Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) fórum

Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) (beszélgetős fórum)


53. 97f33311ff (válaszként erre: 51. - E41a021e6e)
2012. ápr. 22. 15:59

testbeszéd:) Van róla könyv is:)

és veletek mi lett? összejöttetek?

52. val88
2012. ápr. 22. 15:59
Ha már itt tartunk, valaki árulja már el, hogy a lányok (általában) miért mindig a beképzelt, öntelt fiúkat szereti? Mindig az a bajuk, hogy ilyenek a fiúk, meg olyankok, hogy nem szeretik őket, meg olyan férfit akarnak, aki tud szeretni, de aztán mégis pont az ellenkező fajtákhoz vonzódnak. Ezt én nem értem...:)
2012. ápr. 22. 15:58

Szerintem elég sok mindent elárul egy emberről az, hogy éppen hogyan tartja a lábát és a kezét, főleg akkor mikor jelen vagy. Ugye itt erről van szó, pláne ha még várakozni is kell egy kicsit.

Nekem is van egy férfi aki tetszik már régebb óta és mindig figyelem a reakcióit mikor olyan a helyzet, hogy összenézés vagy összefutás.

Ha keresztbe teszi a lábát halott ügy. Ha enyhén nyitottan tartja az jó. Ezeket kell lefigyelni az elején mert ezekre sok ember nem figyel. Elárul vele egy csomó mindent. Ha zsebre teszi a kezét az a legjobb. Ha ezek a mások számára kevésbé fontos dolgok le lettek szűrve és pozitív irányba húz a dolog, akkor biztosan nagyobb kedvvel nézegeted majd.

Ez a tekintet keresése is azért fullad be időnként, mert ha két ember egymásra néz és tetszenek is egymásnak nem biztos, hogy össze fognak mosolyogni.

Én a lefigyelés után rápróbáltam egy olyanra, hogy a szemébe néztem és láttam, hogy a számat nézi.

Gondolkozásra kell késztetni a másikat, mert nem mindig nyerő az amikor az "elején" gyanítja a férfi, hogy bejön nekem.

;)

50. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 46. - Jessejames)
2012. ápr. 22. 15:57
Ha neked nem tetszene a lány, akkor mit mondanál neki? Hogy ráznád le kedvesen? Vagyis oda megy hozzád, kérdez valamit kedvesen, de neked nem tetszik,de kedvesen válaszolsz mert ugye ő is az volt.... akkor hogy adod tudtára, hogy nem tetszik?
49. val88 (válaszként erre: 43. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:56
Nyugi, ezzel én is így szoktam lenni. Nálam állandó dolog, hogy mindig akkor találkozok helyes láynokkal, mikor kialvatlan, álmos szemeim vannak, és bambulok...:D
48. f16feffa10 (válaszként erre: 46. - Jessejames)
2012. ápr. 22. 15:56
Még mindig jobb, mint ha letagadná, hogy van neki pasija, és csak utóbb derülne ki, amikor esetleg már kezdene alakulni valami. :) Mert hiszen ilyen is volt már a történelemben, meg még lesz is gondolom.
47. val88 (válaszként erre: 42. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:54

Igen, sajnos. Úgyhogy, mivel egyre kevesebb házasság fog létrejönni, pár száz év múlva kihalunk, mint a dinoszauruszok :D Na jó, ez csak vicc volt, de szerintem mostanában elég nehéz csajozni, legalábbis én ezt tapasztalom. A lányok egy része vagy foglalt, vagy valaki olyanba szerelmes, akinél esélye sincs, de fut utána, a "maradék" pedig senkinek se kell. Persze akadnak kivételek, és ez a fiúknál is így van, de a lányoknál feltűnőbbek ezek a dolgok.

Visszatérve, ha a lányok többes csoportban vannak, akkor szinte lehetetlen velük ismerkedni, mert sokkal bunkóbbak, mint ha egyedül lennének. Szerintem azért van, mert fel akarnak vágni a baránőik előtt, hogy hogy tudják lerázni a fiúkat. Ilyenkor sokkal bátrabbak, mint ha egyedül lennének. Azt hiszem ezt hívják csordaszellemnek.

46. jessejames (válaszként erre: 42. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:53

Nem olyan egyszerű:-) Aki barátnőjével van néha nem akar semmit és néha kiderül van barátja.

Legutóbbi ilyen esetem mikor egy barátommal mentem meg egy (barát)barátnőmmel.

A buli vége felé már egy csomót röhögtünk másokon ahogy felsülnek. Pl. volt egy csaj aki barátnőjével táncolt, több fickó is megkörnyékezte, odamentek hozzá aztán mikor már túlságosan ostromolták egyszer csak látjuk hogy odatáncol az egyik szekrényajtó típusú kidobóhoz megöleli, puszi-puszi aztán kiderült hogy az a pasija voltaképpen:-) De volt több csaj akik akár egy - két órán át is szinglinek tűntek aztán nemtom honnan előkerült egyszercsak a pasijuk is:-)

Én is próbálkoztam egy lánnyal, nem sok sikerrel:-) De ő legalább kedvesen hajtott el. Később neki is megjelent a pasija a semmiből.

2012. ápr. 22. 15:53
Meglátjuk, de még egyszer nagyon köszönöm nektek, kicsit jobb kedvem lett!:-) Aztán lehet eltelik majd pár hét, hónap mire újra látom és akkor ha még itt lesztek, fórumoztok, megírom hogy alakult.:-)
44. f16feffa10 (válaszként erre: 43. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:51
Akkor, ha tényleg annyira megmozgatott, valóban neked kellene lépned. Nem kell drámai dologra gondolni, tényleg "csak" valami jelzésértékű gesztusra, amiből kikövetkeztetheti, hogy zöld utat kap(hat), ha ő is szeretné. :)
43. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 41. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:47
Igen, azt hiszem így van a legtöbb férfi, hogy nem mer lépni, mert fél a visszautasítástól, azt hiszi "kevés" lenne a nőnek, nem lenne esélye.:-(De én olyan szerencsétlen vagyok,Először úgy köszönök jó napot, aztán másodszor mikor benézett az irodába a főnököm pont ott állt mellettem én meg pont hülye fejet vágtam, miért van így, hogy mikor a legjobb passzban akarok lenni akkor vagyok a legrosszabban? Szerintem ezt a férfit én elijesztettem.Mint a filmekben.....
42. f16feffa10 (válaszként erre: 39. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:46
De aki nem a barátnőivel van, az a párjával, nem? Legalább is ha magamból indulok ki, egyedül minden bizonnyal nem mennék el bulizni (így is csak akkor megyek, ha elrángatnak magukkal a csajok).
41. val88 (válaszként erre: 37. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:44
Hát...nehéz dolog. Nem vagyunk egyformák, nyilván, ha annyira tetszik, akkor lesz ami lesz alapon valamit elkövetnék. De most, ciki, nem ciki, beismerem, volt már olyan, hogy tetszett a lány, de inkább hagytam, mert úgy tűnt, hogy esélytelen a dolog.
40. f16feffa10 (válaszként erre: 34. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:44
Ott a pont! :) Nem hiszem, hogy a beosztásod, vagy egyéb körülményed mérvadó kell, hogy legyen.
39. val88 (válaszként erre: 33. - Jessejames)
2012. ápr. 22. 15:42
Igen, ez mifelénk is így van. Viszont legalább már rájöttem, hogy olyan lányt, aki a barátnőivel van, nem zavarunk...:D
38. f16feffa10 (válaszként erre: 32. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:42
Na, az ilyenek miatt meg én szégyenlem, hogy nő vagyok. :S
37. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 32. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:42
Igen-igen, de te mit csinálnál ebben az esetben? ha tetszik a lány, a rossz tapasztalatok ellenére kérdeznél valamit tőle?Ha tetszik!
36. val88 (válaszként erre: 27. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:41
Épp ezért írtam, hogy először neked kéne, ha nem is lépned, de legalább valami jelzéseked adnod, hogy érdekel az úr :-)
35. f16feffa10 (válaszként erre: 31. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:40
Á, nem hiszem, hogy akkor felajánlotta volna. Most lehet nagyon naivnak fogok tűnni, de szerintem ha magától felvetette, hogy segít, akkor nem hinném, hogy bármilyen hátsó szándék vezérelné.
34. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 30. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:40
Ez meg a másik, lehet hogy kevés lennék neki, mert én már tudom hogy ő ki. Én nem vagyok magas beosztásban és az egyetemet még csak most végzem munka mellett. Bár ha neki ez számít, akkor talán jobb is, ha semmi nem lesz kettőnk között.
33. jessejames (válaszként erre: 23. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:40

Én ezzel a típussal szórakozóhelyeken találkozok, már amennyit járok mostanában ilyen helyre:-)

Kedvencem mikor lányok kettesben hármasban együtt táncolnak kihívóan, de ha valaki odamegy hozzájuk mert szerencsétlen azt hiszi hogy esetleg azért vannak ott mert ismerkednének ( micsoda feltételezés ) akkor elküldik a ...nem mondom hova. És elég közönséges módon.

32. val88 (válaszként erre: 26. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:39
Hát, lepődtem én már meg ilyen ügyben, a lány intelligensnek látszott, de aztán kiderült, hogy egyszerű, mint a feék. Meg hát kitudja, hogy a szóban forgó úrnak milyenek a tapasztalatai. Lehet, hogy még rosszabbak :)
2012. ápr. 22. 15:38
Jaj meg tudjátok mi jutott eszembe?? Az a kolleganőm aki aranyos volt velem idáig (de azért elég nehéz természet) azt mondta hogy "segít", ha jön a pasi, szól nekem.De mi van akkor ha nem, mert lehet nem akar igaziból jót, mert neki sincs senkije és nem valami szép kis nő. De persze tudom, hogy a szépség relatív és nem is bántom, senki ne értsen félre, de lehet úgy gondolja ha neki sincs senkije másnak se legyen. Mert azért ennyi rövid idő alatt én sem ismertem ki mindegyik kollegámat.:-(
30. f16feffa10 (válaszként erre: 28. - 97f33311ff)
2012. ápr. 22. 15:38
Van-e rajta cipő? :) Ha van, milyen? Márkás? De jóóó, még pénzes is a pasi! :D (csak viccelek, nyilván ismerkedéskor ez nem szempont, vagy nem szabadna, hogy az legyen)
29. f16feffa10 (válaszként erre: 25. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:37
Én olyan férfiakkal találkozom, akik nem félnek lépni. ;)
28. 97f33311ff (válaszként erre: 24. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:35
max. van-e rajta gyűrű :)) de a láb???
27. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 23. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:35
Igen-igen értelek! Tényleg sok az olyan nő akiről te beszélsz és már a férfiak sem tudják hogy mire számíthatnak!És persze ő sem tudja én milyen vagyok természetre.....
26. f16feffa10 (válaszként erre: 23. - Val88)
2012. ápr. 22. 15:35

Hát, ez benne van a pakliban sajnos. :(

De ha az adott szituációt vesszük, itt egy - nyilván ránézésre is - intelligens lányról van szó, aki eleve a munkahelyén még ha indíttatása is lenne arra, hogy "bunkózzon", nem tehetné meg egy ügyféllel szemben, tehát itt ez az eshetőség eleve ki van csukva. :)

25. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 21. - F16feffa10)
2012. ápr. 22. 15:34
Az nem számít ki milyen ha te megtaláltad aki minden szempontból illik hozzád és igazán nőnek érezheted magad. Viszont ha még te is keresgélsz akkor biztosan neked sincs könnyű dolgod, mert a férfiak tényleg nehezen lépnek.Ők is félnek a csalódástól és biztos sok nő mellett nehéz is férfinak maradni a mai világban.
24. f16feffa10 (válaszként erre: 22. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 22. 15:33
Ezt én se értem. Ha már nézem, akkor a tekintetét keresem, az sok mindent elárul, nem? Egyáltalán, hogy felveszi-e velem a kontaktot, visszamosolyog-e, stb. De a keze és a lába mit árul el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook