Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy álljak bosszút? Egy helyen dolgozunk és ki akar rugatni. fórum

Hogy álljak bosszút? Egy helyen dolgozunk és ki akar rugatni. (beszélgetős fórum)


1 2
2015. aug. 15. 12:19
Más is hallotta, hogy beszéltek a kirúgásról. De akkor a fő vezetosegnek is írok, hogy egyéb dolgok miatt rúgtak ki és egyesek ihatnak a munkahelyen. .
11. syria (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2015. aug. 15. 10:29

Nagyanyám, aki nagyon bölcs asszony volt, azt mondta, hogy nem szabad foglalkozni azzal a férfival, aki

- iszik (akkor még nem volt drog, mára az is színen van), vagy

- féltékeny, vagy

- kurvázik.

(Tapasztalat: aki féltékeny, az többnyire félrelép, és azért féltékeny, mert magából indul ki.)


Úgyhogy minimum két okod van, hogy soha többé ne állj szóba vele.

10. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2015. aug. 15. 10:06

Azt ő mondta neked, hogy azt mondták ő jobban kell mert beszéli a nyelvet? Vagy pedig valóban a főnök mondott neked ilyent. Mert nagyon nem mindegy!

Ha nem a főnököd mondta személyesen neked, akkor még az is előfordulhat, hogy csak kitaláció!

2015. aug. 15. 09:58
Mellette lusta és rendetlen is és inni van ideje mindig. Takarítani, ruháit nem a földre dobálni nincs idő. ..
2015. aug. 15. 09:55
Úgy, hogy soha többé nem állsz szóba vele. Ennél jobb bosszú nincs.
7. Evawitch (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2015. aug. 15. 09:55
Az lesz, mert fuggeni senkitől nem akarok többé.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2015. aug. 15. 09:54
Szabadulj meg végre attól az alaktól. Megnyomorítja az amúgy sem szerencsés életed.
2015. aug. 15. 09:54
Örülök neki, hogy nyugtom van, nemhogy megcsaljam.
2015. aug. 15. 09:53
Most nincs itt, ő van szabadságon és mindjárt megyek dolgozni, csak így nem jó, mert a kedvemet elvette az egésztől, mert olyan dumája van, hogy miatta utálnak engem.
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2015. aug. 15. 09:52
De nem akarok Magyarországon dolgozni és tiprodni egy helyben.
2015. aug. 15. 09:50
Hónapok óta szarakodsz ezzel a figurával.Itt az idő,hogy túllépj rajta.
2015. aug. 15. 09:49
Külföldön dolgozunk és utána jöttem ki. Voltam otthon látogatni 5 napra és azért , mert este voltam húgommal sétálni és beültünk valahova, 2 db vodkanarancsot megittunk és mentünk haza,de szerinte megcsaltam. Senkivel nem is álltam szóba pedig. Mindenre féltékeny. Ő előzőleg drog függő, majd alkoholista lett. Itt szólt a főnöknek, hogy el akar menni miattam és mondták neki, hogy ő jobban tudja a nyelvet, inkább engem küldenek el. Nem tudom, mit csináljak. Nem akarom így hagyni a dolgot, hogy csak úgy kidobnak innen, mert az otthoni dolgot beviszi a munkába. Mindig vedel azért nincs semmi gondja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook