Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » HÍZNI szeretnék, segítene valaki hasznás tanáccsal? fórum

HÍZNI szeretnék, segítene valaki hasznás tanáccsal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. júl. 6. 08:13

Jó reggelt csajok!!!

Híztatok vala mennyit tegnap óta? :D

Na jó csak viccelek!!!

Hogy aludtatok?

2012. júl. 5. 19:43
én 173/52 vagyok, de nem látom magam olyan soványnak.
2012. júl. 5. 17:44

Meg sütit.:-) Nekem a kenyér otthon a minden. Itt külföldön az hiányzik legjobban,a normális kenyér. Na nem is híztam,amióta itt vagyok.

Én bele voltam betegedve,amikor vékony voltam.:-( 180 magas vagyok,képzeljetek el olyan 50 kilósan... Most terhesen 76 vagyok. Szerintem legjobban olyan 70-72 körül néztem ki. De voltam már 80 is, az már zavart.

Vékony korszakomban jártam manöken tanfolyamra, de veszett ügy,ha az ember nem bír tükörbe nézni,mert olyan csontváz.:-(Inkább hízni akartam.

2012. júl. 5. 17:01
Egyél sok sok édességet! :)
2012. júl. 5. 17:00
Na nekem soha nem mondtak ilyet, hogy híztam....fordítva már volt...akkor azért kaptam frászt:(
72. 94a051b837 (válaszként erre: 71. - 1baba2012)
2012. júl. 5. 16:56

Előző hónapban hamarabb megjött mint szokott és ez volt a szerencsém. Apa dec 27-én jött haza és szilveszter tájékán fogant meg Izi. Apa január 7-én ment vissza és előző este már éreztem, hogy hőemelkedésem volt. Na gondoltam most történik valami:))))) Akkor ágyazódott be:)))))

Szóval minden összejött:)

71. 1baba2012 (válaszként erre: 68. - 94a051b837)
2012. júl. 5. 16:12

Juj, de szeretném én is ha így történne!!!! :-))))))))))))

Azt esetleg utólag megnézted, hogy épp peteérésed táján voltatok együtt!?

2012. júl. 5. 16:05

Nahát most igazodjon el az ember!

Most jöttem haza a postáról és mondja egy ismerősöm, milyen jól nézek ki híztam??? /belül meg forr bennem a kétségbeesés, mert épp fogytam 1,5 kg-t/ami rajtam sajnos hamar meglátszik!!!

akkor most mi is van????

69. nanuka
2012. júl. 5. 15:35
Súlyzós edzés + megfelelő táplálkozás. Nem kell kétpofára zabálni sem, csak oda kell tenni magad egy-egy edzésen. Nekem is az volt a bajom nagyon sokáig, hogy voltam 43 kiló 162 centihez, aztán ezt feltornáztam lassan-lassan 46-ra, már nem tudom, hogyan. Végül a munkahelyem segített, mivel egész nap ülök, felmentem úgy 49-50 kilóra. Amióta viszont súlyzós edzéseket is csinálok + figyelek, hogy egyek azért elég fehérjét, ami beépül az izomba, felszedtem még 3-at. És most kezdek úgy formásodni, ahogy mindig is szerettem volna :) Úgyhogy hajrá lányok, súlyzóra fel! Nem kell félni, nem leszünk kétajtós szekrények soha a büdös életben, csak formás csajszik ;)
68. 94a051b837 (válaszként erre: 67. - 1baba2012)
2012. júl. 5. 15:07

Nekem épp becsúszott.3 hónapig nem láttam, hazajött 10 napra és már Iza a pocakban volt mikor vissza kiment:)))


Izgi dolog azt tudom.

67. 1baba2012 (válaszként erre: 66. - 94a051b837)
2012. júl. 5. 15:00

Egyszer mondták, hogy nem fog elférni a baba, ilyen kis testben! De mondtam,hogy a nagyban meg elveszlik, itt legalább látszik ha kismama leszek! :-)

Nagyon szeretnénk már babát is, de nem akar összejönni, mivel a párom külföldön dolgozik és havonta 3 napot van itthon és sajna a peteérésem nem igazodik hozzá! :-(((((

De hátha egyszer becsúszik!!!!!

66. 94a051b837 (válaszként erre: 63. - 1baba2012)
2012. júl. 5. 14:53

Sok sikert hozzá:))


Ha valaki netán azzal riogatna, hogy nem lehet babád amíg nem hízol kicsit ne hidd el. Mert vannak akik ezt mondják.

Féltem én is hogy elmegy Izi de azért mert akkor apa visszament Afgánba és fogytam minden hónapban 1 kilót. Így 43 kiló voltam mikor teherbe estem és nem történt semmi baj. Csak annyi hogy szétrepedt a bőröm:(

65. 94a051b837 (válaszként erre: 64. - 1baba2012)
2012. júl. 5. 14:51

Huuu nekem egyszer a fősulin mondta a csoporttársam mikor csokit ettem, hogy látom nem vagy anorexiás ha ilyet eszel. Erre csak annyit mondtam: látod, te meg örülj, hogy nem csapom szét a fejedet...


Nagyon felbosszantott..


Amúgy csak annyit, hogy jól érzem így magam. Akinek nem tetszik nem kell néznie..

2012. júl. 5. 14:49

Ti mit szoktatok mondani visszavágásképpen, ha már unjátok, hogy

milyen vékony vagy....

de soványka vagy.....


:-SSSS

2012. júl. 5. 14:48

Úgy látom csevegős témát kezdtem ...! :-)))

Bízom benne sikerül "gyarapodnunk" a testsúly és a gyermekáldás területén is!

Ezt is nagyon szeretném! :-)))

62. 94a051b837 (válaszként erre: 59. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:37
Mikor látok egy jó csajt mindig irigykedem, hogy van feneke jó melle szép lába stb...aztán arra is gondolok, hogy azért vannak olyanok is akik ilyenek lennének mint mi...Ezzel vigasztalom magam:)
61. ae55128da6 (válaszként erre: 59. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:30

:) Ez aranyos.

Volt egy ismerősöm ő mondta (olyan jól jött ki)

add nekem át egy pár kilót mert olyan sovány vagyok.

erre mondom hogy oké szívesen átvállalom :)

erre ő jó akkor adok át 30kg-ot

mondom annyi nem kell

erre ő nem baj adom aztán majd leadod te én úgy is hiába próbálkozok.... :)

60. ae55128da6 (válaszként erre: 58. - 94a051b837)
2012. júl. 5. 14:26

Ja de nem hízok még se :(

Állandóan azt hallgatom milyen sovány vagyok...

2012. júl. 5. 14:26
Bocsánat, hogy ezt írom, de Istenem, egy napra, csak egy napra úgy cserélnék veletek:)
58. 94a051b837 (válaszként erre: 57. - Ae55128da6)
2012. júl. 5. 14:24
Na látod nekem csak a fele csúszik el....hamar telítődik a gyomrom.
57. ae55128da6 (válaszként erre: 56. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:22
Nem veszi el igaz egyszere nem eszek sokat csak abból amit imádok(pl:32cm pizza simán le csúszik egy evésre :) )Szerintem le mozgom mielőtt "lerakodhatna" :)
2012. júl. 5. 14:17
És esetleg az édesség nem veszi el az étvágyad olyan kajáktól mint egy jó tányér pöri krumplival, vagy sült csirkecomb rizibizivel? Mert ezek tágítják igazán a pocakot, főleg ha még egy kis uborkasalátát is eszel hozzá:)
55. ae55128da6 (válaszként erre: 49. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:14
Én is sokszor eszek keveset de este amikor nyugi van a legtöbbet,sokszor még éjszaka is ha felébredek hogy wc-re kell mennem vissza felé mindig bekapok valamilyen nasit.Imádom az édeségett de attól sem hízok.Pl a kedvencem a nutella azt imádom,egy üveget max 3 napig tudom beosztani de sokszor van hogy megveszem és addig járok rá hogy még az nap el is fogy. :)
2012. júl. 5. 14:11
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokszor én kevésnek találom a napi kajámat, de a mérleg azt mutatja, hogy nem fogytam. Lehet, hogy aki hízni akar, azt hiszi tök sokat eszik, de a valóságban mégsem. Pl. a párom tök vékony volt mindig. Azt mondja a családja genetika. Na persze, együtt híztunk meg terhességem előtt, ő 20 kilót, én "csak" 10-et. Rengeteg finom kajákat ettünk. Amióta fogyózom, azóta nem sütök főzök pl. csülköt csülökkel, nem eszem vele este 10-kor libatepertős, lilahagymás, friss ropogós kenyeret...szóval elhanyagolja sokszor az evést, most ismét 15 kilóval kevesebb mint volt. Igen, nála genetika az, hogy ilyenkor sokkal könnyebben lejönnek a kilók, ha nem figyel oda.
53. 94a051b837 (válaszként erre: 51. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:11
Én olyan vagyok, hogy mivel kicsi gyomrom valóban egyszerre nem tok sokat megenni hanem rengetegszer eszem egy nap...keveset. Mindig van valami a pocakomban....Tudom, hogy ez sem helyes, de ha túleszem magam képes vagyok hányni. No nem azért mert azt akarom, hanem mert annyira feszül szét a gyomrom....
52. belladonna3 (válaszként erre: 39. - 1baba2012)
2012. júl. 5. 14:11

Szívesen!Remélem minél hamarabb látható jelei fognak mutatkozni a súlygyarapodásnak,fel a fejjel!Egy kicsit kitartónak kell lenni ez a lényeg,és arra figyelni,hogy kevesebb kalóriát ne engedj meg magadnak,inkább próbáld túlhaladni.

Ehetsz úgy is hogy nem pukkadsz ki és mégis bevitted a szükséges kalória mennyiséget,pl;egy adag somlói galuska az majdnem 800kcl,egyél sok tejszzínes dolgot ha kedveled,tejfeleset de a 20%-ost,gyakran egyél tésztaféléket,grízt.DDe ha a könyvecskét beszerzed,abban ki tudod vadászni milyen kaják a legkalória dúsabbak.Pl;iós tészta,sztrapacska és társai.Sok sikert! :)

2012. júl. 5. 14:07
Csak azért kérdeztem, mert azt azért töredelmesen bevallom, hogy én azért vagyok túlsúlyos, mert sokat eszem. Szerintem aki túlsúlyos, az mind sokat eszik. Szóval én nehezen (vagy extrém esetben) hiszem csak el "alig eszem mégis hízok". A világháború alatt, amikor éhezés volt nem lehetett túlsúlyos embert találni. Mindig ez jut erről eszembe. Viszont van egy ismerősöm, aki nagyon vékony, és azt mondja, hogy sokszor este 5-6-kor jut eszébe, hogy enni kéne valamit...nekem reggel 7-től máson sem jár egész nap az agyam, csakhogy mikor mit egyek.
50. 94a051b837 (válaszként erre: 49. - Zsanna67)
2012. júl. 5. 14:02

Szia4


De meg ám. Én minden estét vacsival és édességgel zárok. Itt azzal van a legnagyobb gond, hogy akik mint pl. én genetikailag vagyunk így kódolva azoknak baromi nehéz pár dekát is felszedni nemhogy kilót. Akik meg arra vannak kódolva, hogy kövérebbek azokkal meg pont fordítva van a helyzet. Le lehet fogyni de aztán sajna a kilók hamar vissza is ugathatnak. Ördögi kör ez és az ember mindig elégedetlen magával, ezt valljuk be:(

2012. júl. 5. 13:59

Sziasztok! Én a túlsúlyosak táborához tartozom, gondoltam írok nektek kis segítséget. Szóval én imádok enni. Ha tehetném, folyamatosan ennék. Mit is? édes, sós, sütik, finom húsok sok-sok körettel. És péksütik, és sima sütik...Szerintem sokszor egyetek, amikor csak tudtok (legalább 5-ször naponta), ha bírtok nasizzatok, vagy rágcsikáljatok valamit, ja és vacsorára is mindig lehet valami jó kis kenyeres vacsit enni.

Vagy ez mind megvan?

2012. júl. 5. 13:54
Azt nem írtam,hogy a gyomrom miatt kellett híznom. Állandóan fájt és semmi bajomat nem találtak. Azt mondták,hogy túl vékony vagyok, "lebegnek" a szerveim, nincsenek kipárnázva,hízzak. Amint híztam,tényleg elmúlt a problémám.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook