h hànyszor feküdtek le egymàsal gondolom gyetyàt nem tartotàl azèrt az èremnek is kèt oldala van vagyis figyelj a pàrodra
118. ina87 (válaszként erre: 117. - Ina87)
2016. máj. 13. 21:36
gyereteket miert nem lehmegete
117. ina87
2016. máj. 13. 21:35
nehèz barmit is mondani erre hisz mi is volna megfelelö tanàcs erre.talàn azt kellen kideriteni h a pàrod a ti közös gyerk
2016. máj. 13. 19:57
tényleg jó kifejezés ez a mindent elsöprő szerelem. Elsöpör az útjából mindent, csak a pasi maradjon. Ha két baba az ára, akkor azt söpri el. Nem számít semmi, csak amit a fickó akar
2016. máj. 13. 18:16

...pszichológushoz kell mennie - leírtuk ezt is többször. Reakció: 0


Szerintem már nem is érzékeli, mi is lehet körülötte...a tudata beszűkült stb..


Egy maga nem fogja tudni feldolgozni a történteket, sem szakítani a pasival ...bárhogy is hányjuk rá a köveket.


Testvér, barátnő, anyukájának kellene felkarolnia és elvinnie valakihez.

114. 31bc25d879 (válaszként erre: 94. - Cidanoi)
2016. máj. 13. 17:27

Valós segítséget, hogy tudnánk adni?

Gondolkozz!


Ki tudja, hogy melyikünk szava, mondata, gondolata, reakcióink összefüggése készteti majd a helyes döntésre. lehet, hogy épp majd itt nyitja ki valaki a szemét és ébred öntudatra.


Segítséget kért. Ezen fórum sajátossága, hogy így írott szóban ki-ki vehemenciájával, véleményével, habitusával, tapasztalatával, világlátásával reflektál.

113. túrógombócka (válaszként erre: 112. - Cippora)
2016. máj. 13. 17:20

ez simán benne van a pakliban. elvégre ott van "trónörökös"...

kedves topikindító, mi segíteni nem tudunk, de az sajnos elég egyértelmű, h a pasi részéről ez irántad nem szerelem.

112. Cippora (válaszként erre: 108. - 41b7982b83)
2016. máj. 13. 16:57
Igen,és nálunk ismeretségi körben több esetben még nemhogy hazament a feleséghez hanem még csináltak mellé egy-két gyereket :O
2016. máj. 13. 16:10

Nem akarok ítélkezni, az élet produkál meglepő dolgokat és fordulatokat.


Azt viszont leírom amit én tennék: azonnal véget vetnék ennek a rémálomnak. Húzzon a francba az az egoista balf.sz.


Így is sokkal többet tettél, tűrtél mint ami akármilyen elsöprő az a szerelem (tényleg az volt? most is így érzed?) megkívánt és elvárt volna.


Amikor abortuszra mentél 2x is!!!! - na az bántana és nem is tudnék azzal a férfivel élni aki ilyen helyzetbe hozott és nem állt ki mellettem... a gyerekünk mellett.


Ne is értem, hogy vagy még vele? Hogy tudsz mellé bújni, rámosolyogni, a szemébe nézni...

Elhiszem, hogy belebetegedtél.

110. 328e1b30ab (válaszként erre: 103. - Kkrisz83)
2016. máj. 13. 15:59

"de ez az én keresztem"

A keresztedet (a pasit) magad cipeled, tehát ezt el is dobhatod. Akármikor.

109. Hedi13 (válaszként erre: 107. - Cippora)
2016. máj. 13. 15:49
Mindent elsöprő szerelem nem lehet az, ahol két abortuszra is sor kerül. Sajnálom a fórumindítót. Nem ítélkezem, de itt valami nagyon sántít.
108. 41b7982b83 (válaszként erre: 107. - Cippora)
2016. máj. 13. 15:31
Na ilyet én is láttam már nem is egyet. Nem ritka dolog az tuti, de annál inkább nagyobb döbbenet.
107. Cippora (válaszként erre: 104. - 9b10f3d7ff)
2016. máj. 13. 14:28
Valószínűleg kényszerítette a pasi.Azért ahhoz nagyon befolyásolhatónak kell lenni,hogy 2 tulajdonképpen vágyott babát elvetessen mert a pasi úgy akarta.Mint ahogy írta valaki lentebb bezzeg a neje megtartotta,vállalta egyedül is,minden következményével.Nem tudom nekem sántít ez a sztori,hiába vele él a pasi,mégis mintha a fórum indító lenne még mindig szeretői státuszba.Ki tudja,az asszony meg lehet otthon van a babával,megvárja míg kitombolja magát a pasi,és hazamegy.Láttam már ilyet...
106. globus (válaszként erre: 104. - 9b10f3d7ff)
2016. máj. 13. 14:15
E költői kérdést már kétszer feltettem.
105. Cippora
2016. máj. 13. 14:13
Lehet a pasi nem szereti már a nejét,de hogy téged se szeret az biztos.
104. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 103. - Kkrisz83)
2016. máj. 13. 13:58

Az általad leírt pársorból tudtam csak leszűrni bármit is.

Sajnállak, mert szerintem naiv vagy. Tök megalázó helyzetbe hoztad magad, a pasival szembe.

Nekem úgy jött le, jó vagy neki, mint szextárs, de nem tart arra alkalmasnak, hogy a gyermekének legyél az anyja.

Nem tudom ki volt a hibás, hogy megfogantak a "babák", de ő, mint érző emberre nem tekint rád, hanem, mint "húsra", a vágyai kiélésére, hiszen ha másképpen lenne, nem csodálkozna, hogy miért fáj neked a 2 abortusz.

Téged viszont olyan szempontból nem értelek, hogyan tudtál más gyereke miatt a sajátodról lemondani?

Ugye még mindig nem vált el hivatalosan a pasi a feleségétől?

2016. máj. 13. 12:30
Senkitől nem vártam sajnálatot,együttérzést,megerősítést...egyszerűen csak kíváncsi voltam,ti mint kívülállok hogy reagáltok erre az abszurd helyzetre,hogy látjátok...Próbáltam volna kiszűrni a válaszaitokból hogy lehet ezt kezelni..helyrerakni magamban...ez volt a célja hogy írtam ide...de ez az én keresztem...
102. kisj
2016. máj. 13. 06:58

Sajnos nem tudlak sajnálni és együtt érezni veled, mert számomra az az érthetetlen, hogy az első abortusz után miért nem védekeztél?

Miért nem vártad meg, hogy normalizálódjon a helyzet?

Felelőtlen voltál.

101. 5056d3921a (válaszként erre: 99. - Jozsi.38)
2016. máj. 13. 06:28

...mert veled értettem egyet.

Csak folytattam a gondolatodat...

100. Hedi13 (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 13. 06:25
Mi itt kétlem, hogy tudunk segíteni, hogy lehet ennyi hibát és rossz döntést helyrehozni. Na de kétszer is abortuszra menni? Neked nincs saját döntésed, akaratod?
99. jozsi.38 (válaszként erre: 98. - 5056d3921a)
2016. máj. 13. 06:19
???? Miért én vagyok a címzett? nem értem
98. 5056d3921a (válaszként erre: 87. - Jozsi.38)
2016. máj. 13. 06:11

baaaz.. más nők meg azon küzdenek, hogy gyerekük legyen!


Nekem nagyon csálé ez az egész történet! Vagy kiskorú a story írója, mert normális ésszel gondolkodó nő nem járogat abortuszra ~ fél évente (most csak mondtam egy időszakot, mert semmi nem derül ki konkrétan)


Ha tényleg igaz amit írtál, már az első kaparáskor pszichológushoz kellett volna menned, nem megvárnod a második terhességet is.


Mégis? ....apuka mit mondott ezekre az apai örömökre"???

2016. máj. 13. 00:42
Tudnod kellett volna, hogy a pasik akik félrelépnek MINDIG hazudnak, mert önző dögök. Tegyük fel minden oké, megmarad egy vagy két baba (Istenem szegények, összeszorul a szívem, hogy ilyenért kellett meghalniuk :'( ) , szóval minden ok. Te még megbírtál volna bízni egy ilyen hazug... hát egy szó jut eszembe: P.Ö.C.S.ben? Szerinted téged nem fog megcsalni? És ezek után még vele vagy. Szegény feleség aki mit sem sejtve rááldozta a legszebb éveit erre a hazug p...re. Undorító komolyan, a férfiak szégyene!
96. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 22:07

Bocsi, hogy ezt mondom, de sehogy! Neked ezt nem kell feldolgoznod sehogy!

Ugyanis, az már látható tény, hogy a párod egy meglehetősen szabadelvű pasi, aki egyetlen lehetőséget sem szalaszt el, ami az útjába kerül. Ha valóban olyan elsöprő erejű lenne a kapcsolatotok, ahogy írod, hát hogyan tudott átmulatni a váló félben levő feleségével egy egész éjszakát?! Ráadásul még terhes is lett az asszony! Én azt gondolom, hogy átvert és kihasznált téged ez az ember. Az ilyen menjen haza és csucsujgassa a gyerekét akit annyira szeret. Te pedig keress magadnak egy rendes pasit!

A jelenlegi párod nem érdemli meg, hogy kitarts mellette és ilyen szinten legyél önfeláldozó! Ráadásul meg sem érti mit jelent neked az abortusz, kétszer is! Ez a fazon egy laza, kötöttségek nélküli kapcsolatot akar, amibe egy gyerek már nem fér bele veled. Mindenfajta ürügyet kitalál, átlátszóan!

Szóval még egyszer megismétlem: Ezt neked semmi szín alatt sem kell feldolgozni! A legjobb lenne, ha szakítanál vele, mert ez nagyon megalázó helyzet. Téged 2x is abortuszra küld szívfájdalom nélkül és még csak nem is érti, hogy miért okoz ez neked gondot és közben azzal hentyeg akivel akar, sőt! Neked még azt is el kellene viselned, hogy az általad nagyon kívánt magzatodat elveteted, de a másik asszony simán megszülheti?!

Ne haragudj, de ez egy abnormális helyzet!

Arról már nem is beszélve, hogy ha esetleg lesz közös gyereketek, vajon téged nem fog-e ugyanúgy elhagyni a újabb fergeteges szerelem miatt?!

Te örökösen a sokadik leszel a sorban, akire tekintettel lesz a párod. Már most is ez látszik!

Javaslom próbál meg szakembert keresni, akinek a segítségével ezeket a traumákat fel tudod dolgozni, menj olyan messze ettől az embertől, amilyen messze csak tudsz!

Kihasznál, megaláz és még elvárná, hogy te magad legyél megértő vele! Felfoghatatlan!

95. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 94. - Cidanoi)
2016. máj. 12. 21:56

Nem tudhatod melyik mondat gondolkodtatja el.


Csernus sem a kebelre ölelős fajta, mégis többeknél hatásos a nyers igazsága.

2016. máj. 12. 21:41
Valós segítséget nem kaptál, hideget és meleget annál többet. Nem jó kiteregetni a rossz döntéseket, mert még rosszabb válaszok születnek... Senki nem fogja jobbá tenni az életed, csak te magad... És tudod miért? Mert ők, nem te vagy :)
93. 41b7982b83 (válaszként erre: 69. - Kkrisz83)
2016. máj. 12. 21:31

Hát ez kemény sztori, én bele gondoltam magam ebbe a helyzetbe és megszédültem.

Hát én még a saját szülés élményem se tudtam feldolgozni évek óta, annyira megrázó volt, de két abortuszt feldolgozni, azt se lenne könnyű, szóval ez sokáig elfog kísérni az tuti!

Szóval ehhez ahogy a többiek is pszichológus segítségét kérném, meg úgy ez az egész élethelyzet, ez kicsit meredek nekem is, pedig én is voltam már furcsa dolgokban, de ezt én se vállaltam volna be, ha a gyereket nem tartottam meg, akkor utána a pasast sem!

Én így lettem volna, én anno a gyereket tartottam meg, nem az apját, akivel már megromlott a kapcsolat. Sokan sajnos könnyebben megválnak a gyerekeiktől, mint a kapcsolatba amibe benne vannak. Nem itélkezni akarok, elnézést ezért, de ezt hogy megtette veled, hogy abortuszra hajtson 2x is, aztán a másiktól meg így, aztán már veled van. Ez a baj a párkapcsolatokkal, legyen az bármilyen minőség, szeretői, élettársi, házastársi, akármi, hogy manapság ezek nagyon bizonytalan és gyenge lábakon állnak. Ahogy a te példád is mutatja. Egyiknap itt, másiknap ott. Itt egy gyerek, hopp ott egy gyerek. Kiszámíthatatlanok a mai kapcsolatok, én többet vele szóba nem álltam volna, de te érzed, te tudod... De most meg nézheted a másik babával, hogy milyen jól el van miközben meg a tiéteket 2x... Na ez az öngól. :S

92. Érdekes73 (válaszként erre: 91. - 3d787b167a)
2016. máj. 12. 21:16
Jó :)
91. 3d787b167a (válaszként erre: 90. - Érdekes73)
2016. máj. 12. 21:07
Edd is ám meg:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook