Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) fórum

Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
23. val88 (válaszként erre: 17. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:32
Az a gond, hogy mostanában sok a -elnézést- bunkó nő. Ha egy férfi megszólítja őket, és nem akarnak semmit, akkor olyan bunkón tudják őt elküldeni a ...-ba, hogy hihetetlen. Szóval emiatt is lehet, hogy kevesebb fiú kezdeményez.
22. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 18. - E41a021e6e)
2012. ápr. 22. 15:31
Nézzem a lábát és a kezét, majd mosolyogjak rá? Sz olyan mintha valami olyat láttam volna amit ki kell nevetni,nem?:-))
21. f16feffa10 (válaszként erre: 20. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:31
Megnyugodtam. :) Kezdtem azt hinni, hogy 26 éves létemre begyöpösödtem. :)
20. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 17. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:29
Nem, nem vagy az, így kellene lennie! :-)
19. globus (válaszként erre: 18. - E41a021e6e)
2012. ápr. 22. 15:29
Kezét-lábát, ezt nem értem ->benkőhanni:)
2012. ápr. 22. 15:26

"megtalálja a módját, hogy a közeledbe férkőzzön"

Ez igaz. És mindkét nemnél működik, én is teszek időnként plusz kört, hogy.. ;)


Ne az arcára mosolyogj, nézd a kezét hosszasan, vagy a lábát. És ha ránézel az arcára utána és olyan mintha gondolkozna akkor lehet mosolyogni arcra. Én sem lépnék.

"félek a visszautasítástól"-> bekőtóni :)

17. f16feffa10 (válaszként erre: 16. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:26
Ezt én se értem. :S Pedig egy igazi nőt meg kell hódítani, nem? :) Vagy csak túl konzervatív vagyok?
16. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 14. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:25
De kedves vagy,köszönöm!:-) Nem tudom,mostanában annyira mások a férfiak. Nem kezdeményeznek, lehet úgy vannak vele, majd ha a nő akar valamit, szól. A közvetlen környezetemben akik vannak ffiak, ők is ilyenek, nem kezdeményeznek,pedig komoly,intelligens fiatalemberek.
15. val88
2012. ápr. 22. 15:24
Mosolyogj rá, szólítsd meg, mondjuk, ahogy már írták előttem egy "segíthetek?" sokat lendítene a dolgon. Biztosan fog rá válaszolni valamit, mondjuk ebből még nem fogod tudni leszűrni, hogy akar-e valamit, vagy nem, de utána már fogtok tudni beszélgetni (jó esetben :D). Nem mindig a férfi kezdeményez, lehet, hogy ő is azt várja, hogy te szólítsd meg. Sok sikert! :-)
14. f16feffa10 (válaszként erre: 13. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:23
Jaj, hát azért csak nem ezen múlik! :) Legközelebb már nyugodtan letegezheted, és a mosoly se hátrány, ahogy eddig se volt az. Aztán vagy veszi a lapot, vagy nem, ez már rajta múlik, hogy mennyire belevaló. :) Azért drukkolok! ;)
13. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 11. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:21
Ühüm, én is így vagyok. Nekem is annyi volt kideríteni hogy ki mint amennyi neki lenne....Szerintem ott rontottam el, hogy mikor bementem abba az irodába ahova ő szokott (először találkoztunk) ő letegezett, köszönt, mosolygott mert egyből kapcsolt hogy ott dolgozom én meg úgy köszöntem hogy jó napot kívánok, mert hiszen fiatal oké, de nem ismerem (nem rég óta dolgozom), nem tudtam hogy ő most sima ügyfél vagy ügyvéd. Értitek és lehet itt úgy kapcsolt, hogy én nem akarok semmit.Lehet öreglány maradok.:-)
12. Tücke
2012. ápr. 22. 15:18
hát a mosolygás nem árt :) csak az a baj h a külső nem minden
2012. ápr. 22. 15:18
Én nem csinálnék semmit. Ha szeretne valamit, akkor találja meg a módját, ha nem, akkor meg minek fussak felesleges köröket?
10. Hello Titti (válaszként erre: 9. - Hello Titti)
2012. ápr. 22. 15:16
ja, mosolyogni szabad :)))))
9. Hello Titti (válaszként erre: 1. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:15

ha akar valamit és tetszel neki...úgyis megtalálja a módját,hogy a közeledbe férkőzzön:))

egy határozott férfi mindig tudja mit akar..:))

te semmiképen se lépj semmit...

8. Noarashi (válaszként erre: 5. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:14
Ne vedd ilyen drámaian! Az a baj, hogy nagyon akarod. Szerintem csak élvezd a flörtöt: mosoly, esetleg ráköszönsz, aztán talán szóba álltok egy mondat erejéig, majd tovább. Vagy nem. Szóval ne várj sokat, így ha lesz valami, annál jobb lesz.
7. Donna-DolceVita (válaszként erre: 5. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:08

Ne akard "megfogni", azt meg fogja érezni és attól csak menekülnek a faszik.


Ha látod, nézz mélyen a szemébe és mosolyogj rá. Fogod látni, hogy reagál. A kacérság nem bűn ;)

6. jessejames (válaszként erre: 1. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:06

Hát próbálj meg kihívó lenni, nagyon mosolyogni, legyen egyértelmű neki a dolog a viselkedésedből:-) Mondjuk ez is olyan hogy nem minden fiú szereti ha egy nő gyakorlatilag felkínálja magát, de nekem nincs ezzel bajom, nekem tetszik, most miért ne vállalja valaki mit érez.

Ahogy leírtad milyen vagy ez valószínűleg nem fog könnyen menni neked, de meg kell próbálni, valahogy meg kell értetned vele hogy bejön és sok dobásod nincs ahogy érzékeltem mert gondolom nagy ritkán beugrik hozzátok pár percre.

2012. ápr. 22. 15:03
Tudom, hogy ezek nem olyan "nagy problémák", de annyira örülnék ha végre találkoznék egy rendes pasival, régóta vagyok egyedül és eddig csak tanultam, dolgoztam és nagyon ritkán tetszik meg ennyire valaki. És annyira tapasztalatlan vagyok, de köszönöm hogy ilyen kedvesek voltatok és mondtátok, maradjak a mosolygás mellett, de félek ha megszólítom, akkor leégetem magam, vagy tolakodásnak tartja és félek a visszautasítástól. Meg persze ha megkérdezem segíthetek-e hülyén jön ki, mert tudja hogy ki az aki tud neki segíteni és ő célirányosan abba az irodába megy. Csak az ott dolgozó lánnyal vagyok jóba és ő mondta ha ismét megy, szól nekem, de akkor is hiába megyek át.:-) Fészbukon is megnéztem és olyan rossz hogy nem írhatok neki.:-) De lehet az időre bízom és majd alakul. Úgy irigylem akinek az ismerkedés könnyebben megy.
2012. ápr. 22. 14:57
Szerintem jól írod,rá mosolyogsz és megjegyzel valamit kedvesen,ha nő lennék a többit a sorsra bíznám ezeken felül.Úgy ahogy mondod ha nem alkalmas az ismerkedés akkor úgyis leszűröd a további viselkedéséből.Tudod te mit kell tenni úgylátom,kár volt rákérdezned... :D
2012. ápr. 22. 14:52
Azért nem kell egyből vadakat gondolni, ha már rád néz egy férfi :))) Ha tetszenél neki, szerintem szóba állna veled. Gondolom rajta kívül még jó páran dolgoznak ott, és mennek ügyet intézni hozzátok, azok is rátok néznek, csak lehet csúnyább, vagy épp nem jön be neked. Lehet meg van valakije
2012. ápr. 22. 14:51
Mivel ügyeket intézni jár oda, legközelebb is nézz össze vele, és kérdezd meg: segíthetek? :)
2012. ápr. 22. 14:48
Sziasztok! Pár hónapja van új munkahelyem, nagyon szeretem, de egész nap szinte az irodámban vagyok, így alig-alig találkozom ügyfelekkel (nekem nem az a dolgom, hogy velük foglalkozzam), de pár hét alatt 3-szor a folyóson összefutottam egy nagyon jóképű ffival, aki rendszeresen intézi ott az ügyeit ahol én dolgozom. Talán a 3 alkalomból 2-szer vett észre ő is engem. Persze egymásra néztünk, de ennyi. És lehet tetszem neki,lehet nem, de hogy tudnám kideríteni? Ha ismét látom,mit csináljak?Azért mégis csak én vagyok a nő és ha tetszenék neki, lehet már kinyomozta volna ki vagyok. 25 éves vagyok, de soha nem voltam az a nagy társasági,"pasifaló" fiatal, akinek ha valaki megtetszik minden praktikát bevet, hogy elérje amit akar.:-)Az egyik kolleganőm azt mondta ha látja az irodában, mert ismét jön ügyet intézni, szól nekem. Ok, de akkor mit csináljak??Mosolyogjak rá és ha elveszi a fejét, egyértelmű hogy nem akar semmit? Jó lenne ha legalább egy fiú is válaszolna.:-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook